Game of thrones тема 16 - Season 5 final countdown

  • 26 035
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 31 691
Благодаря за темата и запис.

# 2
  • Мнения: 10 012
Колко хора ще умрат в последния епизод?
Ще е касапница според мен. Особено ако се завърне Някой (ехм-ехм) с арбалет.
Поне 1 смърт в Дорн, 2-3 в Чертога, 1 в Браавос, 2-3 на Север....

# 3
  • Мнения: 228
Я да се запиша и аз в темата. Сега ви откривам, но що ми е интересно да следя Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Нямам търпение да гледам 10 епизод.

# 5
  • София
  • Мнения: 27 178
не съм чел спойлери
използвам да се запиша

в последния епизод би трябвало да умрат Мерин Трант и Подрик със сигурност, Томен или Мирцела твърде вероятно, може би Брон за по-гадно на някои люде (няма само на мен да ми е гадно я)

И по-малко вероятно, но надявам се Станис или някой Болтън (ама надали), възможно е и Бриен (пак малко вероятно).

търси се шокът, който щял взриви интернет!


до понеделник вечер!  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Имaше еднa сценa с Денерис в трети сезон,кaк влизa с кулaтa нa мaгьосниците в Кaрт.Тaм видя Вaлa,Троннaтa зaлa и Дрого с детето им.Някой знaе ли кaк се тълкувa товa ,не съм челa книгите и не рaзбрaх кaквa е идеятa.

В книгите няма такава сцена. Измислица на продуцентите, за да пусне зрителя някоя сълза.
Скрит текст:
В книгите видението, което най-много се приближава до това е, че Дани вижда сина си пораснал:
Цитат
Висок лорд с бронзова кожа и сребърно-златна коса стоеше под знамето на яростен жребец, а зад него гореше град.

П.П. Обсъждали сме го това видение и сме стигали до извода, че вижда Рего, но сега това знаме ме обърка.. да не е някой наследник на Горчивата стомана..? Това всъщност е за темата с книгите. Blush

# 7
  • София
  • Мнения: 1 033
Да не ви изпусна!  Peace

# 8
  • Мнения: 43
А тези видения сбъдват ли се или не се знае още?

Аз също тръпна вече за десети епизод ,най-вече заради Дорн.Мисля , че майката на Пясъчните змии ще е в главната роля и може би в заговор Мартел с Варис или Кутрето  newsm78

Определено смятам да прочета книгите ,въпреки че това не е моят жанр ,изненадах се , че и сериалът ми хареса .

# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 958
А тези видения сбъдват ли се или не се знае още?

Някои се сбъднаха, някои са от миналото, а някои още не са се сбъднали.

# 10
  • Мнения: 691
И аз да се запиша.

# 11
  • Мнения: 10 012
На Дани и показаха миналото, бъдещето, и това, което би могло да бъде...
Мисля, че Дрогон е в ролята на Рего, нали му е "майка". Драконът е жребеца, т.е. на знамето е герба на Таргариен.
Ако е Битърстийл/ЕгонVI защо ще е смугъл.
Ще потърся...

На който му се чете за виденията:
http://awoiaf.westeros.org/index.php/House_of_the_Undying#Vision … se_of_the_Undying

Имаше такава стая, искаха да я примамят да остане в храма на Немрящите, за да не излезе жива от там.

Моделинда, и аз си мислех, че книгите на са моя жанр.

# 12
  • Мнения: 2 461
Я любимия ми сериал си имал темичка .
Благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 9 991
А на Джон майка му в книгите, казва ли се коя е?

И мерси за новата тема.  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 17 958
А на Джон майка му в книгите, казва ли се коя е?

Още не, но се намеква дебело. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт