Клуб на многодетните родители

  • 14 134
  • 339
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 532
И аз чакам подробности!
ClanG, леко раждане ти пожелавам, когато и да започне, всички сме с теб в мислите си   bouquet

# 301
  • София
  • Мнения: 1 677

За неделя,ако успея да дойда,в колко часа ще се срещнем?

# 302
  • Мнения: 3 740
Леле, какъв отчет ме чака! Алоу, галче и те-тр, какво се скатавате?

За Форума. Не се представихме кой знае колко блестящо, Директорът ни е похвалил явно от куртоазия. Говорих само аз, бях се притеснила от толкова професори и капацитети във всички области и се изказах кратко и твърде плахо. За което после ме хвана яд на мене си, но нищо, учим се. Важно е да си повтаряме, че каузата ни е справедлива и сме в правото си да ни обръщат внимание. От много голямо значение е да сме уверени в себе си, така и другите ни възприемат с по-голямо доверие. Все пак, след представянето на нашата теза на два пъти се спомена нещо за демографската криза, така че все пак е успех, че повдигнахме въпроса.

За Милен Цветков. Предаването беше много хаотично, събеседниците бяха двама тийнейджъри с родителите си и само нахвърляхме някои проблеми, защото и времето беше малко. Така или иначе, не се стигна до момент, в който да завъртя въпроса към многодетните семейства. Но! След предаването говорих с Милен Цветков и му предложих да направи темата за многодетните семейства и отношението към тях и той веднага ме прехвърли към сътрудник, с който да уговорим подробностите. И така, имаме принципна покана за участие, допълнително ще ни се обадят за ден и час. Гответе се!

Днес пък ми се обадиха от Програма "Хоризонт", утре ще има в "Преди всички" тема за учениците и алкохола, поканиха ме за участие, защото вчера харесали позицията ми при Милен Цветков. Помолих да ме представят не само от Асоциация "Родители", но и от Клуба на многодетните родители, така че утре името на нашата организация ще се спомене отново в национален ефир. Мисля, че е важно да ни споменават, колкото може повече.

За пресконференцията. Дотук се разбрахме, че ще участват КланГ /ако устиска/, те-тр, гал4е, тедивас и аз. Нали не пропускам някого? Нека тези, които ще дойдат, да ми изпратят на лични трите си имена, имената на децата, образованието /на майките/ и продължението на изречението "Искам да кажа...". В последното просто кажете това, което смятате, че е важно да стигне до хората, вашата позиция в едно изречение - за да има някаква индивидуализация на всеки участник. Това е за сведението, което се дава на пресата, за да се опрат на него при изготвяне на материалите. Моля ви да ми пратите тези неща до края на деня, за да мога аз пък да ги пратя на Ева и тя да подготви материалите.
Да си направим подготвителна среща за пресконференцията в събота от 16 ч. Ева не може по-рано, а е важно и тя да присъства, ще видите, че след разговор с нея ще се почувствате много по-уверени и по-подготвени. Само кажете къде да се видим?

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 17:03 от секстет

# 303
  • Мнения: 370
Не си права, че на Форума не сме се представили блестящо.
Напротив! Страхотно ти се възхищавам, как в един момент каза, че ние за какво сме тук, ако не се изкажем! Аз никога нямаше да се сетя, че може (и трябва!!!) да се изкажем.
Много добре се изказа - не се укорявай!
Как можа да не ни подсетиш за предаването - сетих се в 7 часа вечерта и не го гледах.
А за "Директора" - също се изказа много хубаво (даже по-добре от написаното!)

# 304
  • Мнения: 11 607
Леле, какъв отчет ме чака!

Леле, каква Медийна Лейди си имаме........ - Мисис Медийна Мама - Звезда - секстетното Цвете!!!!!

Цвете, където и да отидеш - и в радио, и в телевизия - с теб сме! Подкрепямете те!!!!

Чакаме сега да отидем и при Миленчо с Многодетните мами! Представяте ли си? Да покани за публика многодетни мами с деца! Ще му напълним ли студиото, скъпи мами????? Направо ще му разкажем играта!!!!!!

КланГ -устискай до неделя - после те пускаме да раждаш!!!!!! Успех и в събота на срещата и в неделя на пресконференцията!!!!!! Не бих се разсърдила, ако ми пратите СМС след нея - накратко как е минало!!!!! Ще ви бъда благодарна!

Мами, нещо е станало с уиндоса ми - целия се е сринал нещо! Като изключих сутринта компютъра - всичко бе наред! Сега като се прибрах от работа - половината ми неща са се изтрили и все едно съм си преинсталирала уиндоса! А никой не е пипал компютъра!!!! Стават чудеса в моя компютър!!!!!

# 305
  • Мнения: 11 607
Не е ли време за нова темичка?????? Защо не се откире нова и тази да се заключи - вече е над 15 стр.

# 306
  • Мнения: 3 740
Хайде да направим новата темичка след пресконференцията, за да не ровим кое къде беше, става ли?

# 307
  • Мнения: 11 607
Хайде да направим новата темичка след пресконференцията, за да не ровим кое къде беше, става ли?

Може, може, може..... Аз предлагам новата темичка да започне с пресконференцията....

# 308
  • София
  • Мнения: 1 677
Хей,други софиянки няма ли да дойдат в неделя?

# 309
  • Мнения: 3 740
Ето снимки от форума в сряда.

Водещите http://mail07.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid= … SO8859_1&ac=s

Плахите новаци на задния ред http://mail07.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid= … SO8859_1&ac=s

Изказване http://mail07.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid= … SO8859_1&ac=s

Хм, май не се отварят. По-късно ще потърся квалифицирана помощ.

# 310
  • Мнения: 11 607
Хм, май не се отварят. По-късно ще потърся квалифицирана помощ.

А бой по тебе! А бой....   smile3508 newsm66
Скъпо Цвете, защо направих албум на многодетните???? За украса ли???? Не!!! А всички снимки да се слагат там,които са от интерес на всички ни!!!!! Не да ги качваш в чекмеджето на пощата и после да им даваш линковете! А ще съобщиш - мами, снимки от пресконференцията съм качила в нашия албум - вижте ги!!!! И се отварят от воле! Квалифицирана помощ не ти трябва! Ти си достатъчно квалифицирана за тази процедура!   bouquet  Как мина в радиото?

Използавйте албума!!! Използвайте пощата!!! Използвайте и темичките ни за да пишете! Добре,че многодетните са заковани,че в последно време нещо замря там.... Дано да е затишие пред писане!!!!!!

# 311
  • Мнения: 3 323
Среща на 18.11. в 16.00 часа пред входа на офиса на Лавеле
Мисля всички го знаем, ако някой не - да казва.

# 312
  • Мнения: 3 740

И бой не помага.
Което не го мога, не го мога. Е, може пък някога да се науча.

Дали ги качиха успешно в албума?

# 313
  • Мнения: 11 607
Дали ги качиха успешно в албума?

Качени са успешно! Видях ви! Както винаги - най-добрите и най-хубавите!!!  Heart Eyes http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=22433&AlbumId=74578

Чао, тръгваме за Мелник! Снимки търсете после - в албума!

Успех и на вас днес!

# 314
  • Мнения: 3 740
Пак аз стигнах първа до компютъра.

Според мен, пресконференцията мина добре. Ева, както обикновено, говори задълбочено, аз съм много горда, че не дадох външен израз на вътрешното си треперене, те-тр направи много хубав анализ на семейното подоходно облагане, гал4е направи много емоционално изказване, което направо може да се цитира по въпросите за избора да бъдеш многодетен родител, КланГ говори малко, но ясно и убедително, тедивас не се престраши да вземе думата, но даваше пълнота на присъствието ни.
Като цяло ми се струва, че успяхме да събудим интерес към темата. Журналистите задаваха въпроси, което означава, че не са безразлични, дори след пресконференцията ми взеха интервюта от ТВ "Европа" и ТВ7, а Ева я интревюираха от Националното радио, което ме навежда на мисълта, че имат намерение да излъчат материал за нас. Освен това имаше журналисти от бтв, Диема+ и още две камери, но не помня чии бяха. От големите печатни издания бяха "24 часа" и "Сега", но имаше още репортери. За съжаление, списъкът на медиите остана у Ева, като ми го изпрати, ще ви кажа и другите кои бяха.
Най-важното според мен е, че се престрашихме да се покажем пред света и не се изложихме много. Браво на всички момичета!

Общи условия

Активация на акаунт