"София - Ден и Нощ" - 11

  • 76 178
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 299
И според мен Митко постъпва логично, тъй като той ѝ обясняваше, че неможе така, незаконно е, трябва да кажат на родителите, тя не, та не...и той реши да вземе нещата в свои ръце. Надя можеше да не му крещи така, а да помисли логично, че социалните биха помогнали да отнемат родителските права и евентуално тя ако реши да я осиново, да я гледа...сигурно ще е по добре на първо време при приемни родители, докато успеят да уредят нещата и ако желае Надя да я гледа. Но определено начинът не е да я криеш в квартирата.

# 736
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
В случая Митко не е егоист и предател, напротив- точно той действа с ума си и съгласно законите. Надя няма никаква връзка по документи с малолетното момиченце и не тя трябва да решава къде да живее то. Сега като го изведе какво? Аз не съм забелязала Надя да има някакви доходи. Къде ще отидат? Тя също застрашава живота на малката  с действията си. Не е задължително полицията веднага да  върне детето на родителите. Може да бъде настанена в кризисен център, докато социалните проверят обстоятелствата.

По едно време ми стана смешно- в апартамента бяха останали само търтеите- Коко, Миро, Дани. Иначе си хапват, гири, игри, пийват бирка...голям живот.

Пак да питам - Брат'чедът отказа ли се да става татуист? 

# 737
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Ти остави , ами те всички стават съучастници в тази квартира. Т.е. всичките ще ги опандизят ако дойде полицията. Трябваше да го поуспокой това дете за някой - друг час и веднага да отива в закрила на детето и полицията. Ясно е , че няма да й го дадат веднага, но така поне ще наблюдават детето докато се разреши казуса в съда.

# 738
  • Мнения: X
Аз пък се учудих, как така тя 1 път отиде при майка си за 2 мин и онази я изгони, а детето чак й има номера и са си близки..

# 739

Общи условия

Активация на акаунт