Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 79

  • 22 262
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Gunesi    Beklerken





Резюме:
 Зейнеп е младо момиче което живее с майка си в село и води скромен и спокоен живот заедно с нея.За съжeление обаче нещата не вървят на добре и Демет губи всичко което има и шивашкото си ателие.Междувременно Жале нейна приятелка от детството и подава в ръка в този труден момент.Тя е директорка на един от най-престижните колежи в Истанбул-Колеж Сайер.Въпреки че Зейнеп не желае да се принесе в големият град по настояване на майка и която иска дъщеря и да се изучи и крои мечти за нея те заминават за Истанбул.Но всъщност Жале има други намерения,тя крие тайна която може да обърне живота на всички с главата надолу.Зейнеп е младо инатливо момиче до последна степен,безмилостна и щура още от първият ден тя си взема проблем на главата като започва да се занимава с един от най-непокорното момче в училището Керем и стават врагове.Керем е момче което до ден днешен е правило каквото си поиска,разглезен и използващ фамилията си пред всички в училището единственият който опитва да му се противопостави е Зейнеп.Зейнеп която вижда безмилостният Керем успява да му се опълчи.След като вижда нещата които Керем причинява на Зейнеп най-добрият му приятел - Баръш с който той е израснал от детство и чуства като свой брат и подава ръка в този момент.Зейнеп е привлечена от Баръш и неговото топло и мило държание,но има и друго Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището- Мелис.Мелис е дъщеря на учителят по физическо - Джихан.И за съжаление много силно влюбена  в Керем.Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището си,майка и Демет започва работа при сестрата на Жале - Мелда в модната и къща където има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Гьокхан Хорзум
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :





Сериалът може да гледате
всяка неделя от 20.00 часа по KANAL D




















Тема 1 Тема 2 Тема 3Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12
Тема 13 Тема 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23
Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37 Тема 38 Тема 39 Тема 40Тема 41Тема 42 Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47 Тема 48 Тема 49 Тема 50 Тема 51 Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57 Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 61 Тема 63 Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67 Тема 68 Тема 69 Тема 70 Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74 Тема 75 Тема 76 Тема 77













Добре дошли и приятни минути в темата!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 30 147
 newsm51 smile3525 newsm51

Ками, да беше сложила снимката с Окан на първа страница  Laughing /майтап /

# 2
  • Мнения: 1 872
Страхотна е темата 

# 3
  • София
  • Мнения: 9 315
Ками слънчице   bouquet  Hug Heart Eyes Hug

# 4
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ками, благодаря, че спаси положението  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

 Ето ви интервюто на Керем пред списанието

Скрит текст:
-въпрос:- За толкова кратко време, вие набрахте такова голямо количество почитатели.Защо, според вас, толкова много ви обичат?Можете ли да отговорите на тоя въпрос?
Керем  - Аз с това изобшо не мога да свикна и все ощв съм в шок.По време на снимки ,заминах за Измир и си мислех:”Колко ще е хубаво в Измир ,никой няма да ме познае.” После разбпах, че това е пълна лъжа,в края на краищата ние сме в Турция.Сам даже не разбрах, защо така си мислех. Баба ми се беше разболяла и ходих при нея.
Въпрос: -Скорошно оздравяване на баба ви.Като е в болница ,тя гледа ли сериала?Харесва ли и?
Керем – Мисля,че и харесва.Знаете, когато в сериала се случи нещо лошо с героите,тя веднага ми се обажда от болницата.Винаги ми казва „Сине,какво правиш,ума си ли загуби,ще се нараниш....”.В началото,когато Керем беше лош,тя много се разтройваше.
„Сине защо си такъв” ми казваше,аз и обяснявам, че такъв е сценария и нищо не мога за това да направя. Едновременно смешно и странно за моето семейство и за мен.
Въпрос: -Кое чувство е най-сложно да изразите на екрана?
Керем -  Нашия сценарий е написан така разбираемо, че всяко чувство се изразява лесно. Описва се чувството,поведението, особено ако е типично за твоя  персонаж ,то тогава въпроси изопщо няма.Но ако ти смяташ това за нелогично, тогава става сложно.Когато получиш сценария отначало, ти почваш да разучаваш своя герой,но с времето става лесно.Това за мен е първия сериал и много неща за мен са първи път.С тоя герой аз лягам и ставам. Нашият режисьор също много ни помага.
Въпрос:- В Америка сте играли в театър, бихте ли искали да опитате това и тук?Имате ли предложения?
Керем – Определено ,много искам.В театъра има истинска енергия.Преди снимките в сериала имах едно предложение,но това беше в самото начало на снимките и аз не го приех.По време на снимане на сериала получих още едно ,но и него отказах за съжаление.Но ако трябва да кажа честно, аз мисля над тези предложения. Агента ми каза, ако искаш,съгласи се.Ако играя в театър,аз съм длъжен да се отдам на 100% ,докато в сериала е лесно , ако нещо не можеш , спираш,а в театъра така не може.
Въпрос:- Филмът, който получи Оскар, повече се говореше за актрисата, изпълняваща второстепенна поля...
Керем – Ако ме питате „Искате ли да получите Оскар?Ще кажа Да.В каква категория? Разбира се за актьор  за поддържаща роля...Защото когато играеш на втори план имаш по-голяма свобода.А когато си в главна роля, ти си затворен в рамка
Въпрос: -Всички ви познават. В обществена среда вие контролирате ли се?
Керем – Винаги дърва себе си под контрол.Разбира се по своему съм малко безразсъден, но по време на снимки в сериала ,ставам много дисциплиниран.
Въпрос:- Вие казвате, че да си влюбен в Истанбул е много прекрасно.вие били ли сте влюбен?
Керем- Когато минем на тая тема , аз се притеснявам.За човека, когото обичам, това чувство трябва да е специално( видимо има вид, че това се отнася за двама), както и за мен, за другите не трябва  да е важно.
Въпрос: - В наше време трудно ли е да си влюбен?
Керем  - Отговора на този въпрос зависи от човека.По статистика,от много сключващи брак хора, 55 се развеждат.Значи, ако аз се оженя и след няколко години също да се разведа.Но има още нещо,в този свят, в тази страна , да си жена е много трудно.Някои хора смятат жената за слаб пол.(В лошия смисъл на думата). По  всяко време жената трябва да се чувства защитена.Хора , които причиняват вреда на жената , се държат така ,като че ли нищо не е станало.Това ме разтройва.В наше време изобщо не останаха истински мъже.
 Въпрос:- Бихте ли искали да живеете в друга епоха?
Керем    -  аз мисля, че не живея  в това време.Винаги с телефоните,в социалните мрежи.Например в 20 век към жените са се отнасяли с повече уважение.
Въпрос:  -Имате ли много приятели?
Керем   - Имам много приятели.Но тия които мога да нарека близки, не са много.
Въпрос: - Когато трябва да вземете важно решение, с кого се съветвате?
Керем -  Със всеки,опитвам се да послушам всяко мнение, Понякога правя както те казват, понякога правя както аз мисля.
Въпрос: -Можете ли да готвите?
Керем -  Да,мога.така като живеех в Америка сам, наложи се да се науча.
Въпрос: Когато попиташ актьор ,гледат ли телевизия,всички отговарят Не.Вие обичате ли да гледате телевизия?
Керем -  Аз обичам да гледам филми.Моя рекорд е 11-12 часа гледане.Любимия ми сериали е “Homeland”    и  “Game of Thrones:””. Когато бях в Америка, любим сериал ми беше „Bir Istanbul masali””, гледахме го заедно с майка ми.Много съм заинтересован от сериала КСШ, но вярно е ,че още не съм го гледал.
Въпрос:- С какво ще се занимавате през отпуската?
Керем -  Ако има добро предложение за снимки, ще се снимам.Или както си мечтая за 1 месец да отида в ЛА на курс за актьорско майсторство.След уроците да се срещам с приятелите си.За всички много ми домъчня.Или да замина за Лондон, и да се отдам на актьорство.

# 5
  • Мнения: 2 804



  Карамелчеееееее,мерси за темата-  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 6
  • Мнения: 2 685


   Карамелче  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Скрит текст:
   

# 7
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
https://www.facebook.com/photo.php?v=622896494468414&set=vb.466368416787890&type=3&theater
 Вижте какво измислиха веднага

 Звучи ми като погребално

# 8
  • Мнения: 12 719
Здравейте момичета !  Hug Hug Hug
Много се извинявам за късното включване,но нещо не се чуствах добре и съм задрямала и то с това време не е ясно какво става с него и моето кръвно пак беше ниско ,но се радвам че някой ме е заместил пък за другият път няма да заспивам преди да ви погледна  Mr. Green
Карамелче благодаря ти   bouquet
Сега се омитам да разгледам да видя какво е станало  Hug и дизи че и там не съм ги навестявала днеска  Heart Eyes

# 9
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 10
  • София
  • Мнения: 30 147
Много го уважавам Кирето заради позицията му относно жените  Peace Браво на него!  Peace

Много позитивен човек е  Heart Eyes Дано има късмет в професионален и личен план.

Ели,   bouquet за интервюто.

# 11
  • Мнения: 2 685
   Ели  Heart Eyes Hug Heart Eyes Благодаря ти за превода на интервюто

   Значи на нашият човек му е вече мъчно за Америка , няма лошо  да отиде малко да се разведри
    Малко въздух да вземе , Америка ли , Лондон ли където и да е и после пак при нас  hahaha hahaha hahaha

# 12
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Kaми,благодаря,че спаси положението,да не се катурне от покрива  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Ели  Hug Heart Eyes  благодаря за превода,мила  newsm51   love001

И аз много харесвам сериала Game of Тhrones  Party  

# 13
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Ели,туй да не е твоя дисплей на Жи-Си-Ема  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 30 147
Според мен той се чувства в свои води в Америка. Нормално е. Принципно не го виждам да се установи в Истанбул, поне в следващите 10-15 години  newsm78

Сега не ме стреляйте, но и не го виждам във връзка с жена, която е израснала в ТР  newsm43 Поне не сериозна връзка  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт