Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 404
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 5 605
Флорален мотив бива, но анималистичен принт за чалгаджийска блуза направо ме разби. Гледам я - облечена като цигане, а от устата й едни модерни термини извират.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 466
  • Мнения: 22 036
Ньоките ги мразя. трудно свиквам с нова кухня, а тук е много различна от БГ. Липсват ми вкусовете, ароматите и разнообразието.

Аз много обичам нови вкусове и различни кухни, но ньоките не ги харесвам. Виж за китайски пелмени (dumplings) умирам. Руският вариант ми е отврат.

Чек, мести се при нас Wink. Тук азиатската кухня е на почит, дори и аз се научиха да готвя стир фрай и подобни.
Не че не мога да ги ям, но като заговорите за сърми, суджуци и баници и...
Някак не ми е вкусно в ресторантите, а не е да съм много претенциозна. най-обичам в бг квартална кръчма, какво да направиш Simple Smile.
Детето е от друг калибър. Харесва азиатска кухня и всякаква морска леш. Ако го видиш как се кефи на всичките раци  Confused. Мо обича и лютеница, та за това поне два пъти годишно се прежалвам.

# 467
  • Мнения: 7 171
Дали да не се пробвам и аз с качамак? Струва ли си да занимавам машината или да пробвам на котлона?
Ние купуваме царевичен грис на Оберон. Не знам вашия на коя фирма е, но от този, който споменах, става страхотен качамак. Майка ми виси и го бърка на котлона поне 15 минути.

Бърди, гладна кокошка - просо сънува (това към мен си е насочено). На лека храна съм.  Grinning



Канадски е. Никога не съм правила качамак, но 15 минути ще жертвам.

# 468
  • Мнения: X
Ако ще се местя няма да е заради храната.  Laughing Тук има всякаква.

# 469
  • Мнения: 9 475
Добро утро на всички   bouquet Благодря ви за честитките ,много сте мили! Празнува ми се се днес, ама май няма да правя резервации никъде, че ще умра от студ  cold относно метросексуалните мъже -имам го един вкъщи  ooooh! споделяла съм ви, че сега е учител ама забравих да спомена, че е бивш футболист, а знаете те как са  newsm03   Mr. Green

Антигона, и аз ще надникна в темата с късметите! Сагата за Пържолан живо ме вълнува  Laughing

# 470
  • София
  • Мнения: 23 096
Канадски е. Никога не съм правила качамак, но 15 минути ще жертвам.
Оф, така е като се случва да не погледна ника, а бързам да дам акъл.  Joy

# 471
  • Мнения: 2 352
Кажете някакъв лек за нацепена кожа на пръстите. Вече няколко пъти ми се случва да ми се сцепва кожичката на палците в ъгълчетата на нокътя, чак кръв ми тече. Много е болезнено и ужасно трудно минава. Ей сега единият ми палец пак се цепна, реве ми се и съм като полусаката, нищо не мога да пипна.
Миялна машина (ограничаване на пипането на вода до личните хигиенни нужди), смяна на сапуните, с които измиваш ръцете, топла вода, но не гореща и мас с невен, ако има откъде да си набавиш (или нещо от сорта на белия крем Рачев).

# 472
  • Мнения: 22 036
Ако ще се местя няма да е заради храната.  Laughing Тук има всякаква.

Е. то тебе и с климат не мога да те искуша Simple Smile.

# 473
  • Мнения: 12 987
За какво ми трябваше да чета за онази с баницата, три пъти се прекръстих и чуках на дърво, че няма да чакам снахи! Много тънкообидни днешните млади бре и това лично пространство! Тя се хванала с 36 годишен търтей, дето живее у майкини и чака гаджето да му пазарува, пък претендира за самостоятелност. Е, как да стане? Не стига, че ще ми се моатат в къщи, ще им готвя, пък накаря и баница няма да си вземе, мореее, пуста сопа не додялана!
Баба казваше, който иска да ми яде меда, ще ми трае и жилото понякогиш:) Ех, каква свекърва беше баба- проклета:) Но един бонбон да имаше го пазеше за нас и всяка стотинка песетеше да ни я даде по Коледа или Великден.

# 474
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Умирам за кнедли с цяла синя слива вътре, ама са голяма врътня, та рядко ги правя. Солените не ме впечатляват, независимо как се наричат.
Пелмените - аз поазиатчвам руските - правя ги по корейски. Купувам си от Берьозка пелмени смес или с телешко, сварявам ги в подсолена вода с една много хубава подправка за тази цел, пак от Берьозка и после ги пръжвам в тиган с масълце, да се зачервят и после ги ядем със соев сос. Вкусът се покрива с този на китайските, само формата е малко по-различна. Говоря за китайски пелмени в Китай, тук не съм яла много в китайски р-ти - един-два пъти само и установих, че няма нищо общо с храната, която се предлага в Китай. И после се отказах след няколко репортажа по тв за хигиената в кухните им. По принцип не обичам много да ям в ресторант, разочароваща е храната.

# 475
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Жаки недей така,че и зетьовете не ги знаеш какви ще са.  Laughing

# 476
  • Мнения: 9 475
Жаки, това е част 2 на драмата  Mr. Green 1-вата с пържолите също е култова! Обаче Янечек направо я срива със земята,  а тя се прави на неразбрала  Whistling

# 477
  • Мнения: 2 658
Ох, като споменахте Берьозка, се сетих, че щях да купувам някаква много люта горчица на прах. Все забравям.

# 478
  • Мнения: 15 032
Живот и здраве трябва да съм свекърва, ама да ми се фръцне някоя за какво съм говорела? И то без конкретно да ѝ се каже, че искам да ми роди внуци.
Я да питам за съвет - счупи ми се епилаторът и сега искам, но искам безжичен. Някой да препоръча нещо?

# 479
  • Мнения: 2 352
Ох, като споменахте Берьозка, се сетих, че щях да купувам някаква много люта горчица на прах. Все забравям.
Като каза горчица на прах. Майка ми взела, че си купила такава, за да си прави маска за косата с нея. А зет ѝ получи сърцетуп от тази новина.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт