Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 44

  • 49 067
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 296
Предишни теми:

43, 42, 41,
40, 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32 , 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21,
20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Първа Simple Smile



Барб, ама МНОГО си проницателна Mr. Green

# 2
  • DE
  • Мнения: 9 068
Арчо, какво има под мивката? Вратичка с декоративна лайсна в средата или са две чекмеджета  newsm78
Добре е около работният плот да има някъде скрит кош за отпадъци  Thinking

# 3
  • Мнения: 4 290
Втора на стобора  Laughing
отивам да гледам пак на Арчо кухнята, да не ме триете.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Арчо, и аз подкрепям мнението само за жълт хладилник. Така той ще е истински акцент. Ако и горният ти ред е жълт, цялата картина ще се размие и ще стане едно такова нефокусирано.

Не е много по темата, но някой има ли идея как се подсилва магнит? Имам една чанта, която е с ужасно хлабава магнитна закопчалка - постоянно се отваря и ме изнервя.

# 5
  • Мнения: 6 296
някой има ли идея как се подсилва магнит?
С електричество. Mr. Green

Да покажа от кой сайт забърсах заглавната снимка. Случайно стана, пък той се оказа интересен:
http://www.eclectictrends.com/

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Как с електричество? Може ли по-подробно като за блондинка.

Интересен сайт. Обаче навигацията му не е за блондинки.
Това е яко

# 7
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 775
От коя част на къщата да ви пусна снимки, вижте колко съм толерантна, имате и право на избор. Но ще са стари да знаете, че имам още да чистя от снощи, а куцам като за световно (успях да излея цял буркан топла кола маска върху крака си, а подът стана...да не казвам какъв). То и кожата ми е пред падане де.  Mr. Green

Барба, благодаря за темата  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Титина, ужас! Дано скоро се оправи кракът ти. Hug

Иначе оставяме избора на теб. Каквото решиш  Hug

# 9
  • Мнения: 5 160
Разкостихте Арчо, а тъкмо беше решил, че е финално. На мен ми харесва както е - и жълтото, и жълтият хладилник, и плиткото шкафче, без никакви страници. Само котлона бих заложила 3 / 4-ка - просто е по-удобен от двойка.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да ви покажа нещо кошмарно ужасно
http://m.admagazine.ru/inter/82479_kvartira-v-moskve-300-m.php
Бррррр Sick

# 11
  • Мнения: 494
Аууууч, Боги недей така да плашиш народа с тези ужасии, че ще се разбяга от първата страница още! Пусни още някоя от твоите маса- разкошотия просто!
Лейдис, моля ви не се кълвете така де! Идват хубави празници, нека бъдем добри!
Титина, и аз се нареждам на опашката за снимки!

# 12
  • Мнения: 481
Арчо, много готино, но откъде наистина ще намериш плоскости с такъв цвят?
Блу, не съм съгласна, за мен критиката, колкото и да е неприятна е изключително полезна. Темата е много образователна и изграждаща, а преобладаващият свеж и интелигентен тон наистина разтоварващ, и изключително приятен.
Цонне, мани мивката, ами "бабата" имам чувство, че ми е набор  Joy. Каза Арт мисля, че не са дизайнери, а мебелите им определено не са моите мебели, не ми допадат.
Боги, ах Боги .........!
Барб,  bouquet!

# 13
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Барб, на страхотен сайт си попаднала.  Peace

И това е много яко!



# 14
  • Мнения: X
Барба ,мерси за новата тема  bouquet

Боги, чудна тази квартира. Хареса ми .Малко е претруфено ,но и златничко, плюш, френски шаби шик ,рококо, персийски килими , и какво ли няма  bowuu

Титина ,показвай наред . Оправяй се ,че изгореното е лошо.

Арчо, много ми идва жълтото и на мен. Бих се ограничила до хладилник, кафе машина, чайник или някакъв акцент ,но не и цял ред в жълто .

Общи условия

Активация на акаунт