Бродирана красота - Тема 130

  • 70 476
  • 713
  •   1
Отговори
# 705
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
така, поръчах си панама на метър - 16 каунта, но как да определя колко трябва да отрежа за гоблена?
на схемата е дадено 54х57 st.

         Ползвай калкулатор, примерно, този: http://www.cyberstitchers.com/stitching_tools/fabric_size_calculator 
         Има падащо в дясната страна, показва в инчове, ти избираш метри.

# 706
  • Мнения: 44
Привет на всички   bouquet

Момичета,от кои руски или украински сайтове поръчвате комплектовки,че нещо съм назад с материала  от към гоблени и всичко свързано с тях...... ooooh! Thinking

Искам да си поръчам нещо....

# 707
  • София
  • Мнения: 9 850
Привет на всички   bouquet

Момичета,от кои руски или украински сайтове поръчвате комплектовки,че нещо съм назад с материала  от към гоблени и всичко свързано с тях...... ooooh! Thinking

Искам да си поръчам нещо....
http://rukodelki.com.ua/
Поръчвала съм оттук, при сума над 150Е доставката е безплатна, но има голяма вероятност да отиде на митници и да платиш ДДС и мито...


След дълго чудене започнах ето това:
Скрит текст:
Мисля да процедирам по същия начин както с Travel Memories, всеки ден да си снимам напредъка. Наистина действа много стимулиращо.

# 708
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
Момичета, аз имам едно каре, което никога няма да мога да ушия. Купувала съм го преди няколко години от един магазин втора употреба - чисто нов е, само се бях опитала наскоро да шия по него, но не ми се получи. Някоя ако го иска, нека да ми пише на ЛС- подарявам го.

аз имам много  Blush иначе веднага бих те "освободила" от това  Hug

а не искаш ли да си спретнем покривкен турнир? почваме ги заедно и показваме  Sunglasses

# 709
  • Варна
  • Мнения: 418
Момичета, аз имам едно каре, което никога няма да мога да ушия. Купувала съм го преди няколко години от един магазин втора употреба - чисто нов е, само се бях опитала наскоро да шия по него, но не ми се получи. Някоя ако го иска, нека да ми пише на ЛС- подарявам го.

Финети, при първа възможност днес го пускам Simple Smile

st. Dobri  с най-голямо удоволствие бих си спретнала турнир с теб, но аз съм начинаеща  и се оказа, че покривките много ме затрудняват   Embarassed но имам още една, която е по-лесна, та може в скоро бъдеще да се възползвам от предложението Simple Smile

# 710
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
 Hug когато си готова Simple Smile

товеа ще е стимул и за мен, че много дълго продължи мързеливия период  Blush
сега си мечтая за седмицата около 15.09. Simple Smile детето ще учи, аз ще си боцкам....
с малко късмет и бащицата ще е приключил с непрестанните ремонти...

де тоя късмет  Mr. Green

# 711
  • София
  • Мнения: 461
vania_kk, сподели снимка на това каре за да имат представа интересуващите се във форума.

# 712
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
vania_kk, сподели снимка на това каре за да имат представа интересуващите се във форума.

Аз пък доколкото разбрах то вече си има нов собственик - пътува за Варна при една много креативна дама с невероятно чувство за хумор и широко сърце.

# 713
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт