X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 5

  • 34 459
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 387
Чудно ми е защо Мирян е с най-малко харесвания в страницата на фейса  newsm78 Според мен се справи добре снощи (не защото му симпатизирам по принцип), а тук като ви чета доста сте одобрили снощната му изява, и по анкетата съдя.
Явно зрителят вече е предубеден към него и не слуша с ушите си. А и журЕто нещо са го взели на мушка  Close
И да допълня, че в Господарите на ефира същата вечер (вчера) показаха Lip Sync-а на Кристина ... еми голяма песен си бе избрала  Sick подобие на концертната  Mr. Green
http://gospodari.com/lip-sync-%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8---% … 3-video46043.html

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 16:35 от MNML 彡

# 736
  • Мнения: 972
Ми като няма да спечелят ,защо ги вземат тогава #Cussing out
да бяха пуснали 3 певици над 18 години ,а останалите да си направят отделен отбор - тийнове и така.това го имаше в американския формат май .сега като кажат групата на момичетата и ми става смешно чак.Та това са деца.И да е направила 15 години ,Кристина пак си е изключение от правилата и не е редно в този късен час дори да е там  Laughing Снощи беше тотална гавра ,Саня се о**ра без извинение.Имаше десетки по-подходящи за нея песни.Аз като чух ,че ще пет песен на Дисни и веднага реших ,че ще е Кристина ,но не би ....продуцентаката решила да я представи като компаньонка ooooh!да беше изпяла Невена това парче - никой не би казал и дума ! Но това е потресаващо ,още от снощи ми се гади от избора на песен.
Триото момичета бяха прекрасни като Елза Heart Eyes Не давам да си ходят  Blush
Защото са талантливи и знаят,че повечето хора ще си кажат"боже как пее,а е само на 14",дай да пуснем смс.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Няма да коментирам отделните изпълнения, т.к. изтървах  братята, Траян и Бенчев, пък Сладките 16 ги хванах по средата на изпълнението им и Унемях, тези момичета  директно бих ги номинирала. Simple Smile
Гледам тук стръвно обсъждате избора на песен на Кристина. Аз не бих съдила твърде строго Саня,защото това момиче преди всичко има родители, а едва ли те не знаят, какво ще изпълнява щерка им. След като тези родители са ок и нямат против тази песен , тук и да надаваме пуритански вой на мен ми се струва безсмислено.
Иначе и на мен взе да ми писва от неоснователните хвалебствия от страна на журЕто спрямо Видимо потресаващи изпълнения. Simple Smile







# 738
  • Мнения: 295
И според мен няма да допуснат да спечелят малките на възраст участници.Победителят сключва договор за 3г.със Саня и тя е длъжна да му осигурява участия.Мисля,че и самите деца са наясно с това....

# 739
  • Мнения: 3 499
Аз съм почти сигурна, че Кристина ще влезе във финалната четворка заедно със Славин, Sweet 16 и Пламен и Иво. Обаче Невена ще й бъде сериозна конкуренция, колебая се между двете. Моите предпочитания са за Невена.

# 740
  • Мнения: 2 431
floren, родителите един път като са подписали договора за участие, нямат думата повече, освен ако не развалят договора. Поне така ми е известно. Аз и преди бях писала, че българите все още си страдаме от този комплекс - да покажат детето по телевизора е най-голяма гордост за много хора.

# 741
  • Мнения: 202
Аз съм почти сигурна, че Кристина ще влезе във финалната четворка заедно със Славин, Sweet 16 и Пламен и Иво. Обаче Невена ще й бъде сериозна конкуренция, колебая се между двете. Моите предпочитания са за Невена.

стига деее, точно Кристина ли  ooooh!
На финал трябва да са Мирян, Славин, Sweet 16 и Невена

# 742
  • Мнения: 972
Е как го измисли Мирян на финал? Гласувам за финал да са:Невена, Траян, Братята и Славин.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 2 038
floren, родителите един път като са подписали договора за участие, нямат думата повече, освен ако не развалят договора. Поне така ми е известно. Аз и преди бях писала, че българите все още си страдаме от този комплекс - да покажат детето по телевизора е най-голяма гордост за много хора.

Аз нямам представа относно договори в такива среди.
Но нали Мага го представят като мек човек, добронамерен. Съгласи се да стартират предаването с повече от допустимата бройка участници, даде благословията си за връщането на Мирян, защо да не направи компромис  и относно някои родителски претенции .Mr. Green

# 744
  • Мнения: 1 796
Аз бих се радвала на финал да са:
Славин, Кристина, Мирян и Бенчев, те са ми интересни, останалите са ми напълно безразлични Grinning

# 745
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Е как го измисли Мирян на финал? Гласувам за финал да са:Невена, Траян, Братята и Славин.
Е, как го измисли Траян на финал  Mr. Green
 Шегувам се, естествено всеки си има любимци. Моя финал е Славин, Братята, Бенчев и Невена.

# 746
  • Мнения: 972
Е как го измисли Мирян на финал? Гласувам за финал да са:Невена, Траян, Братята и Славин.
Е, как го измисли Траян на финал  Mr. Green
 Шегувам се, естествено всеки си има любимци. Моя финал е Славин, Братята, Бенчев и Невена.
За разлика от повечето, аз много харесвам Траяни смятам, че напълно заслужено ще е ако е там.Добре, че поне за Братята се разбираме, че иначе щях да раздам правосъдие (шегувам се) Grinning Mr. Green Grinning

# 747

Общи условия

Активация на акаунт