Професионални серии за коса - тема 101

  • 81 188
  • 763
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Мацата, няма такава коса, мечта! Гъста, плътна, здрава... Heart Eyes
Сетонче Hug ако знаеш пък аз колко се радвам покрай ливинг прууф.

Аз влизам с пресни впечатления от "течната коса" на Вела, благодарение на проба от любимата ми  приятелка Hug реших спонтанно тази вечер да пробвам, при все че не ми беше за миене косата Mr. Green Имах проба и на шампоана от серията и мих с него, после терапията (веднага при нанасянето се усеща разликата), суших, плакнах...както си е по указание всичко. Реших да не слагам финиш, за да видя резултата точно и ако трябва да избера само една дума тя ще е "еластичност". Косата е страшно гъвкава и гладка, от корена до върховете еднаква, и най-впечатляващото - без финиш е, а сякаш са копринени краищата (онези изгорените от кичури, дето все ме тормозят Shocked). Определено това ще ми е must have продукт, когато реша или се наложи да почна да боядисвам косата, защото на естествената й част не се вижда голяма разлика, но при кичурите е разкош, точно "течна коса". Страшно добър продукт!

# 661
  • София
  • Мнения: 3 271
Мацо ,  много ти е хубава козинката  Heart Eyes Какъв блясък и плътност  Hug Ти колко си постригала ?  Струва ми се, че косата ти е дълга като преди.

Момичета казвайте си коя марка искате да се нищи в следващата тема или кои въпроси са ви интересни. Направо  изписваме темите за норматив  Mr. Green


lunna pateka Ти сега ме подсети, че имам мостра на този  Silk Oil Gel на Alterna Caviar  Thinking Трябва да го пробвам следващия път.

# 662
  • Мнения: 3 248
На мен от предната тема ми хареса идеята с анкетата за цвета на косата. Но и от всеки цвят да има вариант дали е естествен или боядисан.  newsm78 За марка нямам предпочитания. Нито идея за друг въпрос.

# 663
  • Мнения: 316
Маци, от къде я извади тая коса бе ?! Shocked
Разкошотия отвсякъде!  Heart Eyes Не я виждам за 1 път,но всеки път като я покажеш оставам ей така  Shocked . От всичко по много- ми то плътност, гъстота, здравина, блясък,форма.... няма за какво да се оплакваш да знаеш ! Косата ти е стахотна ! Heart Eyes

На мен ще ми бъде интерено да разбера повече за Пре-уош терапиите Blush

# 664
  • София
  • Мнения: 4 307
Дали е коректно за нова анкета да питаме за "забежки от професионалните грижи" - био продукти, масла, дрогерийни находки, селективна козметика и т.н., които ползваме, за да поддържаме кой грива (Маца, разкошна коса!), кой пършива козинка (моята много изсъхна напоследък и усещам краищата гадни на пипане, макар визуално да не личи).

# 665
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мац, и аз мога да споделя същите впечатления като теб относно бялата ампула - че и същата комбинация като теб правих Simple Smile Hug Мисля да поръчам 2-3 и през 3-4 измивания да  ползвам.
През предстоящите почивни дни ще накарам щерката да ме снима и ще постна снимка и аз - преди и след четката Ровента/че откога се каня  ooooh!

# 666
  • Мнения: 5 500
Дали е коректно за нова анкета да питаме за "забежки от професионалните грижи" - био продукти, масла, дрогерийни находки, селективна козметика и т.н., които ползваме, за да поддържаме грива
+1 малко разнообразие ще е интересно,дали е удачно-не знам.

Маца разкошна коса!

Аглая не си ме подвела за Хрома Каптив,всичко си написала,ама кой да чете  Hug просто спомена че харесваш маските на Керастаз и ми стана любопитно.

# 667
  • София
  • Мнения: 1 626
Еххххх, момичета, трогната съм от хубавите думи на всички ви!!!  bouquet bouquet bouquet

Магнолия, подстригах малко, два пръста може би, а не си личи на снимките да, защото са ме снимали по от високо и косата изглежда едва ли не до кръста, не е толкова дълга. Ама фотографа ми е чувствителен на критика и не го връщах за нови кадри  Joy

# 668
  • Мнения: 2 562
Михаела,няма проблем  Peace
СЕТИ,благодаря ти от сърце мила  Hug Вчера пак рових в нета и попаднах на този блог.Понеже не е на английски,само го запомних,без да го чета ,въпреки че има преводач Laughing
Това което прочетох на различни места за Керастаз серум денсифик жонес е,че е за жени с посивяваща коса.Независимо от тяхната възраст.Защото този процес може да настъпи и необичайно рано:   http://lifestyle.inquirer.net/196462/what-to-do-with-graying-hair
Но дали Керастаз са го предвидили да става за профилактика или се ползва само когато проблема е факт  Thinking

# 669
  • Мнения: 14 489
Относно Иноа - за мен е щадяща, боядисвам се с нея повече от 3 години (изрусяване), няма нищо общо с амонячните бои. Косата ми все едно не е боядисвана, камо ли изрусявана. Peace

# 670
  • Мнения: 2 562
Момичета, NASHI ARGAN HYDRATING STYLING SPRAY MASK хидратира ли добре косата? И има ли този невероятен мирис като на серията Арган на Наши? Имам олиото на Наши, но то някак си ми е с по-слаба миризма от на серията Арган, а аз много харесвам този аромат и искам и финиш с него...  Heart Eyes

Другото което заглеждам е Alterna Caviar Ant-Aging Sea Silk Oil Gel , има ли ползвали го? Доколкото прочетох по-назад има много противоречиви мнения за Алтерна СС-крема и хидратиращото мляко, а те ми бяха в уош-листата... Та сега съм разколебана... Thinking Laughing
По първия въпрос-аромата е различен.И аз харесвам арганите,но този спрей има непоносима,за мен,миризма.На нещо гадно.Купих го есента от Рибата,ползвах го 2-3 пъти,за да се уверя че е потресаващ.Дори не хидратира добре.Пак казвам,моята коса  Peace
По 2я въпрос.Имах гел-олиото,купено от Енцо.Ухаеше на лимон(като хидрат.алтерни),не омазняваше,не утежняваше.Но страшно изсушаваше косата ми.Чак не можех да повярвам.Момичето на което го дадох също не го хареса.

МАЦЕ,лъскава,гъста и обилна на обем коса имаш  Flutter Чудесно я поддържаш!

# 671
  • Мнения: 5 500
Бубка освен това което е изброено като състав на серума Денсифик, номерчето отпред предполагам е някакво патентовано съединение,защото на кутията на серума пише че съдържа стемоксидин.
ето ти да прочетеш повече за него http://damski-klub.com/krasota-i-moda/taynata-za-krasiva-i-gasta-kosa/
на мен ми прави косата много мека,не съм възхитена защото в корените обема е намален,не драстично,но все пак има такъв ефект.

# 672
  • Мнения: 2 562
МИШЕ,хубава статия!

Дали ще има намаления за 8 март  newsm78 Ама не да започнат на 7ми  Laughing А доста по-рано.Иначе ще пренасоча парите към други неща  Mr. Green

Последна редакция: пн, 29 фев 2016, 10:14 от bubka:)

# 673
  • Мнения: 3 698
Привет мили дами  Hug , аз започнах деня с хидратиращите хайверни на Алтерна /имам мостри/, толкова много да ги харесвам, а така да не ми се дават парички в момента за тях  Crazy , ако успея да се въздържа ще е по-разумно.
Иначе после продължавам пак ПроФайбърите до свършване, то шампоанът е към края си.От ампулките имам кутия + 1, т.е. 7бр. , наскоро точно казвах на приятелка, че например много по-добре чувствам ефекта заздравяване от белите ампулки, отколкото от Олаплекс 3 например, може би, защото бялата ползвам като стъпка от серията /след шампоан и преди серум/, а олаплекса самостоятелно, без първите стъпки...
Относно Иноа - за мен е щадяща, боядисвам се с нея повече от 3 години (изрусяване), няма нищо общо с амонячните бои. Косата ми все едно не е боядисвана, камо ли изрусявана. Peace
Мия, страхотен стаж имаш с боята, което значи, че наистина е щадяща в дългосрочен план, благодаря за споделеното.
Аз преди да спра да се изрусявам имах две боядисвания /потъмняване/ с Иноа, едното балеаж, също много щадяща я почувствах и затова мисля, ако ми се налага да ползвам боя за в бъдеще, да се върна към нея.
Успешна седмица, момичета  Hug !

Последна редакция: пн, 29 фев 2016, 14:05 от setony

# 674
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Дали е коректно за нова анкета да питаме за "забежки от професионалните грижи" - био продукти, масла, дрогерийни находки, селективна козметика и т.н., които ползваме, за да поддържаме кой грива (Маца, разкошна коса!), кой пършива козинка (моята много изсъхна напоследък и усещам краищата гадни на пипане, макар визуално да не личи).

И аз подкрепям за тази анкета и описание на страничните методи и грижи , които полагаме за косите си. Hug

Общи условия

Активация на акаунт