Професионални серии за коса - тема 94

  • 52 355
  • 731
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 247
Виж за термото секси съм пре доволна от покупката  Flutter Гледам си чупките от машата- още държат(правих я в 6.30 сутринта), което не се случва по принцип. Няма втвърдяване и лепкавост, много приятно спрейче. Благодаря на Инкд мама, че ни светна  Hug
Моля  Hug Много се радвам, че ти е харесало и на теб  bouquet Честит Рожден Ден на малкия ти принц, да расте здрав и усмихнат!  Heart Eyes
Момичета, страхотни коси показвате  Heart Eyes Няма да изброявам поимено да не изпусна някой, много се радвам на такива чудесни снимки  Hug
Днес си очаквам терапиите на Напура Стамиген Пре и Анаген Пост....След дълго мислене и умуване, реших да си гръмна и последните новогодишни запаси в името на косата  hahaha Дано поне резултат има  Praynig
Вчера реших да сложа 2 стъпковия протеин Афоджи, т.к утре ще се боядисвам(за първи път с колорфлекс, взех пълнометражния комплект от черния Перко  Laughing). Първо измих 2 пъти с ДПШ Лейбъл М. Все не мога да разбера колко трябва да суша със сешоара след протеина, доста суших и май прекалих...След това поседях още 30 мин с бетонираната коса и след като изплакнах косата доста омекна, което много ме учуди...Когато ми беше най-третирана и преди да я отрежа, след този протеин си оставаше суха, въпреки че точно на много изтощена коса се очаква да омекоти, а не както сега- на позаздравяла (ако мога така да се изразя). Хидратирах с любимата Макадамия и като излязох от банята, реших да не слагам никакви финиши, за да ми е чиста косата за боядисването. Но! Суха, разпиляна, ужасна....Явно съм се заблуждавала, че се е възстановила с подстригването на изтощената част...Силикони ми трябват на мен, до този извод стигнах... Tired Tired Tired

Последна редакция: ср, 30 дек 2015, 10:06 от Inked Mom

# 541
  • Мнения: 3 698
JLo , да ти е жив и здрав, мнооооого щастлив! Честит празник  bouquet !

Аз се възползвах от разни мънички оферти, но нищо за коса не съм купувала скоро...значи вече е време  Grinning .Това, което открих за себе си е, че червеният шампоан от Про Файбър серията, много добре си пасва и с Форс Вектор и с Редкен Екстрийм маските ми и мога да си ги връткам...
Аз мия през ден, понякога и всеки ден, то иначе всичките тези шампоани как ще свършват  hahaha

# 542
  • Мнения: 2 492
Благодаря Ви, момичета. JLo да ти и живо, здраво, послушно и с много късмет момчето.

Мен ме притесни якото омазняване в корените. Не ми се е получавало, но може и без да си давам сметка да съм сложила от термозащитата и в корените.

Фризьорка преди години ми каза, че е вредно миенето всеки ден или през. Предизвиквало омазняване на косата или засилване, който вече има такова. Колко е вярно незная.

Измих се вчера със Сатин ойл на Кюн. Суших без термозащита и по крайчетата коприната на Чи. Много ми харесва резултата. Косата ми има обем, жилава и лъскава.

Ако не ми бяхте обърнали внимания на марката никога нямаше да я пробвам. Лятото си взех care line oil sun sublime. Отвратителна ми беше косата, мазна и мръсна.

# 543
  • София
  • Мнения: 10 858
Джей, миличка, да ти е живо и здраво детенцето!  Hug Честит празник!  Heart Eyes

Аз нищо не съм пазарувала тези дни, направо не е истина.  Mr. Green Вчера поръчах балсама Тен от Енцо. Мисля и шампоана да поръчам, но поне да го пробвам първо  Laughing

Сетони, абе сигурно си казвала, но как го усещаш червеният шампоан? Втвърдява ли леко или?
Аз съм го пробвала, обаче, старост- нерадост, не помня какъв беше  Embarassed Mr. Green

# 544
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Момичета, Денсифик на Керастаз е хидратираща серия , нали?? А Дисциплин протеинова ли е или балансираща??

# 545
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
ani_d аз ги усещам и двете серии като балансирани като Денсифик е с превес на протеина, а Дисциплин на хидратацията.

# 546
  • София
  • Мнения: 10 858
И двете са балансирани.

# 547
  • Мнения: 310
Като заговорихте за Анти фриз на Алтерна.. Скоро пробвах шампоана и маската. Още в банята шампоана ми я втвърди много. Направо я бетонира.  Close След като отмих маската пък я усетих адски жилава и напоена, но като изсъхна нямаше и следа от тая жилавост - само сухота и твърдост. Май никога повече няма да я пробвам тая серия  Grinning

Понеже не я понасях такава, я измих на следвашия ден (а по принцип я мия вече през 3-4 дни) със Сатин ойла. Мислих, че положението ще се оправи, но не  Laughing

И след неуспешния опит да си хидратирам косата, вчера реших да пробвах лилавите сексита (шампоан и маска) за пръв път. Не ми миришеха на дъвки Турбо  Laughing , даже някаква парфюмна миризма усетих примесена с кокосово масло  Mr. Green От едно ползване не мога да дам мнение, но очаквах някаква ударна хидратация, а сякаш с Мароканите повече я получавам  newsm78 Иначе изобщо не отнемат от обема  Peace
Някой, който е запознат със състава на маската, би ли ми казал дали има протеин вътре? Понеже след изплакването, усетих косата една идея по-плътна.

И относно покупките - вече нямам нужда от нищо  Laughing , но мисля да забърша един серум Митик ойл, докато е намален  Joy

Последна редакция: ср, 30 дек 2015, 11:07 от Сис_

# 548
  • Мнения: 1 670
Ето, СИС я усеща като мен  Thinking  Laughing много ме остърга тая серия мен. Хах.


# 549
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
ani_d аз ги усещам и двете серии като балансирани като Денсифик е с превес на протеина, а Дисциплин на хидратацията.
ani_d аз ги усещам и двете серии като балансирани като Денсифик е с превес на протеина, а Дисциплин на хидратацията.

Благодаря ви, описанията в ЗР доста ме объркаха. За Денсифик пише , че има Хиалурон и за това реших, че е хидратиращ  Blush

А за шампоан Дисицплин кой е по-добрият вариант - със сулфати или без такива??

# 550
  • Мнения: 310
ani_d аз ги усещам и двете серии като балансирани като Денсифик е с превес на протеина, а Дисциплин на хидратацията.
ani_d аз ги усещам и двете серии като балансирани като Денсифик е с превес на протеина, а Дисциплин на хидратацията.

Благодаря ви, описанията в ЗР доста ме объркаха. За Денсифик пише , че има Хиалурон и за това реших, че е хидратиращ  Blush

А за шампоан Дисицплин кой е по-добрият вариант - със сулфати или без такива??

Ако се боядисваш - без сулфати, ако не - другия.  Peace

# 551
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз мисля, че е обратното. Ако се боядисваш - без сулфати, защото те свалят цвета  newsm78

При мен всички Алтерни са леко засушаващи, а ако ползвам по-често протеинови продукти, направо са си силно пресушаващи.
Усещам ги прекрасни само след силно хидратиращ период.

# 552
  • Мнения: 247
Без сулфати за боядисана коса. Шампоаните на Керастаз ги отбягвам имено заради сулфатите, даже освен Тераписта друг нямам. Алтерна ги харесвам много имено заради това, както и О'райт. Но пък маските на Керастаз ги купувам и мноого ми харесват  Heart Eyes

# 553
  • Мнения: 310
Аз мисля, че е обратното. Ако се боядисваш - без сулфати, защото те свалят цвета  newsm78

При мен всички Алтерни са леко засушаващи, а ако ползвам по-често протеинови продукти, направо са си силно пресушаващи.
Усещам ги прекрасни само след силно хидратиращ период.

Точно това исках да напиша, но се обърках  Embarassed Редактирах го  Embarassed

# 554
  • София
  • Мнения: 10 858
Мами, я кажи за Тераписта, че съм го набелязала от известно време. Как го усещаш? Съчетава ли се добре с техните маски?

Общи условия

Активация на акаунт