"Като две капки вода" - 4 сезон, 4 тема (28.03.2016 г. - 03.04.2016 г.)

  • 33 197
  • 563
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 128
ВОДЕЩИ:


Димитър Рачков и Васил Василев - Зуека


ЖУРИ:


        Дони                 Хилда Казасян                    Фънки


УЧАСТНИЦИ:

Преслава Герасим Георгиев - Геро

Поли Генова Орлин Павлов

Прея Калин Врачански

Джулия Бочева
                                                             Светльо Христов и Георги Низамов




Милица Гладнишка ще дава съвети за актьорското представяне на участниците


ВСЕКИ ПОНЕДЕЛНИК ОТ 20,00 Ч. ПО НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ


Приятни минути в темата за любимото ни предаване!



Сезон 3
Скрит текст:

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Благодаря за новата тема  bouquet
Като гледах миналия път бутона на късмета имах чувството, че тази вечер ще ми е безинтересна. И все още имам същото чувство, дано ме излъже.
Трудно ми е дори да предвидя кой ще се представи най-добре, може би Калин Врачански  Thinking
Довечера ще разберем Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 849
И аз в новата тема. Чакам с нетърпение предаването!

# 3
  • Мнения: 9 571
И аз в очакване на предаването тази вечер Laughing Дано само не спечели пак Преслава, че отвсякъде все за нея ми излизат реклами цяла седмица, че ще пее Лили Иванова, как се готвила сериозно и т.н ooooh!

# 4
  • DE
  • Мнения: 9 068
Темата не е толкова динамична, че да има всяка седмица нова. Видя се, че не може да се изпише една за седмица. Според мен си е чиста загуба на пространство, но все пак авторите и модераторите си решават  Peace

# 5
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз искам Калин да спечели днес, не ми си струва труден за имитация Хю Лори, не е Елвис. Mr. Green
Ще ми се на него да му се падне Роси Кирилова някой следващ път, не знам защо hahaha . А на Орлин - Стефка Берова, хич не се сещат за нея, гадове.
Но сигурно Преслава ще спечели днес... Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 7 848
Аз искам дуетът, или в краен случай Геро да спечели!

# 7
  • София
  • Мнения: 8 115
Аз чакам Геро с нетърпение  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 128
Темата не е толкова динамична, че да има всяка седмица нова. Видя се, че не може да се изпише една за седмица. Според мен си е чиста загуба на пространство, но все пак авторите и модераторите си решават  Peace
Не, автора на темата не е решил това. Въпросът бе дискутиран миналата седмица, след като преди това бе съгласуван с модератор и мнозинството от потребителите реши, че е добре да се пуска нова тема всяка седмица. Като цяло лично аз смятам въпроса за приключен, без да има излишна драма.

По въпроса на анкетата гласувах за Преслава. Не ми е любимка, но чисто като представяне очаквам тя да се превъплъти най-добре в образа, който има за задача  Peace

Последна редакция: пн, 28 мар 2016, 12:55 от ~Karina~

# 9
  • Мнения: 9 865
Мисля, че Калин ще има много голяма прилика (той и без това си има де) и има шансове да победи с това.
Някак си си мисля, че и Поли ще се справи, но Рафи не е образ за печелене...

# 10
  • Мнения: 6 493
Залагам на Прея тази вечер.  Laughing

# 11
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Очаквам Геро! Laughing
Смятам също, че дуетът ще се справят добре днес!

# 12
  • Мнения: 31 720
Цопвам.
Очаквания нямам, но очаквам да се напикая от смях с Геро  Joy Горкичкия  Joy

# 13
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И аз се точа за веселба с Геро. Party

# 14
  • Мнения: 31 720
Ще бъде велико шоу  Mr. Green Ако беше по-слаб можеше и да го докара, но такъв какъвто е ще бъде голямо забавление. Но мисля, че на пеене може и да го докара.

Общи условия

Активация на акаунт