Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 74

  • 39 852
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 600
Свети, лек път! Да си изкарате страхотно и да се заредите позитивно Sunglasses

Ева, браво за свалените килограми и успех! Джилиан ще ти допадне много и ще имаш голям напредък, сигурна съм!

НепокорнаLaughing  нищо, сигурно и още някой е забравил за кога сме планирали БШ Rolling Eyes

# 736
  • Лас Вегас
  • Мнения: 51
Вики, моето няма 2г, а такъв характер проявява, че не ми се мисли какво ще е като я удари пубертета.

Свети, благодаря, днес съм по - добре. Утре ще направя някаква йога да разтегна, надявам се че ще мине до понеделник. Не ми се иска да спирам с тренировките, че да не започне да ме мързи после... Лек път на теб и приятно прекарване в България.

# 737
  • Мнения: 2 461
Днес почивка. Wink

Свети, желая ти страхотно да си изкараш в БГ, добре да си починеш и да заредиш.

# 738
  • Мнения: X
Свети, лек път! И да презаредиш стабилно на родна земя  Hug
MissDreamy , всеки има нужда от време и пространство лично за себе си.  Peace Аз се научих / а и домашните също/ да си създавам такова винаги и навсякъде. Деца, мъж, пътувания- не ми пречат. Изключвам за секунда просто. И тогава съм си сама със себе си, със собствените мисли и нужди.  Peace Дори не ми трябва /а и не искам/ да съм физически сама.  Peace
Добре завърнала се на   vici75  Hug
Тръпна за новината на Фъстъка  Sunglasses

Днес влизам с отчет, троен.  Laughing :
- Chalene- Upper bpdy;
- пилатеса на Агентката;
- ден първи с Ерин.

Кракът ми почти ми мина, а когато съм с маратонки и тренирам-никакъв дискомфорт не усещам. Само вечер, понякога усещам лека болка в определени позиции на стъпалото. А, по между другото, в момента по Нова ТВ дават някакъв филм за Амалфи- е баш, те там си докарах това възпаление  Blush

Това в резюме от мен.

Следващо включване - в новата тема, по някое време.  Hug

# 739
  • Мнения: 1 161
Аз не издържах и си метнах тази сутрин една тренировка със собствено тегло, като включих и подскоци, ама по-флегматични  Mr. Green , 50 мин. Утре -почивам, а и вторник, живот и здраве, едва ли ще я докарам до тренировка.  Mr. Green

Дрийми, Тили,Зизу,Джули,  Hug Благодаря за пожеланията.И аз се надявам да позаредя батериите.  Mr. Green

Тили, браво за крака, да изчезва какъвто дискомфорт е останъл и да не се появява повече.
Джули, и аз имам двама такива с характер вкъщи-единият няма 4 , а другият надхвърли 40, ама няма оправия... Mr. Green

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Vici Hugтолкова в хубаво, че отново пишеш в темата!
Фъстък, чакаме новината с нетърпение! Предчувствам, че е нещо много хубавооо!
ТиЛи, много се радвам, че вече си по- добре!
Ева, ако искаш пробвай и други тренировки на Джилиан, всичките са много хубави. 30 day shred препоръчвам за дните, в които нямаш време.  Тренировките на Джаки Уорнър също са супер-кръговата ми е любима!
Свети, лек път и приятна ваканция! Ще има да правят кардиото на Агентката  с ускорения пулс мъжете на плажа като те видят Mr. Green
Аз днес отчитам плуване 40 минути някъде. Пак ще ходя на плаж и още ще плувам. Това май ще ми е спорта за днес.
От тренировките на Боб бях с яка мускулна треска, за всички, които се оплакват, че тренират, а нямат МТ, да направят няколко негови тренировки.
Соник, радвам се, че ти е харесала тренировката. Сигурна съм, че като я направиш съвсем ще я оцениш по достойнство.
Прекрасен неделен следобед ви желая!

Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 16:36 от Margi

# 741
  • Бостън
  • Мнения: 13 590
Лек път, Светчо! И на всички останали да им върви по вода пътуването, но не и по дъжд като на нас. Отчитам голям клинч и дъжд насред Париж, 16С, а тръгнахме от 39С Sad правя разни изометрични на масата в бистрото за да запазя някакво кръвообращение Sad((((

Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 18:56 от Agent Provocateur

# 742
  • Мнения: 1 161
Марги, Агент,  Hug Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 101
Ехоо  Grinning

Браво на Ева за резултатите, продължавай така! Честито на Айа, стискаме палци всичко да е наред с бременността!  Hug

Днес и вчера съм на разтягане, доста добре ми действа. То в жегата нищо друго не ми се прави...

# 744
  • София
  • Мнения: 10 858
Свете, лек път и суперско изкарване в БГ  Hug

# 745
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро!

От доста време не съм се появявала, затова за реванш - пускам новата тема

Общи условия

Активация на акаунт