Нашата сватба през 2015 - тема 6

  • 27 047
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Благодаря ви за бързите отговори.З_А_Я благодаря  още утре сутрин почвам да звъня. Ще съм благодарна на всички  който могат да ми дадат информация и инфо за абсолютно всичко необходимо. Не знам как ще се справя всичко ме е пълна мъгла. Shocked

# 721
  • Мнения: 208
Silvu6ka честити ви кумове! Simple Smile
Шоколадче много хубави покани и многа хубаво си решила да са пипнати от теб Peace
Ние днес бяхме на пэрвият ни урок по танци за първия сватбен танц.Голям смях падна.Много ке зебавлявахме.Днес взехме половината и другата неделя друтата половина.Малко кофти,че нямаме никакво време ами само 3урока,но ще репетираме в къщи и ще се справим надявам се Simple Smile.Утре имаме послесна среща с декораторката,ще копуваме алкохола и дребните неща.И мисля,че вече све готови.Очудващо не ни е напрегнато.Даже сме спокойни.Мисля,че след моминското вече щи се поспечем малко.Новата халка ще ми е готава на 06.05 и се надявам всичко да е ок вече Simple Smile

# 722
  • Мнения: 643
Silvushka , честито за новите кумове .
 Да се похваля  и нас днес с милото ни поканиха да кумуваме  newsm44  супер много се развълнувах , беше си изненада . Определено това лято ще е запомнящо се .

# 723
  • Мнения: 528
Хей, Alady, това е супер!!! Много е хубаво да кумуваш, това са си роднини, които реално си избираш сам! Усещането е неповторимо особено ако после станеш и кръстник на дечицата на същите хора! Радвам се за вас! Кога е събитието?

Браво Мим, всичко върви по план при вас! Това, че се забавлявате и сте спокойни е прекрасно! Колко човека ще е сватбата, че не си спомням newsm78 Ще споделиш ли после какви количества алкохол сте взели?

Анита, не се притеснявай да питаш. В началото на организацията винаги е пълна мъгла и само четене на форуми, ровене в сайтове. Успокой се и ако можеш отдели време за да изчетеш 6-те ни теми от началото, доста неща ще ти се изяснят и ще почерпиш идеи Peace

Един личен въпрос? Скоро ли решихте да се жените, понеже тепърва стартирате с търсене на ресторант? Датата, която сте определили означава ли, че имате вече час в Ритуална зала/ църковен брак, понеже е доста трудно да се координират дата, брак, църква и ресторант дори и за неделя, когато се пада 13.05. Като за начало бих те посъветвала да прозвъниш ресторанти и веднага като се ориентираш да посетиш ритуалната зала за остамали свободни часове. Аз съм от Варна, но с радост предпочетох съвсем друго място за сватбата си, заради куп причини свързани с начина на бракосъчетаване, бюрокрация, ресторантите в сезона на туристите и т.н, ....въпреки че започнах подготовка от ноември и сватбата е на 05.09. И имах възможностлесно да запазя всичко.

Не се отчайвай, това е прекрасно събитие и се надявам да имате късмет с хубав ресторант! Пропуснах да пиша за Рапонги, но там вероятно ще е заето. Зная, че се правят сватби и в Иванчов хан, ресторанта на х-л Одесос, комплекс Вентура в Аспарухово (там се женят мои познати на 12.09), вила Буров също, вила Марциана (не знам дали все още организират сватби). Дано съм била полезна, ако имаш въпроси може да ми пишеш на ЛС. Лека нощ!

# 724
  • Мнения: 208
ЗАЯ ние сме 85човека.Ще споделя как е минало с алкохола няма проблем Simple Smile.

# 725
  • Мнения: 14 380
Момичета, заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=841933.new#new

Общи условия

Активация на акаунт