Бял списък-за София!

  • 1 105 751
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 2 250
  • Мнения: 107
Имам пълно доверие на д-р Румен Димитров от Майчин дом. Гласувам за него с двете ръце  Peace Peace Peace
Единствено той ми откри карцином на маточната шийка и след биопсията ме оперира, слава богу в начален стадий.
Преди това в Тина Киркова никой нищо не видя.
Единствен той ми каза, че няма проблем след тази операция да забременея и да имам дете, всички други доктори бяха скептични и отхвърляха възможността.
За щастие днес се радвам на детенцето си, благодарение на него, само добро мога да кажа...

# 2 251
  • София
  • Мнения: 24
Мила GIULIA ,съжалявам за загубата ти,искам само да кажа ,че ако трябва да раждам 3ти път пак ще е при д-р Георгиев,просто това е моето мнение и усещане,нищо лично!
 Hug
GIULIA съжелявам за загубата ти. И аз раждах при доктор Димитър Георгиев и гласувам с двете ръце за него. Много е внимателен и професионален според мен(а аз самата съм лекар). Много съм му благодарна за моят прекрасен син и искам да отбележа че след една ужасна първа бременност с хиляди проблеми(наблюдавана от друг лекар) втората ми бременност под негово наблюдение и самото раждане протекоха отлично. Не познавам вторият доктор за когото си писала, но за доктор Георгиев определено не мога да кажа нищо лошо.

# 2 252
  • Мнения: 80
Здравейте дами,
искам да ви попитам за мнението ви за Д-р Мария Маринова от Втора градска болница. Насочила съм се към нея, защото ми е удобно мястото, но ме интересъва ако имате мнение за професионализмът й. Темата е много голяма и не успях да прочета дали има коментар за нея. Ще съм ви много благодарна ако ми пишете.

# 2 253
  • Мнения: 65
Някой да има отзиви за д-р Бърнякова от 22 ДКЦ?
Също така и за д-р Стерков или д-р Христов от МЦ Слатина
(за д-р Стерков разбрах, че работи и в 1-ва АГ болница "Тина Киркова")
Всички са гинеколози.
Благодаря предварително!  bouquet

# 2 254
  • Мнения: 11
Аз следях бремеността си по ЗК при д-р Стерков в МЦ Слатина. (Ходех и на частно при лекаря, при който раждах първото си дете.) 
От д-р Стерков останах доволна. Разбран и спокоен човек.
Успех   bouquet

# 2 255
  • Мнения: 72
моля да ми препоръчате добър детски лекар в района на мусагеница,дървеница,плиска или малдост1 при който мога да запиша детето си за консултации.
благодаря предварително  bouquet

# 2 256
  • Мнения: 349
Цитат на: vitca в Ср., 30 Март 2005, 22:10
още не съм прочела всички бели отговори , но бързам да напиша ЧУДЕН ДОКТОР Е Д-Р СЕНКИН
 18-та поликлиника
Чудесен доктор и детски педиатър Благодарение на него с двете ми деца преминахме през всички възможни вирусчета ,настинки  и всевъзможни проблеми през изминалите 11 години А той е още млад.Чак сега се замислям какво и колко дължа на този доктор СУПЕР Е И КОМПЕТЕНТЕН И ЧОВЕК Препоръчвам го горещо

Аз също го препоръчвам! Много е точен, вече препоръчва и хомеопатия.  При него сме от 5 години, дори и на нас някой път ни съветва как да се лекуваме. Страхотен е!


С днешна дата мога само да потвърдя и да кажа-СТРАХОТЕН ДОКТОР  bouquet
Винаги ни обръща подобаващо внимание.Вслушва се и ни разпитва и за най-малките подробности.Не претупва  Hug и търси решение и причина за най-малкото.
Избягва заучените фрази и индивидуално подхожда към всеки възникнал проблем /,а мога да кажа,че достатъчно и често го затрудняваме Rolling Eyes/.
С годините...... мога с чиста съвест и ръка на сърцето да кажа,че му имам пълно доверие  Praynig.
За мен доктор Сенкин  е отличен детски педиатър.Нека не казвам най.добрия,но за нас Е най-добрия.

Последна редакция: ср, 09 май 2012, 13:53 от vitca

# 2 257
  • Мнения: 7 122
С годините...... мога с чиста съвест и ръка на сърцето да кажа,че му имам пълно доверие  Praynig.
За мен доктор Сенкин  е отличен детски педиатър.Нека не казвам най.добрия,но за нас Е най-добрия.
Извинявам се за отклонението, но това с детския педиатър страшно ме разсмя. Вярно, че вече педиатрите не са детски (няма как да има други), т.е. са, но и за децата от третата възраст.

# 2 258
  • Мнения: 349
С годините...... мога с чиста съвест и ръка на сърцето да кажа,че му имам пълно доверие  Praynig.
За мен доктор Сенкин  е отличен детски педиатър.Нека не казвам най.добрия,но за нас Е най-добрия.
Извинявам се за отклонението, но това с детския педиатър страшно ме разсмя. Вярно, че вече педиатрите не са детски (няма как да има други), т.е. са, но и за децата от третата възраст.
Laughingправа си Hug

# 2 259
  • Мнения: 2 529
С годините...... мога с чиста съвест и ръка на сърцето да кажа,че му имам пълно доверие  Praynig.
За мен доктор Сенкин  е отличен детски педиатър.Нека не казвам най.добрия,но за нас Е най-добрия.
Извинявам се за отклонението, но това с детския педиатър страшно ме разсмя. Вярно, че вече педиатрите не са детски (няма как да има други), т.е. са, но и за децата от третата възраст.
Laughingправа си Hug

Специално моята педиатърка ми е от невероятно голяма помощ и за майка ми Wink)) ,така че не е смешно Simple Smile

# 2 260
  • Мнения: 19
Д-р Стоичкова - шеф на неонатологията в Първа АГ "Св.София", д-р Константин Петров - гинеколог - в Първа АГ "Св.София", д-р Маргарита Кюркчиева - гинеколог в Онкологията

# 2 261
  • Мнения: 9
Моля,препоръчайте ми добър невролог в София! Става въпрос за възрастен човек, не за дете!Благодаря ви!  bouquet

# 2 262
  • Мнения: 0
Искам да благодаря на доктор Петър Трендафилов - коремен хирург, началник отделение във Военна болница, който ме оперира от херния преди 10 дни. Невероятен специалист и човек. По време на операцията се чувствах в най-добрите ръце. И до сега не мога да повярвам, че всичко протече по най-добрия начин за мен.
Благодаря от все сърце!

# 2 263
  • София
  • Мнения: 2 430
Искам да изкажа специални благодарности и респект от професионализма на д-р Мария Плоскова детски ортопед-травматолог кум УМБАЛСМ"Пирогов".

# 2 264
  • Мнения: 72
мнение за доктор цацова от 22 ра поликлиника?

Общи условия

Активация на акаунт