Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Искам да питам за получаването на детски на кого доходът се гледа. Не сме женени, а бащата ще припознае детето, като се роди. Т.е. гледа ли се и неговия доход?
Благодаря  bouquet

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 537
Не. Щом не сте женени се гледа само твоя.

# 647
  • Мнения: 1 869
Добра ви вечер.
Да питам и аз нещо.Детенцето ми е родено януари,но по ред причини не успях да подам молба веднага,а чак някъде април.Сега кога трябва да отида пак да подавам молба за детски  newsm78

# 648
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добра ви вечер.
Да питам и аз нещо.Детенцето ми е родено януари,но по ред причини не успях да подам молба веднага,а чак някъде април.Сега кога трябва да отида пак да подавам молба за детски  newsm78
Април.

# 649
  • Мнения: 2 531
Бележка се носи до 31.10 .. Втори учебен срок не.
Да , заблудила съм се, просто ми съвпада втория срок с месеца на подаване на детски и затова нося по две бележки Peace

# 650
  • Мнения: 221
Защо все социалните трябва да са виновни.В декларацията- т.12, ясно и категорично е написано за удостоверенията от училище за новата учебна година.
Ако в семейството има две деца и помощта е спряна само за едното се носи само удостоверение от училище и от следващия месец се отпускат за него.Ако е само едно и помощта е прекратена се носи целия набор от документи- доход, имунизации, у-ние от училище.

# 651
  • софия
  • Мнения: 1 305
bisera75, знаеш ли къде го пише това което си споделила, моите деца са две и ми се иска да съм подготвена, ако ме карат да нося целия набор от документи.

# 652
  • Мнения: 455
Здравейте! Simple Smile Искам да попитам някой в Пловдив получил ли е детски този месец?                                Питам, защото в Пазарджик имало още преди 2 дни, а аз все още нямам.                                       Опасенията са ми, че може да са ми изгубили бележката за ученичката ми. Друг път, когато я нося ми дават номер, а този път една от служителките ги събра на всички и ни каза да си напишем трите имена и ЕГН ни.

# 653
  • Мнения: 484
Здравейте! Simple Smile Искам да попитам някой в Пловдив получил ли е детски този месец?                                Питам, защото в Пазарджик имало още преди 2 дни, а аз все още нямам.                                       Опасенията са ми, че може да са ми изгубили бележката за ученичката ми. Друг път, когато я нося ми дават номер, а този път една от служителките ги събра на всички и ни каза да си напишем трите имена и ЕГН ни.

Аз съм в Пловдив - Уникредит и още нищо нямам преведено.

# 654
  • Мнения: 1 206
В Пловдив няма превод на никоя банка Peace Naughty

# 655
  • Мнения: 20
Аз днес бях СП да си подновявам молбата за детските и те ми казаха че са пуснали парите,и не се знае колко ги бавят банките иначе са пуснати още вчера ,за Пловдив става въпрос

# 656
  • Мнения: 20
Някой от Пловдив да е теглил детски

# 657
  • Мнения: 1 206
ДСК Пловдив, няма Crossing Arms

# 658
  • Мнения: 20
Какво стана 25 е вече а няма още детски

# 659
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Те са преведени ,поне в по голямата част от страната има детски .Да не е проблем в бележка или отсъствия ( налучквам,не знам колко са ви голями децата ) ?

Общи условия

Активация на акаунт