Работа, CV-та, HR-и, съвети - 40-та тема

  • 68 989
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 11
 Money Успех на започналите нова работа и пожелавам да им порасне голяяяяма.....заплатата!
 Laughing

# 766
  • Мнения: 2 802
Приемам поздрави!  Blush
Започвам работаааа! Идеалната, перфектната работа, с желаната заплата и раб. време. Като в сън съм.  Crazy
Довечера ще се похваля подробно, защото сега пиша от телефона и ме мързи да описвам.

Честито ...  Hug

Аз също съм споменала адрес за връзка и определено в търсенето гледам местоположението на фирмата да е по близо, а не да се налага да сменям два автобуса например за да отида в другия край на града или ако ходя с кола, да не мога да покривам разходите си. Така например с една минимална заплата, като ми приспаднат данъците и осигуровките, като приспадна и пътните ... теглейки чертата положението не е розово  ooooh! Определено много фактори оказват влияние в търсенето на работа, както от наша страна, така и от страна на работодателите. И аз като Беба не кандидатствам навсякъде, подбирам си позициите според моите критерии и възможности естествено. Има много примамливи обяви, но като стигна до изискване, на което не отговарям ... спирам да чета  Crazy

Няма ли да пускате нова тема  Laughing

# 767
  • Мнения: 3 422
Приемам поздрави!  Blush
Започвам работаааа! Идеалната, перфектната работа, с желаната заплата и раб. време. Като в сън съм.  Crazy
Довечера ще се похваля подробно, защото сега пиша от телефона и ме мързи да описвам.
Браво! Честито и успех!  Hug

# 768
  • София
  • Мнения: 167
Браво, Куин, поздравления! Simple Smile Този твой ентусиазъм направо е заразителен!  Simple Smile Чудесно ми подейства  Heart Eyes

# 769
  • Мнения: X
Ваня; Caprice това е търсене за не една и две години, много повече , винаги си преценявам и адреса и района  Confused

Нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=822144.new#new

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 16:53 от Анонимен

# 770
  • Мнения: 3 331
А как ще разберем за новата тема, когато тази се заключи? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт