Бял списък-за София!

  • 1 105 115
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
рони - добре, че сподели!
Но, аз кой друг да търся за педиатър там newsm78....Ако имаш други впечатления, моля те кажи.

# 2 236
  • Мнения: 0
Здравейте, мами Simple Smile

Накратко - налага ми се да сменя личния лекар и бих искал да се допитам до вас. В района на София, Младост 1. Предишната ми докторка - доктор М. Битракова, трябва да се изкажа много негативно, ако трябва да я коментирам и темата не е за това.

На 21 съм и най-честото ми оплакване е гърло, сливици, нос.

Благодаря Ви много и честит празник! Simple Smile

# 2 237
  • Мнения: 469
Гинеколог - д-р Милена Цолова
Мамолог - д-р Перчева
Личен лекар - д-р Кесарова

# 2 238
  • Мнения: 631
Д-р Валери Нецов - ако търсите на кого да се доверите за опреация

# 2 239
  • Мнения: 469
Д-р Валери Нецов - ако търсите на кого да се доверите за опреация
Кога те е оперирал?

# 2 240
  • Мнения: 3 272
За Младост 1 препоръчвам д-р Петър Ходяков(личен лекар на цялото семейство). Клиниката му е в бл.54А.

# 2 241
  • Мнения: 2
Не видях нова тема и затова ще пиша тук Simple Smile
Моля да ми препоръчате генеколог/жена/,който работи със ЗК и кабинета й да е в Младост,Гео Милев и останалите близки до Дружба-2 квартали.Става въпрос за профилактичен преглед.Изтекоха ми очите да чета във форума...темите са многооо.
Благодаря Ви предварително. Hug Hug

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 17:34 от PsY

# 2 242
  • Мнения: 95
PsY , аз ходя при д-р Хафузова в 25 ДКЦ. Работи със здравната каса и според мен е много добра. На много мои приятелки съм я препоръчала и всички са страшно доволни от нея. Единствения проблем е дългото чакане пред кабинета, въпреки записания час. При интерес пиши ми на лични за контакти Peace

# 2 243
  • Мнения: 1
Zdraveite!! Simple Smile Nqkoi da znae neshto za Dr Mila Markova-ginekolog? Ima kabinet na Xan Asparux.
Mnogo shte bada blagodarna ako nqkoi mi dade nqkva informaciq!!
mersi Simple Smile

# 2 244
  • Мнения: 2 110
д-р Константин Маленов и д-р Валери Нецов  Hug Peace

# 2 245
  • Мнения: 0
д-р Златев /уролог/ от Св.Анна в Младост 0898668173,оперира сина ми успешно,най важното че е изчерпателен в отгворите.дано да има повече лекари като него.
д-р Брънзалов /опл/ 17 дкц
д-р Ралчева /педиатър /15 дкц

# 2 246
  • Мнения: 1
Здравейте! Някои да даде някаква информация за Др Мила Маркова-гинеколог в София??Казаха ми че има кабинет на Хан Аспарух. Много ще бъда благодарна ако някои ме информира Simple Smile)))
Мерси!!!

# 2 247
  • Мнения: 4
Д-р Илиев, АГ Токуда - родих при него и двете си дъщери -  втората за 40мин Simple Smile. Уникален човек и професионалист  bouquet
Доц. Маргарита Кътева, Травматология Пирогов - спаси детенцето ми от втора операция на пръста на ръката след първа ( ненужна) и некадърно направена такава в Токуда.

# 2 248
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Търся добър офталмолог, не детски, моля кажете ми имена на добри лекари и къде приемат.

# 2 249
  • Мнения: 5 790
Д-р Маринова, Торакс 1 на пл. Възраждане. Препоръчвам горещо с две ръце! Изключително внимателна, възрастна лекарка. И най-важното - разбира си от работата.

Общи условия

Активация на акаунт