За бившите гаджета, настоящите им половинки и общите им деца

  • 24 767
  • 530
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 350
Ето какво ме сполетя ,направо не мога да повярвам ooooh!
Както всеки човек и аз си имам бивши приятели ,минало незабравимо и т.н.Преди да се омъжа имах своята ученическа любов ,точно като от филмите - носеше ми чантата ,бягахме от часовете и ходехме на кино,родителите ни се познаваха бегло/Имаме много общи спомени - абитуриентски балове и на двамата  и няколко прекрасни години ,в които бяхме заедно.После ,в първата година студентство нещата се объркаха  и се разделихме.Той отиде в чужбина ,аз се върнах в родния си град,пишехме си понякога мейли ,чували сме се ,но нищо повече.
Както споменах ,познавам семейството му,бях навремето близка със сестра му и тя ми е приятелка във фейсбук от години. Младежът ,който към днешна дата е женен с детенце ,не съм го виждала и чувала с от поне 3 ,4 години. Сестра му  беше качвала снимки на племенницата си (на дъщерята на моята бивша лИбов демек) и  аз по инерция  съм харесала снимки на детето.Не много ,може би 2 ,3 броя. Дотук нищо нередно.
Днес сутринта случайно видях ,че във фейса имам някаква папка съобщения "Други" .Всичките са от преди половин година поне,как не съм ги видяла досега. И това ,което видях там ,направо ме потресе.Имам съобщение от настоящата му половинка ,да спра да следя семейството им ,да не коментирам ,да не се занимавам изобщо с тях  Shocked Тя знаела коя съм  и каква съм ,да си гледам мен си и да не се занимавам с тях Shocked Това след лайк на снимка на детето.
Добре де ,вярвате ли ,че чистосърдечно мога да се зарадвам на детето на бивш приятел ?
Защото ,честна дума ,наистина се радвам ,че има семейство ,дете и не съм го направила с лоша умисъл...Но мисълта ми е ,вие бихте ли разтълкували този "лайк" (каква гадна дума),като вмешателство в семейството едва ли не и бихте ли реагирали така Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 08 яну 2015, 10:24 от Редактор*

# 1
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
 newsm78
Защо го вземаш толкова присърце?
Всякакви хора има, не се знае кой какво й е казал на жената и тя какво е разбрала, какво си мисли и т.н.

# 2
  • Мнения: 1 350
Ами вземам го присърце,защото съобщението си беше гневно и заплашително ,а аз не виждам причина за такова отношение.Каквото и да и е казал ,каквото и да е имало ,нали е минало Rolling Eyes
Но това го казвам аз ,дето грам не съм ревнива и дори и 10 бивши да налетят на ММ ,пак няма да реагирам Crazy Затова пуснах и темата тук,за да си сверя часовника и да видя дали наистина съм направила нещо нередно Rolling Eyes
Хем ми е мъчно за нея ,защото се тормози излишно жената ,хем ме е яд на мен си ,че съм такава овца и допуснах това да се случи ! Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 18 579
Типичната ревнива кукувица. Много са ми смешни - мразят вдън душа бившите гаджета на половинките си. Винаги съм се чудила какво им се върти в главиците на подобни. На един познат настощята категорично отказва да минава дори покрай града, в който живее бившата му приятелка. На една приятелка гаджето на бившия ѝ (имаха връзка преди 10 години сигурно, когато бяха на 18 г.) директно демонстрира омразата си, като я засече. Не си го слагай присърце. Ако съобщението е заплашително я докладвай.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 242
Изкарала си го е на теб в момент на някакъв неин си бяс. Няма си достатъчно проблеми и си търси, то иначе скучно  Laughing
Да не ти пука  Grinning Най-вероятно и на нея не ѝ пука, просто е търсила конфликт в този момент.

Срам не срам, правила съм подобен скандал след смс (при връзка без наличие на деца). Не, че ми дремеше, просто се чудех с кой да се скарам. Ей така, за спорта.  Embarassed

# 5
  • Мнения: 14 654
Жена му е луда и е въпрос на време да побърка човека с ревността си  Crazy А фейсбук допълнително изостря лудостта. Не се нервирам, когато някое бивше гадже на мъжа ми лайкне снимките на децата, щом ми е сред приятелите във фейсбук, значи може да коментира и разглежда. Но понеже усетих, че някои настоящи изпитват необяснима ревност от бившите, не коментирам и не лайквам снимки на бивши, че да създам проблеми от нищо. Веднъж просто честитих един рожден ден и стана чудо на чудесата, хората са ненормални.

# 6
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ами вземам го присърце,защото съобщението си беше гневно и заплашително ,а аз не виждам причина за такова отношение.Каквото и да и е казал ,каквото и да е имало ,нали е минало Rolling Eyes
Но това го казвам аз ,дето грам не съм ревнива и дори и 10 бивши да налетят на ММ ,пак няма да реагирам Crazy Затова пуснах и темата тук,за да си сверя часовника и да видя дали наистина съм направила нещо нередно Rolling Eyes
Хем ми е мъчно за нея ,защото се тормози излишно жената ,хем ме е яд на мен си ,че съм такава овца и допуснах това да се случи ! Rolling Eyes
Ти познаваш ли я тази жена? Може да е ревнива, а може да си има причина да подозира мъжа си.
Има и хора, които са си просто ужасни на подобна тема.
Ти не си ревнива, но това не значи, че другите са като теб.
Аз съм ревнива, но не правя проблеми за такива неща, т.е. гледам да не изразявам лудостта си (ревността). Аз бих попитала - кой е това и до там.
Надявам се да не си й отговорила.

