Спирала за мигли- 12 тема

  • 93 251
  • 743
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Спирала за мигли - 11 тема

Добре дошли!  Hug







Kакво търсите в една спирала?






Дискусия и споделен опит за серуми за мигли- от това мнение до края на темата Simple Smile




Стари теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

# 1
  • Мнения: 5 892
Благодаря за темата.  bouquet
Търся леко подчертаване  и интензивен цвят, за да ми изпъкват змийските очи. Flutter
 Хубаво успявам да си разреша миглите само със силиконова четка с бодлички  Peace

# 2
  • Мнения: 35 968
на практика нямам нищо, затова търся всичко  Flutter

# 3
  • Мнения: 615
They are real на Benefit е най-добрата за мен.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз благодаря за темата bouquet
Обем търся, винаги. Даже не обем, а добро подреждане и разделяне на миглите.
В момента се опитвам да го открия в новата Шисейдовска Full Lash Volume Mascara - не е лоша, ама и не съм зашеметена. Последната на Буржоа, която купих, засега ми харесва повече.
Ако не забравя да снимам, ще ги покажа как стоят утре.

# 5
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
Аз гласувах за обем,тъй като той ми е най-важен Mr. Green
Засега го постигам с Diorshow Extase ,иначе държа да се сваля лесно спиралата дори и само с вода,не съм фен на силиконовите четки.

# 6
  • Мнения: 1 436
Джо, благодаря за темата bouquet
В синхрон с бубанкиния коментар Mr. Green: от спиралата искам да ми разделя мн добре миглите, да ги удължава значимо и да им придава обем  Laughing (а, и да се сваля лесно само с вода!)
Към момента това трудно би станало с една спирала, радвам се когато успея да го постигна и с две  Crazy

# 7
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз търся обем. Дължина и цвят не ми липсват.

# 8
  • Мнения: 5 128
Привет и от мен в новата тема Simple Smile
Следя ви редовно, но главно чета, рядко пиша.
По темата, и аз като bubanka съм с почти никакви мигли (къси, светли, абе почти незабележими) и в общи линии търся всичко, но като че ли най-голямата ми болка е дължината, та затова гласувах за удължаване  Peace

# 9
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
и аз не знак какво искам, май всичко..и дължина , и обем, и тн.....Още се облизвам на новата на Ланком.

# 10
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз търся лека поддръжка и на дължината, и на обема. Гласувах за обем, че сякаш ми е по-важен. От тези за дължина някой път ми се блъскат миглите в очилата и е леко неприятно.

# 11
  • София
  • Мнения: 38 517
Аз искам дължина. Обем и цвят си имам. Искам някоя спирала, да ги прави като тези поставените, ама няма.

# 12
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Здрасти и запис. bouquet
Джо, разбрах какво искаш да кажеш в предната тема, но да го оставим там. Peace Аз търся извиване (не че си нямам), но понеже никой не пита - то съм за обема. не харесвам прекалено дълги мигли.

# 13
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
на практика нямам нищо, затова търся всичко  Flutter
Хах, и аз...  Simple Smile
Благодаря за новата тема! 

# 14
  • Мнения: 31 198
Търся само обем и никога удължаване.

Общи условия

Активация на акаунт