Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 81 335
  • 2 842
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 785
Ще пукна от глад, но чакам мъжът ми да се прибере. Отделно ми е ужасно студено, а в къщи поне според климатика и термометъра не е никак студено  Confused

# 316
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Искам да кажа, че при нас е така и продължава да вали.

Скрит текст:





Така е по тъмно.

Скрит текст:






Ниноооо Simple Smile Искам да кажа....
Искам да кажа за пореден път, че много харесвам Славин и искам да спечели.   bouquet

# 317
  • Мнения: 4 569
Направих палачинките. Ще се изядат, но са далеч от съвършенството. Неравни, дебели, или много бели, или негърчета.

Майонезата я правя по рецептата от форума - 1 яйце (без значение температурата му), 1 кафяна лъжица сол, 1 кафяна лъжица захар, 1 супена лъжица оцет и около 500 мл олио.
Във висок съд чупя яйцето, слагам захарта, солта и оцета и доливам олиото на тънка струя като разбърквам с такава бъркалка http://images.ua.prom.st/97199196_w640_h640_8.jpg С пасатора не ми се получава, не знам защо.
Понякога нещо се прецаква и съставките не се смесват. Тогава забърквам наново като вместо олио добавям пресечената смес.

И аз не празнувам св. Валентин, евентуално ще уважа Трифон.

# 318
  • Мнения: 870
Казаха утре - 12 градуса, . Искам - 20 да стане дори. Heart Eyes

# 319
  • Мнения: 4 892
Шаги  Simple Smile Искам да кажа!

И аз ще съм за Славин, но може и Невена.


Бориле, за градусите сме на една вълна.

# 320
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Естел, и белтъка ли слагаш?

За 14.02. - ние празнуваме, без да уточняваме какво. Или сядаме вкъщи и си  правим софра, или отиваме някъде. Сами или с приятели. Май празнуваме и Трифон, и Валентин, съвместно Joy 

# 321
  • Мнения: 4 569
Да, Светалчо.  Peace

# 322
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Звездничка,  Hug. Налей си една чаша хубаво вино  и тук няма да си сама.
Благодаря, Корделия....по-добре мартини.... Hug

# 323
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Мразя да ме убеждават разни хора колко е хубаво нещо си.
Обаждат ми се по телефона миналата седмица. Някаква жена. Обръща се към мен по име  newsm78
Била от не знам си коя фирма, представител на не знам си какви екологични препарати за почистване.
Правили проучване и аз съм имала невероятния шанса да попадна сред хората, които анкетират  newsm78
Прекъснах я, че няма желание да я слушат.
А тя продължава с молба - само няколко секунди ще отнеме анкетата. За да не досаждам на хората в стаята - казах "ок".
4-5 въпроса. Отговорих едносрично.
Благодариха ми.
Знаех си, че:
Днес ми се обаждат. Ти да видиш каква съм късметлийка! На мен се паднала честта да дойдат у нас и да ми изчистят по избор нещо - прозорец, килим и т.н. В удобно време.
Еее, не. Прекъснах я рязко и обясних, че предишния път съм се съгласила за "бързата" анкета. Но не желая повече да ме занимават с глупости. Знам за какво става въпрос. Преди години пак така ме омайваха на домашен телефон обаче.
И като започна тази жена - ама вие не знаете какво изпускате. Ама вие това, ама вие онова.
Ми да, изпускам си този "невероятен" късмет  Crossing Arms
Прахосмукачките Рейнбоу? Те действат така, взимат ти името и номера от някой клиент, който е твой познат.

Светалчо   Hug пак изтървах, била съм в час като си пуснала внуците   Blush

# 324
  • Мнения: 5 940
Нино, сега видях снимките. Страхотни са.
Три -четири пъти съм гледала предаването,  най-симпатична ми беше Невена.

# 325
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Благодаря. Ще пробвам, досега съм правила само с жълтък, а много обичам  рецепти с цели яйца.

Звездна, не го мисли от сега. Винаги може да се получи някаква изненада, знае ли човек.

# 326
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Шаги, довечера ще ти ги пусна Joy

# 327
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Е, самотните на 14-ти може да си сипем по нещо и тук.

Замислих се, че след 2 месеца няма да имам време да изчитам темата от-до.  Rolling Eyes
Пишете ли в теми, които не може да следите из основи?
Освен някой да прави резюмета често.

# 328
  • някъде по морето
  • Мнения: 811

Звездна, не го мисли от сега. Винаги може да се получи някаква изненада, знае ли човек.
[/quote]
Благодаря ти....както се казва - А дано... Hug
Но още преживявам раздялата с приятеля ми ...а минаха 6 месеца...

Има ли и други самотни....хайде да се преброим...

# 329
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм "за" студа, обаче вятърът хич не го обичам.

Дребчо гледа рекламата на Ефизол, там едно детенце накрая казва "с вкус на какао и помага", а моето чуло "какао и домати" Joy и казва "бляяя, каква гадост" Sick

Аз също може да съм сама на 14-ти. Не знам мъжа ми каква смяна е. Та, може да си празнуваме тука заедно, а за който не празнува - просто да си пием Laughing

Общи условия

Активация на акаунт