Over the Rainbow - 2

  • 58 535
  • 737
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 096
Бумър, развивай!
Аз от песента не съм извлякла нищо друго, освен че е женкар (което си го знаем) и така да излъже доброто момиче, тц, тц...
Ако има и друго, ще е интересно да го научим.  Peace

# 646
  • Мнения: 9 144
Тя е една дълга и широка... накратко
Скрит текст:
Тейлър става суперзвезда на 17, малко преди 18-ия и рожден ден в гримьорната на едно от участията и е хваната (според някои от майка и) с цигуларката и Емили По, тогава на 21, която цитирам "е освобождавала сексуалното и напрежение на Тейлър по неподходящ орален начин"Flutter
Договорът на Емили е прекратен след седмица и и е платена изключително щедра компенсация с която завършва колеж, никога повече не се е видяла с Тай. Сега е омъжена има и дете.
На Емили е посветена Breathe (песен излязла и като сингъл, но която Тай никога не е пяла на живо) и по-всяка вероятност мегахита Love Story от втория и албум.

Явно е имало тежки семейни драми, във времето следват параванения с Джо Джонас и с Тайлър Лаутнер и в някакъв щастлив момент на някой гений му хрумва да се опита да я сватоса с Джон, който си е женкар отвсякъде и им уреждат няколко съвместни участия


Официалния таймлайн на връзката им е November 2009 – February 2010

Слуховете са от това, че Джон не само е единственият мъж с който тя е правила секс, но и че е успял да я забремени и е трябвало да прави аборт,
до това как той е споделял пред приятели, че за този период всъщност само един-единствен път са стигнали до секс и тя му е направила трагична свирка. Второто е от два отделни клюкарски източника, затова смятам, че е с една идея по-достоверно... НО подчертавам всичко за това какво се е случвало между Джон и Тай е клюки.
За Джон и Кейти Пери няма да почвам, но изказването на Тейлър за нея, че всеки път като са си говорели се е чудела дали я обижда или е искрено приятелски настроена, някак ме навежда на мисълта, че Джони не е особено дискретен, точка за клюка №2.

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 16:01 от Бумър

# 647
# 648
  • Мнения: 4 361
Бумър, не знам дали са ти го казвали, но пишеш много увлекателно, чак ме хваща яд като ти свършат постовете.
Eдно е сигурно - Тейлър определено си има тип - руси и светлооки.  Mr. Green

# 649
  • Мнения: 3 096
Моята лаишка теория е, че Тейлър харесва свои копия, защото прекалено много обича себе си.  Laughing

# 650
  • Мнения: 9 144
Някои философи твърдят, че хомосексуализмът е еманация на нарцисизма.  Heart Eyes
Приятели започват да се имитират и да имат един стил, какво остава за гаджета от един и същи пол.

Аз не съм съгласна, просто момичето си има тип руси и зеленооки, от 4 гаджета жени, на които съм попаднала дотук само една няма зелен нюанс на очите, а и 4-те са руси. (Карли не беше, но се поправи  Twisted Evil)

Бумър, не знам дали са ти го казвали, но пишеш много увлекателно, чак ме хваща яд като ти свършат постовете.
  bouquet
Могат да не свършват, ако има дискусия като напоследък, че е малко досадно само аз да пиша, не че и аз като виден нарцис подобно на Тайчето, не обичам да се чета  Whistling


Айрлъндчето е на път да си върне хетеросексуалността и кариерата
Май месец е била на рехабилитация и там е свалила височък младеж, вече не е руса
Скрит текст:
Преди


Тия дни

# 651
  • Мнения: 9 144
Лимончо точно толкова ентусиазиран и в прословутото си интервю за бритското радио от онзи ден, като на снимките...
Много ми харесва тактиката да опровергава глупостите измислени от собствените ПРи за да се придава достоверност на повествованието.  Peace Показва професионален подход, нещо ново за него при интервюта
http://www.kissfmuk.com/showbiz/the-buzz/calvin-harris-says-hes- … ith-taylor-swift/

Всъщност преглеждайки английската жълта преса, ми прави впечатление, че те наблягат на него със същия селски патриотизъм, както когато нашите писарушки като пишат за Григор и Марчето.
Работи се по неговия образ, да бъде изгладен и изчистен, защото още от времето на скъсването му с Рита по него има доста петна.


Две интересни статии за транс традиции
Албания
Индия
Покрай Кейтлин попаднах на статистика повече от 40% от транссекуалните в Щатите са правили опит за самоубийство.  Shocked

Кейтлин и Лаверн Кокс от Оринджа

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 16:33 от Бумър

# 652
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Коя е тази, грозна ми е  Crazy
Я кажи на Тай кои са й били гаджетата жени, че ми стана интересно.

# 653
  • Мнения: 1 992
Айрлъндчето е на път да си върне хетеросексуалността и кариерата
Май месец е била на рехабилитация и там е свалила височък младеж, вече не е руса

Така подредени изреченията, излиза че са я лекували от хомосексуализъм. Laughing Второто е като следствие на първото.




Покрай Кейтлин попаднах на статистика повече от 40% от транссекуалните в Щатите са правили опит за самоубийство.  Shocked

Минавала ми е през очите информация за голям процент опити за самоубийства сред тях. Интересно ми е причината, има ли я в статистиката? Склонна съм да вярвам, че малък процент от тях вземат информирано, осъзнато решение на тази голяма стъпка. Останалите "лекуват" всякакви дефицити по този начин, очевидно неуспешно.
Затова и шуменето около Кейтлин е малко нож с две остриета.

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 16:41 от Криста

# 654
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Вторaтa снимкa е от сетa нa Детективa, не е от събитие. Или я използвaш дa илюстрирaш слуховете?
Появихa ли се техни "пaпaрaшки" снимки, някaкви снимки зaедно, извън рaботa?

Появиха се.  Laughing



# 655
  • Мнения: 1 992
Ама той напълнял ли? И колко е рошав! Спали-недоспали. Mr. Green

# 656
  • Мнения: 9 144
Аааах колко са натурални  Heart Eyes



П.П. За кой Крис Пайн говориш?  Thinking

За този, има ли друг?



Айрлъндчето е на път да си върне хетеросексуалността и кариерата
Май месец е била на рехабилитация и там е свалила височък младеж, вече не е руса

Така подредени изреченията, излиза че са я лекували от хомосексуализъм. Laughing Второто е като следствие на първото.
Играя си и аз с думите, за алкохолизъм са я лекували, а е на 19, чакам да скоро да намекнат, че залитането и по Ейнджъл е заради пристрастеностите и  Mr. Green



Покрай Кейтлин попаднах на статистика повече от 40% от транссекуалните в Щатите са правили опит за самоубийство.  Shocked
Минавала ми е през очите информация за голям процент опити за самоубийства сред тях. Интересно ми е причината, има ли я в статистиката? Склонна съм да вярвам, че малък процент от тях вземат информирано, осъзнато решение на тази голяма стъпка. Останалите "лекуват" всякакви дефицити по този начин, очевидно неуспешно.
Затова и шуменето около Кейтлин е малко нож с две остриета.
Мисля, че причината е ясна.
IMO шуменето е съвсем на място, обществото има нужда от информация, всеки път като се пусне гей-тема в Клю-то понякога загубвам ума и дума от липсата на елементарна грамотност при това от родители, които предават неграмотността и предрасъдъците си на децата си.

Я кажи на Тай кои са й били гаджетата жени, че ми стана интересно.

Скрит текст:
Цигуларката


Танцьорката


Актрисата


Манекенката

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 17:21 от Бумър

# 657
  • Мнения: 1 992

Кейтлин и Лаверн Кокс от Оринджа


Днес съм на всяка манджа мерудия, но сега видях Лаверн. Като почнах Оранжевото рових в енциклопедията, бях убедена че е мъж. Транс ли е и тя?
Edit: гугълнах и си отговорих Simple Smile Обаче успяха да ме заблудят, че е мъж, защото имаше сцени с нея как гали бременния корем на жена си като мъж - плосък, без гърди, прилепнала блузка, очевидно мъжко тяло, а тя да имала брат-близнак!
Скрит текст:
Laughing

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 17:25 от Криста

# 658
  • Мнения: 9 144
ДА, спрягаха я за гадже на Колин Фарел миналата есен  Mr. Green



О Карли  txtloves

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 17:35 от Бумър

# 659
  • Мнения: 9 144
На който му е любопитно ето как стават някои от манипулациите, най-интересното е накрая, но трябва да се чуе цялата лекция



А ето и една проста сметка защо Мария няма да се аутне поне още 20 години
http://blackbusinessnow.com/heres-why-serena-williams-earns-far- … -in-endorsements/

Общи условия

Активация на акаунт