Лидл 81- "Ново начало"

  • 122 847
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • Мнения: 68 648
Да, 22 бонбона са вътре...

# 752
  • Мнения: 6 714
От кафявата захар и аз съм доволна. Peace

# 753
  • Мнения: 1 338
Moringa,би ли споделила в кой Лидл имаше риба тон във Варна?Предварително ти благодаря!

В този на Варненчик  Peace
Тази сутрин и ние напазарувахме, бонбони, пъстърва, лютеница, донъти с шоколад, обичайните млека и кайма, разни други дреболии ... - доволна съм  Crazy

# 754
  • Мнения: 679
Alina_si, Elfita, благодаря за мненията! Аз също не мия маркуча всеки ден, а чак когато приключим с инхалациите го промивам със спирт 75%. Но после пада  голямото съхнене два дена.
Еми, надявам се, че някой, който има от малките ще се включи да каже дали е доволен.

Снощи Moringa ме нави да си купя маршмелоу и сутринта нямах търпение да нахраня и оправя малкия, и да излезем. И той много ги хареса  Heart Eyes

За кафявата захар съм чувала, че щом е влажна и става на буци, значи е хубава. Всъщност по това се познавало дали е качествена кафявата захар - по влажността.

# 755
  • Мнения: 8 939
Не разбирам защо го миеш. През мъркуча минава само въздух под налягане

# 756
  • София
  • Мнения: 4 052
Купуваме я от около 2 години,хубава е,мааалко по-ароматна е.Държа я в кутия от адапт.мляко и понякога има нужда от раздрусване,защото малко се сбива.Понякога още в пакета в магазина има втвърдена буца.
От кафявата захар и аз съм доволна. Peace
Скрит текст:
Alina_si, Elfita, благодаря за мненията! Аз също не мия маркуча всеки ден, а чак когато приключим с инхалациите го промивам със спирт 75%. Но после пада  голямото съхнене два дена.
Еми, надявам се, че някой, който има от малките ще се включи да каже дали е доволен.

Снощи Moringa ме нави да си купя маршмелоу и сутринта нямах търпение да нахраня и оправя малкия, и да излезем. И той много ги хареса  Heart Eyes
За кафявата захар съм чувала, че щом е влажна и става на буци, значи е хубава. Всъщност по това се познавало дали е качествена кафявата захар - по влажността.
[/size]

Може ли да помоля да направите един експеримент? Някъде четох, че се разбира дали кафявата захар е истинска, като са изсипе в малко вода. Ако след известно време водата пожълтее, а захарта съответно избелее - значи е боядисана. Имате ли нерви да опитате?  Peace

Скрит текст:

# 757
  • Мнения: 47 982
И аз не знам защо го миеш, но най-добре просто си купи още консумативи- маска, маркуч и т.н. ( комплект са), и направо хвърляй или сменяй
Вместо цял нов инхалатор

# 758
  • Мнения: 679
Мия, защото така съм преценила. Интересувам се от малкия инхалатор и ми се ще да прочета отзиви за него.

# 759

Общи условия

Активация на акаунт