Бял списък-за София!

  • 1 105 092
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 448
Д-р Русева - аг- 14 п-ка
Много съм доволна от нея!Много внимателна.Изслуша всяко мое "оплакване", пусна ми всички нужни изследвания и ми обясняваше подробно всичко.Винаги ме питаше имам ли още въпроси.Изобщо много човешко отношение.Когато и казах, че съм направила аборт(това е др. тема)  в очите и имаше много съчувствие и съпричастност.Препоръчвам ви я горещо, още повече, след като си изпатих от двама лекари преди да потърся нея.

# 301
  • Мнения: 3 091
Д-р Димитър Казаков - специалист акушер-гинеколог. Приема в:
ХІІІ ДКЦ - кв. Лозенец, ул. Д. Хаджикоцев20, тел.8665413 и
Медицински център "ЛОРА", ж.к. ЛюлинХ, бл.134, тел.9250985.
Мобилният телефон е променен: 0896672218.
Работи с НЗОК

# 302
д-р Катя Златева - акушер-гинеколог в "Тина Киркова".Много добър специалист. При възникнали проблеми и усложнения действа много точно,спокойно и може да й се има доверие.


 newsm10 smile3501
Здравейте,
аз също Ви препоръчвам доктор Златева от Тина Киркова, сега Света София. Родих при нея второто си дете със секцио, тя е жена със златни ръце и сърце.

# 303
  • Мнения: 56
Д-р Мария Недялкова - педиатър 27 ДКЦ - внимателна, грижовна- много съм доволна, а и децата много я обичат!

Д-р Албена Гагова - акушер-гинеколог "Шейново" - много съм доволна.

# 304
Здравейте!

Раждах в Шейново. Случайно попаднах на д-р Тодор Димитров. Много съм доволна. Внимателен и мил човек. Препоръчвам ви го!  Simple Smile

# 305
Molia  za mnenie za doktor Paskov ot Pravitelstvena.Ili za doktor Atanasova pak ot Pravitelstvena .Blagodaria...

# 306
  • Мнения: 7 640
Д-р Пасков  newsm10
Атанасова няма, д-р Асенова вероятно имаш предвид

# 307
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Тина Киркова (Св.София)-д-р Божидар Ташков и сина му-Константин Ташков! Супер специалисти и хуманисти!

# 308
Здравейте,мами,
Искам да споделя,колко съм доволна от педиатъра ма моите синове.Това е доктор Масларски от болница Вита.Изключителен специалист,психолог и най-вече човек,който обича децата.

# 309
Доктор Пламен Димов от Втора градска, има и частен кабинет. И аз и сестра ми родихме при него. Много внимателен и стриктен. Каза ми, че ще направи всичко възможно от раждането да ми остане приятен спомен и точно така стана, въпреки че не ми се вярваше.
 

# 310
  • Мнения: 712
Цитат
Peace Др. Данаил Илиев- акушер гинеколог в "Шейново"- за мен един от най- добрите лекари в най- добрата АГ болница. Перфектно раждане, перфектно отношение към мен, За щастие имах късмет както с болницата, така и с екипа . Ако ще раждате в тази болница- УСПЕХ и нека Късметът ми бъде и с вас  smile3501

 newsm10 Вярно е !!!


Точно мислех да пиша, че се е преместил в Шейново и виждам, че вече сте го споменали. Радвам се, че сте го оценили.
Щастлива съм, че съдбата ме срещна с него (в лицето на наш общ приятел).   newsm44
Надявам се и следващия път всичко да е наред.  newsm17

# 311
  • Мнения: 45
д-р АСЕНОВА - от Правителствена болница - най-страхотният и добър лекар, имам две секции при нея - просто е най-добрата, неслучайно всички раждат при нея, страхотен човек-винаги е на ваше разположение
д-р ОБРЕШКОВА - педиатър от Правителствена болница - много добра лекарка, и двете ми деца са при нея, наистина е страхотна

# 312
  • Мнения: 1 336
Специални благодарности на МД София и най-вече на
Д-р Дяволов АГ newsm10 newsm10 newsm10
Д-р Методиева педиатър МД newsm10 newsm10 newsm10
Д-р Петков анестезиолог МД newsm10 newsm10 newsm10,
Д-р Карамишева АГ newsm10 newsm10 newsm10,
невероятен екип, който спаси моя и живота на синчето ми  Hug

# 313
  • Мнения: 5 370
Д-р Пасков  newsm10
Атанасова няма, д-р Асенова вероятно имаш предвид
И аз да подкрепя за Пасков-и за цялата Правителствена!!! newsm10 newsm51
Милият ми подпис ще навърши годинка благодарение на тях!!!

# 314
  • Мнения: 4 053
по горе съм писала за др.Богословова,
а сега искам да добавя и др.Топов от децката о4на клиника на МА
........просто нямам думи..... smile3501 newsm74

Общи условия

Активация на акаунт