Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 726 687
  • 17 909
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 8 124
Бутона "Маркирай всички съобщения като прочетени" в моб.версия е изместен най-отдолу. Най-после Grinning  . Благодаря!

# 256
  • Мнения: 9 475
Но не работи. Вече два дни се опитвам да го ползвам.

# 257
  • Мнения: 6 323
Бутонът е преместен отдолу и при натискане извежда прозорче с въпрос за потвърждение.



В случай, че не Ви се появява такова прозорче, то ще е необходимо да опресните кеша на браузера.

# 258
  • Мнения: 9 475
Не ми се появява. Благодаря, Мама! Сега ще го оправя кеша.

# 259
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Супер, много добре сте го измислили така с бутона за потвърждение!  Peace

# 260
  • Мнения: 4 841
Изчезнал (изтрит?) ми е абсолютно безобиден пост със стандартно съдържание - мнение (без линкове, без картинки, без обиди или груби сравнения и т.н.) в темата "щяхте ли да станете родители по-рано" в подфорум "Семейни отношения".
Нямаше и да разбера, защото не се връщам да си чета старите постове, но забелязах, че от днес темата не ми излиза в "Отговори", въпреки че такива има, и се разрових за причината.

Интересно ми е, поради каква причина мнението ми го няма, тъй като не съдържа никакви спорни елементи, които евентуално да бъдат обект на модераторска намеса.
Моля въпросът ми да не се приема  като оспорване или искане на обяснение от страна на модераторите, далеч съм от мисълта че имам право да държа сметка за действията им. Приемете го като чисто любопитство.

# 261
  • Мнения: 6 323
Бил е отговор (включително с цитат) на публикация на друг потребител, чието мнение е премахнато.
Това е единствената причина.

# 262
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Грешка 500 + тази екстра: Грешка!
Невалидна сесия. Моля, натиснете изход и се опитайте да влезнете отново.
Обратно

# 263
  • Мнения: 4 841
Бил е отговор (включително с цитат) на публикация на друг потребител, чието мнение е премахнато.
Това е единствената причина.

Благодаря  Peace
Не е изгубена някаква вселенска мъдрост, темата и без това няма особен смисъл, въпросът беше по-скоро принципен.

# 264
  • Мнения: 21 455
Има ли начин темата за седмокласниците да не се заключва на 50 страница, а да стане седмична примерно до излизането на първо класиране ( на 25 юни) понеже в тоя период  50 страници се изписват за ден-два?

# 265
  • София
  • Мнения: 39 783
Има ли начин темата за седмокласниците да не се заключва на 50 страница, а да стане седмична примерно до излизането на първо класиране ( на 25 юни) понеже в тоя период  50 страници се изписват за ден-два?
Аз съм "за"  Laughing

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Има ли начин темата за седмокласниците да не се заключва на 50 страница, а да стане седмична примерно до излизането на първо класиране ( на 25 юни) понеже в тоя период  50 страници се изписват за ден-два?
ОК. Информирайте пускащия темата. След като свърши офанзивата ми пишете да я върнем към нормалното отчитане.

# 267
  • Мнения: 10 698
Бих искала да попитам защо само моето мнение в тази тема е изтрито, а други, аналогични на "запис" като второто и третото са оставени? Просто за информация питам ... ?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=845659.0

# 268
  • Мнения: 4 569
И аз искам да благодаря че Маркирай прочетено е преместен най- отдолу в мобилната версия.

# 269
  • Мнения: 6 604
И аз искам да благодаря че Маркирай прочетено е преместен най- отдолу в мобилната версия.
Благодаря и аз,но искам и бутон за"отиди най-горе"и за мобилната версия. Че голямо скролване пада.

Общи условия

Активация на акаунт