Бял списък-за София!

  • 1 105 103
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 30
Доц.Д-р Чернев-АГ"Майчин дом"-той е шеф на ІІ патология.
Приема само в сряда в поликлиниката на "Майчин дом" ет.2 стая 231 тел: 917-22-00 вътр.220

# 31
  • по света
  • Мнения: 1 587
1-целия екип на неонатологията в МД-София,и лекарите и акушерките там!
2-д-р Марков от МД-София, млад и изключителен специалист по ехоморфолог

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
д-р Антоанета Ганчеа в клиникат на "Лечител"
тя е най-добрият гинеколог при когото съм била!

# 33
Д-р Йончев - "Шейново", изключителен професионалист, мил, внимателен. Раждах при него и съм изключително доволна.

# 34
  • Мнения: 694
Д-р Нецов " Шейново" - акушер-гинеколог
Д-Р Добрева "Шейново" - педиатър
Страхотни са

# 35
  • София
  • Мнения: 6 477
Д-р Джонгова - център Лора на бул. "Хр.Ботев"
Много добър специалист, страхотен човек, страшно лъчезарна и позитивна. През цялата бременност съм била напълно спокойна - винаги при нужда съм разчитала на нея Wink

# 36
  • Мнения: 1 599
Цитат на: Valery
Д-р Ковачева - гинеколог в Св.София, а има и частен кабинет.
Възхищавам се на професионализма и отношението и към всеки пациент.

 Hug  Hug   Hands Thumbsup   Hands Clap
 
  spodelqm mnenieto ti...... D-r Kovacheva e super

# 37
  • Germany
  • Мнения: 7 954
Д-р Лора Кълвачева - акушер - гинеколог,болница Вита - страхотен човек, невероятен специалист, страшно отзивчива и внимателна, отдадена на професията си... Супер е!

# 38
  • Мнения: 781
И аз за д-р Ангел Димитров от "Майчин дом" само хубави работи съм чувала, може би той ще ми прави секциото!!! Иначе като гинеколог съм страшно доволна от д-р Пейчев, който вече е пенсиониран, но практикува в частния си кабинет в центъра и е страхотен професионалист Simple Smile

# 39
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: ralitza03
И аз за д-р Ангел Димитров от "Майчин дом" само хубави работи съм чувала, може би той ще ми прави секциото!!! Иначе като гинеколог съм страшно доволна от д-р Пейчев, който вече е пенсиониран, но практикува в частния си кабинет в центъра и е страхотен професионалист Simple Smile



понеже Доцент Димитров ми направи секциото, ама доста отдавна, ме интересува сега колко взима, че по мое време се плащаше в $, сега е в Евро.
Моля те , ми пиши като родиш, колко е тарифата сега при него, да получа актуална информация.
мерси.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 277
Д-р Селма Ковачева от 29 ДКЦ, страхотен педиатър.Много сме доволни със съпруга ми, че се спряхме на нея.

# 41
Az bih vi prepora4ala d-r Jelqzkov ot Vtora gradska.Toi za men e edin ot nai-dobrite naitina.Cqlata bremennost mi vodi i naistina stana vsi4ko taka kakto mi kaza.Moje da svali zapis na bebeto ot ehografa na video kasetka.NAISTINA VI GO PREPORA4VAM
tel.0888703032

# 42
  • София
  • Мнения: 7 242
д-р ЕВСТАТИЕВ - пластична хирургия към Медицинска академия. Доколкото знам е завеждащ.

# 43
Това е чудесна идея! Как иначе ще обменяме информация от  личен опит Laughing
Моите "номинации" са:
Д-р Марио Марков - гастроентеролог - МБАЛ "Света Ана" - перфектен ендоскопист и интернист. Работи безкръвна методика за отстраняване на хемороиди - ефектът е невероятен! тел. 0888 516144, 0898 516144.

Д-р Димитър Казаков - специалист акушер-гинеколог. Приема в:
ХІІІ ДКЦ - кв. Лозенец, ул. Д. Хаджикоцев20, тел.8665413 и
Медицински център "ЛОРА", ж.к. ЛюлинХ, бл.134, тел.9250985.
Мобилен телефон: 0898 582 516. Всички услуги се предоставят и по НЗОК, така че не е нужно да се плаща.

Проф. Анастасия Накова, офталмолог - МА, Очна клиника - невероятен човек и професионалист.

Една страхотна общопрактикуваща лекарка - Катя Стоянова - ДКЦ на Майчин дом - тел. 9172243. Тя е педиатър!!!

# 44
Аз съм доволна от д-р Теодор Гарнизов от 7-ми етаж патологията на Майчин дом, също и от д-р Силвия Савова от Света София

Общи условия

Активация на акаунт