Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 58

  • 48 607
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 255
   Здравейте момичета .
 За пръв път пиша тук и се надявам да съм на правилното място   Flutter
 Утре ми започва стимулацията (за първи път ми е) и всичко ми е много ново и непознато  Rolling Eyes
 Инвитрото ни е по фонда и при последният преглед при докторката ми я попитах какво горе долу ме очаква, но тя някак странно ми нахвърли на две на три, а може и на мен от притеснение да ми се е сторило така, но не разбрах как точно ще се случат нещата ... По-точно тя ми каза, че като отида на 2,3 ден от МЦ ми слагат инжекция , изписват ми други за в къщи , които си взимам от аптеката и ми казват кога пак да отида  Rolling Eyes
   Та въпроса ми е дали може някой да ми каже как точно си взимам инжекциите от аптеката след като съм по фонда  newsm78  Тоест аз ли ще си ги платя или....
 
  Много Ви БЛАГОДАРЯ предварително  newsm53  Пожелавам успех на всички и най-хубавият финал  EFP    preggo   ylinfant

Привет и дано ти е пръв и последен опит Simple Smile При мен беше с една малка книжка, в която док.вписва хаповете, дозите и датите, и с това в аптеката ми ги даваха и си заверяваха съответно,  а като свърши стимулацията, си взеха книжката Simple Smile  Не съм плащала препаратите и кръвните изследвания, а само консумативите,защото си ми ги биеше моя приятел -игли , спринцовка и май тва е:) Успех!

# 736
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=898694.new#new

Общи условия

Активация на акаунт