# 7
  • Мнения: 1 350
Оооох,успокоихте ме бе момичета златни !
Че е ревнива момата - ревнива ще да е ,неслучайно му се затри профила след познанството им. Laughing
Аз не съм лайкнала нейна снимка ,а на сестра му .Не знам ....много криво ми стана днес.
Изтрих всички общи приятели ,които имаме.Някак си ,не искам да има достъп до информация за мен и всичко мое ,човек ,който не ми мисли доброто .И продължавам да не разбирам защо  Rolling Eyes
Какво да направя ,като ми е бил гадже преди повече от 10 години.Ми незабравима съм  Crazy
Цеце,не съм й отговорила разбира се .То тогава щеше да стане грозна махленска сценка Sick
Аз и виждам събщението с половин година закъснение ,няма смисъл просто. Tired

# 8
  • сф
  • Мнения: 394
защо си трила хора не разбирам, да беше я блокирала просто (то не че е късно да го направиш де). като блокираш някого във фб, после не си "виждате" взаимно профилите, коментарите, снимките, лайковете и каквато и да е друга информация.

# 9
  • Мнения: 1 793
Изтрих всички общи приятели ,които имаме.Някак си ,не искам да има достъп до информация за мен и всичко мое ,човек ,който не ми мисли доброто .

Ама че си спонтанна... Какво са ти виновни другите, че някаква е побъркана от ревност? Ами ако и от тези изтритите стане нова драма - защото си ги изтрила? Laughing Можеше просто да блокираш конкретната особа. Голямо вдетиняване в този Фейсбук... Я си гледай живота и нервите и да не ти пука за чужди семейни проблеми, в които нямаш пръст.

# 10
  • Мнения: 1 350
АМи ставаше въпрос за 2 ,3 човека.Спонтанна съм ,да.И сега не съжалявам ,че ги изтрих.Хич не съсъм наясно с настройките на фейсбук ,даже не знаех ,че може да ми пише съобщение човек ,който не ми е приятел Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 28 774
Типичната ревнива кукувица.
Скрит текст:
Много са ми смешни - мразят вдън душа бившите гаджета на половинките си. Винаги съм се чудила какво им се върти в главиците на подобни. На един познат настощята категорично отказва да минава дори покрай града, в който живее бившата му приятелка. На една приятелка гаджето на бившия ѝ (имаха връзка преди 10 години сигурно, когато бяха на 18 г.) директно демонстрира омразата си, като я засече. Не си го слагай присърце. Ако съобщението е заплашително я докладвай.

Точно същото си помислих.

ПП Добре че нямам фейсбук. Егати вълненията.

# 12
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Оооох,успокоихте ме бе момичета златни !
Че е ревнива момата - ревнива ще да е ,неслучайно му се затри профила след познанството им. Laughing
Аз не съм лайкнала нейна снимка ,а на сестра му .Не знам ....много криво ми стана днес.
Изтрих всички общи приятели ,които имаме.Някак си ,не искам да има достъп до информация за мен и всичко мое ,човек ,който не ми мисли доброто .И продължавам да не разбирам защо  Rolling Eyes
Какво да направя ,като ми е бил гадже преди повече от 10 години.Ми незабравима съм  Crazy
Скрит текст:
Цеце,не съм й отговорила разбира се .То тогава щеше да стане грозна махленска сценка Sick
Аз и виждам събщението с половин година закъснение ,няма смисъл просто. Tired

Искаш да кажеш, че за него ли си незабравима?

# 13
  • Мнения: 1 350
Искам да кажа,че е смешно да ревнуваш от ученическата любов на мъжа си ooooh!
При положение ,че е създал семейство с теб,имате дете ,не би трябвало да е от значение това,което е останало в миналото ! Това е като да ревнуваш от някакъв нереален образ! аз съм далеч от образа на 17 годишното девойче,дето е в представите му,уверявам ви Crazy Това е като да ревнуваш от Аджелина Джоли !Няма никакъв смисъл!  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 658
Искам да кажа,че е смешно да ревнуваш от ученическата любов на мъжа си ooooh!
При положение ,че е създал семейство с теб,имате дете ,не би трябвало да е от значение това,което е останало в миналото ! Това е като да ревнуваш от някакъв нереален образ! аз съм далеч от образа на 17 годишното девойче,дето е в представите му,уверявам ви Crazy Това е като да ревнуваш от Аджелина Джоли !Няма никакъв смисъл!  Rolling Eyes

Аз не казвам, че има смисъл, но ми се стори, че ти се иска да си в представите му, дори и като нереален образ. Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт