Новата изненада на "Чиполино" – "малки бижута" от Испания!

  • 11 601
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
От месец март, "Чиполино ЕООД" става официален представител на луксозната испанска марка детски продукти – Suavinex. Марката има над 35 години история и е специализирана в производството на висококачествени, луксозни продукти и аксесоари за хранене, залъгалки, детски дрехи и козметика. Тя се отличава с оригинални дизайнерски серии продукти, изцяло произведени в Европейския съюз и предназначени за взискателни родители с вкус към детайла и неповторимия стил. Точно като водещите фирми за модни облекла, Suavinex всяка година представя своите нови колекции във всяко продуктово направление. Целта е винаги да следва най-съвременните hаutе сouture тенденции и да предлага очарователни „малки бижута“ за децата на родители с изискан вкус.





Освен изящни и елегантни, продуктите на Suavinex са изключително качествени и надеждни. Всеки един от тях, произведен в заводите на марката в Испания и Словакия, преминава изключително стриктни тестове и отговаря на най-високите изисквания за безопасност и устойчивост. Това ѝ спечелва редица международни награди и лоялност от милиони потребители на 4 континента.





Научете повече за марката и къде можете да я намерите на http://chipolino.com/suavinex/ или посетете испанския ѝ сайт: www.suavinex.com





Включете се в играта на "Чиполино"!
Напишете преди 18.03.2016 г. в настоящата тема oбичате ли да експериментирате с авангардни решения в продуктите за хранене, или предпочитате класиката, доказани във времето и защо? Не пропускайте да отбележите и дали Вашето бебче е момченце или момиченце. Двама от участниците в играта ще получат комплект прекрасни модни аксесоари от Suavinex за своите бебета.

Последна редакция: пн, 07 мар 2016, 11:36 от Pедактop

# 1
  • Мнения: 5 037
С по-голямото с дете не съм експериментирала с продуктите за хранене,защото трудно приемаше ново нещо.Със малчо правя всякакви експерименти.Приема всичко с охота и апетит.

Бебето ми е момче.Успех на всички участници.

# 2
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Преди 7 години с баткото нямаше с какво да се експериментира, а сега бебо е злоядичък и експериментите ми помогат определено. Да отбележа, че бебче е момче. Успех на всички!

# 3
  • София
  • Мнения: 803
Определено експериментирам, но и се съобразявам с моето момиченце

# 4
  • Мнения: 289
Обичам да експериментирам,но и моят 7 месечен син приема всичко с интерес и голям апетит.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 098
Моя приятелка има момиченце на 9 месеца. Обича да експериментира, но се съобразява какво е позволено на тази възраст. Много би се зарадвала на подарък за малката.

# 6
  • Мнения: 3 546
Опитвам различни неща, искам да предложа на бебо възможно най- различни вкусове. Това, че аз не обичам определени храни, не означава, че трябва да му налагам моите хранителни навици. Предлагам почти всичко и разнообразявам всеки ден, искам той сам да си определи какво харесва и какво не. Така, че да, определено експериментирам с приготвянето на храната на моето момченце.

# 7
  • Мнения: 1 630
Експериментирам, сменям, променям, обичам новото. Малката много ми съдействаше като бебе. Беше готова на всякакви промени и приемаше всичко ново с голяма радост. Сега сестричката й е на път, очакваме я да се роди август месец, мисля и нея да свикна така. Поздрави и успех  bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Обичам да екпериментирам с приборите и шишетата за хранене на детето ми. Търся най - практични и удобни както за мен, така и за моята дъщеричка. Ще съм изключително щастлива, ако спечеля шише от тази нова марка...ще го ползва и бебчето, което чакаме Simple Smile успех на всички участници

# 9
  • Мнения: 1 480
Обичам да екпериментирам с приборите и шишетата за хранене на детето ми. Търся най - практични и удобни както за мен, така и за моята дъщеричка. Ще съм изключително щастлива, ако спечеля шише от тази нова марка...

# 10
  • Мнения: 1 326
Като се роди момиченцето ни,постоянно експериментирах.Имаше колики и се наложи да купим на почти всички марки шишета и биберони,разчитах на класическите,но точно те най-малко помагаха.На моменти отказваше да яде от шише,с което се е хранила 1-2-3 месеца и все сменяхме.Със залагалките нещата са още по-зле.Тя си ги избира сама по външен вид и хване ли една не я пуска.Пробвах с всякакви марки,някои харесва,но за кратко.Тези са уникални на външен вид-влюбих се,и съм сигурна че ще ги хареса.Дори и да не спечелим ще си купим от тях със сигурност .  Mr. Green

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 913
Експериментираме във всяко отношение.Бебето е момиче.

# 12
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
МНого експерименти направих с мен и с детето ..първо за мен и ММ , сама в чужбина , без помощ от баби , лели , приятелки и т.н .. изкупих почти всички видове шишета , биберони , докато уцеля най подходящите . Ще се радвам да пробваме и тази марка , тъй като не съм я срещала досега

# 13
  • Мнения: 259
С дъщеря ми не съм експериментирала, заложих на сигурното и утвърденото, защото като първо дете ми беше доста плашещо и предпочетох да не си правя опити. Но сега, натрупвайки материал, опит и най-вече изпитала доста неща на главата си, мога да кажа, че съм склонна да експериментирам с момченцето, което чакам в средата на следващия месец. Бих излязла от стандартите за определени марки и с удоволствие бих изпробвала нещо по-различно и нестандартно. Нещо, което да помогне за доброто и пълноценно хранене на бъдещото братче и същевременно да придава един модерен външен вид на детето. Нещо като запазена марка само за моето дете, като отличителен знак, който ще му донесе уникалност в живота занапред.

# 14
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Малкото ми момче е много любопитно и приема всяко ново нещо с интерес, така че експериментирам с продуктите за хранене.

Общи условия

Активация на акаунт