The North Remembers - GoT тема 14

  • 27 979
  • 745
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 144


Благодаря за темата Маграт  Hug


# 2
  • Мнения: 442
Благодаря за темата   bouquet
За да не е гол запис, една картинка, отнасяща се до друга част от епизода

# 3
  • Мнения: 3 181
Знае ли се какво ще се случи до края на сезона или само се предполага?

Как Аря ще отмъсти, като стане безлика?

# 4
  • Мнения: 1 367
http://www.leftways.com/2014/08/terrible-tale-jeyne-poole/

И аз - да не е гол запис Simple Smile Намерих историята на Джейн Пули. Сложили са снимката на Мери от Тюдорите Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Знае ли се какво ще се случи до края на сезона или само се предполага?

Как Аря ще отмъсти, като стане безлика?

Не се знае.
Безликите са наемни убийци. Предполага се, че ще научат Аря как да убива без да я хванат.

# 6
# 7
  • Мнения: 10 012
Аря е мотивирана от ефикасността на Джакен като убиец. Иска да постигне същата успеваемост.  Безликите обаче убиват/даряват смърт при тлъсти парични обезщетения и не им позволяват да убиват хора чиито имена знаят.
ДЪлбоко ги подозирам, че са свързани с Желязната банка. Тивин ни осведоми в миналия сезон, че Желязната банка е храм. Много хора го възприеха като намек и спойлер.

# 8
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
запис от мен, хич не ми се коментира последния епизод, сцената със Санса беше абсолютно безсмислена и нелогична ...

# 9
  • Мнения: 4 594
На мен въобще не ми е интересно при Аря и безликите. Самата история ми се струва интересна, но представянето и... Rolling Eyes Ако дават Джакен по-често, може и да ми стане интересно. Whistling

# 10
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Май все пак ще ни покажат снежната битка. Една снимка от неизлъчвани още кадри. Това на заден план трябва да е лагера на Болтън или на Станис. Засега неясно:
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 1 460
Аря отиде при Безликите,защото нямаше къде другаде да отиде.Капитанът на кораба,който я откара в Браавос,категорично й отказа да я заведе на Вала-това беше първото й желание - да отиде при брат си.
При Безликите е силно мотивирана да придобие уменията им - те са най-съвършените наемни убийци.Но трябва да забрави коя е,да скъса с миналото си и да стане "никоя".
Скрит текст:
Тя сънува "вълчи сънища",варгва се в Нимерия и няма да стане "никоя"  Wink
Сцените в последния епизод с Аря бяха много изпипани.На мен лично ми въздействаха толкова силно,колкото написаното от Мартин.Залата с лицата - феноменална!

# 12
  • София
  • Мнения: 27 179
запис и поздравления за страхотния избор на заглавие!!!
надявам се, че помни и искам да видя че помни и че по дяволите прави нещо по въпроса!!  Twisted Evil

Соминатор,
добре си го написал, съгласен съм с теб напълно. Simple Smile Но за себе си да кажа, че аз не съм от тези които чак сега се възмущават заради случилото се със Санситка. От сравнително скоро пиша в бг мама, иначе по други форуми ги клех заради бруталното насилие над жени в сериала, с което надминават и книгите впрочем...
Но има и друг момент. Не казвам, че е правилен или че трябваше да е така (напротив), но дори и в една крайно възмутителна сцена може да има логика и поредица от събития, които да доведат до случилото се. Но в това което се случи със Санса аз лично не откривам такава, по-точно върнаха се в изходна позиция така че не само се получи гадна и отвратителна сцена, но и безсмислена такава, поне според мен.  Peace
Аз спирам по темата, че ме заболя главата от толкова вълнение тия дни. А ако сега съм бил мек, то чакайте да видите ако се случи нещо с Аря какво ще стане.  Laughing Twisted Evil

# 13
# 14
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Магратче, мерси за темата. Една  Hug по вещерски.

Да си припомним това  hahaha



Нямам нищо ново за споделяне.

Общи условия

Активация на акаунт