X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 44 820
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 128
Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:



Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова

Предаването се излъчва всеки вторник и четвъртък от 21:00 часа по Нова телевизия!




Архив:

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 23:11 от Ври

# 1
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Топ 3 за вечерта - Вики, Крис, Ава


За темата  bouquet

# 2
  • Мнения: X
Дарето и Стивън на елиминации в четвъртък, така би било справедливо...

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Благодаря, Ври, пусни една анкетка (вместо запис Mr. Green).

# 4
  • Мнения: 193
Колко щеше да е хубаво сега след Дарина да закрият концерта Белканто.  Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Ври, благодаря!

За тази вечер - Християна, Виктория, Кристиян

# 6
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Благодаря за темата! bouquet

Крис, Вики и Християна тази вечер. Heart Eyes

Дара и Стивън на елиминации.

# 7
  • Мнения: 11 607
Дарето и Стивън на елиминации в четвъртък, така би било справедливо...
Peace Обаче едва ли.......

Харесаха ми - Виктория, Кристиян, АВА

Благодаря за темата!

# 8
  • Мнения: 5 128
Благодаря, Ври, пусни една анкетка (вместо запис Mr. Green).
Пуснах  Peace  Grinning

# 9
  • Мнения: 972
Благодаря за темата bouquet
От мен:Крис,Вики и АВА.

# 10
  • Мнения: 3 403
Благодарности за темата  bouquet

За мен тройката е Вики, Кристиян, АВА - без да ги пореждам в някакъв ред.

Справедлива елиминация и била Стивън - Дарина. Все пак бяха единствените , които пяха фалшиво тази вечер.

# 11
  • Мнения: 9 184
Стивън - гуд бай Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Крис, Вики, Ава - уау
Александрина, Християна - много добре
Стивън - не
Дарина - ужас

# 13
  • DE
  • Мнения: 9 068
Концерта ми хареса, но продължавам да не разбирам, защо лансират толкова Дарина  newsm78

# 14
  • Мнения: 3 403
За да отговоря на коментара от миналата тема (извинявам се, не знам как се копират мнения от една тема в друга):
всички тези песни са мнго познати. Аз поне, без да искам, слушайки ги много пъти, съм наизустила текста и разпознавам произнасянето на думите - на какъвто и да е език. И "7 seconds" е въртяна безброй пъти и Ищар - думите и на двете бяха различими, поне за мен и ги разпознавах. При Дарина това не се получи. Напомни ми на онзи стар виц за "Льо яйца".

Общи условия

Активация на акаунт