Бял списък-за София!

  • 1 105 098
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 90
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Д-р Юри Хранов - Майчин дом!Страхотен специалист,прекрасен човек и прави най-доброто секцио- дори и белег за спомен не ми остави!!!!!!!!!!!!

# 91
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: Luiza
Д-р Николай Попов от Шейново-факир на лапароскопиите!
неговият баща беше прекрасен лекар.той ме е израждал.

# 92
  • София
  • Мнения: 328
Страшно съм доволна от лекарите в Шейново и също имат страхотни анестезиолози.Естествено има изключения, но ми се наложи да полежа преди раждането там и да ги опозная.А д-р Чорбова и екипът й ми направиха прекрасно безболезно раждане

# 93
Цитат на: Maminka
Д-р Димитър Гунев
акушер-гинеколог,
работи в "Майчин дом",
гр.София

частен к-т в София:
бул."П. Славейков" 18, блок 2
входът е откъм вътрешния двор

тел. за записвания: 952 36 00,
приема в понеделник, сряда и петък от 14.30 до 20.00 часа
Добре е да се обадите поне ден по-рано, т.к.обикновено няма свободни часове, въпреки че приема по около 15-20 пациентки в горепосочените дни.

При спешност: 0888 786 498. Телефонът му е включен по 24 часа в денонощието и никога не се "крие", както някои от горепосочените.

Изключителен е и като професионалист, и като човек!!!
Досега не съм чула ЕДНА лоша дума за него.
Ако само веднъж го посетите, едва ли после ще решите да отидете при друг. Гарантирам!!!
    newsm10  Много правилно мнение - много добър професионалист /Dr. B./

# 94
  • Мнения: 106
Малко късничко се вкючвам но и аз да кажа.Д-р Елка Георгиева акушер-генеколог в МБАЛ-Св.Анна(бившата окръжна б-ца)в София. Работи в 14ти кабинет.Сл.тел.97-59-142 и моб.0887/99-32-18.Води ми цялата бременост и съм мн.доволна.Страхотен специалист.Д-р Уля Асенова интернист-нефролог в същата б-ца.Дом.тел.856-48-70;сл.тел.97-59-163;97-59-212;моб.тел.0887-707-220.Много е добричка и внимателна.Д-р Кръстю Стефанав-педиатър.Кабинет:ж.к."Левси"В;бл.9А партер.Сл.тел.946-61-07;сл.тел.0898-225-026.Той е лекаря на детето и е страхотен.И тримата работят със здравната каса. : newsm10

# 95
  • Мнения: 5 140
Цитат на: septa
Цитат на: flyboy
Някакви впечатления от д-р Румен Димитров от Майчин Дом - 9 етаж, предстои ми евентуално лапароскопия заради 5.5 сантиметрова ендометриозна киста.. Cry

Обърни се към д-р Попов в Шейново.Той е от най-добрите лапароскописти в момента.Завършил е в Германия специалност по лапароскопия.Това го знам от моя приятелка оперирана от него.За д-р Румен Димитров нищо не мога да ти кажа.
   Страхотен е д-р Попов и на мен ми прави лапароскопия,след нея веднага забременях.Страшен е и много ме кефи newsm10

# 96
  • Мнения: 261
Д-р Гунев е най-добрия!Той ми е лекар от 10 години.А когато раждахме беше невероятен!Вдигнах го от леглото,дойде заедно с мен в Майчин дом и стоя през цялото време до мен!Не се отдели нито за миг,проведе перфектно раждане,после минаваше да види как съм!Добър е и като специалист и като човек!И не е корумпиран!Много възпитан и приятен мъж!НАЙ-ДОБРИЯ!

# 97
  • София
  • Мнения: 2 623
newsm20 Абсолютно подкрепям Маминка за д-р Димитър Гунев
Това е един невероятен специалист. Свалям му шапка и дано повече лекари са като него. Следи бременността ми 9 месеца , но по стечение на обстоятелствата / наложи му се да замине в чужбина/ родих при една невероятно мила и добра акушерка, която се казва Нина Пълова и работи също в Майчин дом. Тази жена направи така , че раждането ми мина за 15 минути, само с 3 вътршни шева забележете при бебе 4.100 кг/ 53 см
И на двамата хиляди благодарности и Господ да ги дари със здраве и щастие още 100 години.
newsm20  1stroller  kyllmg [/b]

# 98
Аз искам да благодаря на д-р Бичовски-неонатолог в св.Анна/бивша Окръжна/.страхотен човек и супер специалист сл.тел.9759158. а също така и доц.Налбански-златни ръце има този човекрвсички операции и манипулации са при него/без раждане/рно там е яко шарко-парко/не че се оплаквам/

# 99
Искам да изкажа хиляди благодарности на доктор Рени Ковачева от Света София!!!Проследи цялата ми бременност която хич не беше лека отговаряше на всичките ми въпроси дори и на най-глупавите по всяко време не пестеше от времето си за да ми обяснява когато имаше проблем и не на последно място-направи ми перфектна операция!мисля че най-сетне намерих своя гинеколог!Имам впечатления и смея да твърдя че такова е отношението и  и към всички пациентки  Grinning  Grinning  Grinning

# 100
  • София
  • Мнения: 2 100
Др Станков - Шейново!

дължа му страшно много!
Човек на първо място, което може да се каже за малко от ЛЕкарското общество!

# 101
Здравейте зная че доктода за когото ще говоря го има в черния списък но за мен той трябва да е в белия. Не искам нито да засегна някого нито да агитирам, само ще си изкажа мнението. Това е Доцент Божидар Налбански от патологията (5 ет.) на Майчин дом, наблягам на титлата и първото име защото там с такава фамилия са трима - Професор и един млад доктор.
Доцента следи цялата ми бременност и ми направи секциото. Вика ме на консултация на 3 седмици а накрая ме води за ръчичка от стая в стая на прегледи защото трябваше да мина на комисия за да се реши дали ще ме оперират или ще раждам по естествен път. Прие ме в болницата но вечерта преди секциото на мен ми изтекоха водите. Закараха ме в пред родилна и ми мазаха че мога да изчакам до определения час. В 4:30 вече не издържах на болката и реших да му се обадя. Застана с усмивка до леглото ми точно в 4:45. Повреме на операцията ми говоре6е и ме разсейваше  за да не се чувствам зле и ми сложи конци които не се махат за да не ме мъчи и с тази процедура. Всичките дни в болницата идваше да ме види и специално проверяваше как е бебето. За цялата бременност и раждане платих единствено 80лв. които болницата взима затова че го извиках посред нощ. Много съм му благодарна и смиятам живот и здраве пак да поверя бременноста и раждането на него.
Е това е от мен.

# 102
Поздравления за БЕЛИЯ СПИСЪК. МНого ми е приятно, че той е по-голям от черния, което за мен означава, че в българия добрите са повече от лошите. Заради проблемите ми около износването на бебе срещнах доста лекари. Успях чак на четвъртия път след като животът ме срещна с доктор Мазнейкова. Родих в Шейново, изроди ме прекрасната д-р Гагова, а сега бебка я следи една много добра педиатърка д-р Мицева. На всичките съм им безкрайно признателна.

# 103
Горещо препоръчвам д-р СТОЕВ - оперативен гинеколог от Военно- медицинска академия, на свободен прием в Поликлиниката на ВМА-"Гинарт". Отличен гинеколог, изключително прецизен като лекар и внимателен към пациентките си!!!

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Цитат на: THERION
doktor Plamen Maslarski
bolnitza VITA

straxoten pediatar


Подкрепям напълно!!!!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт