Обгърнете се в розова магия! Играйте и спечелете!

  • 18 806
  • 319
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Лятото, освен време за слънце и забавление, е и време, през което кожата се дехридратира.
Има ли чудодейно средство, което да предотврати това? Има! Нарича се „розова вода“ и се получава чрез дестилация на цветовете на маслодайната роза Rosa Damascena Mill.

Разкрасителните и лечебни свойства на розовата вода са познати от векове – още през Х век известният лекар Авицена я използва в редица свои рецепти.

Днес натуралната розова вода намира широко приложение в парфюмерията, козметиката и кулинарията. „Българска роза“ АД – Карлово е сред най-големите производители на розова вода, която е с доказано високо качество.



Розовата вода е красота!
Тоник за почистване на лицето, крем против досадните бръчки, серум срещу неприятните тъмни кръгове под очите, крем за кадифени ръце – когато в продуктите за разкрасяване се съдържа розова вода, ефектът е повече от невероятен. Най-важният ѝ плюс е, че е подходяща за всеки тип кожа.

Розовата вода е уханен ореол!
Неслучайно розата е „царица на цветята“. Завладяващият ѝ аромат придава усещане за стил, чистота и нежност. Затова редица известни парфюмеристи я използват като вдъхновение, а мускалчетата с розово масло са докоснали почти всяко кътче на планетата.

Розовата вода е здраве!
Натуралната розова вода успокоява раздразнената кожа и запазва нейния свеж вид при умора и стрес. Заглажда и ревитализира кожата. Ароматерапията с розова вода и розово масло има положително въздействие при депресивни и стресови състояния.

„Българска роза“ АД – Карлово Ви предлага да опитате магията на „розовото чудо на природата“. 100% натурална розова вода, получена чрез дестилация на цветовете на Rosa Damascena Mill.

Защо да изберете розовата вода на „Българска роза“?
„Българска роза“ АД – Карлово е компания с почти 70-годишна история. Разполага със собствена лаборатория, което ѝ позволява да контролира от първо лице качеството на изделията. Натуралните продукти се извличат на място и веднага влизат в употреба при създаването на козметика, което запазва свежестта на продукта. Изнася продукция за над 40 страни, сред които държави с дълбоки традиции в козметичното производство – Франция, Италия, Япония и др.



Включете се в играта!
„Българска роза“ АД цени всеки един свой настоящ или потенциален клиент, затова иска да подари комплект продукти на 5-има потребители на BG-Mamma. За да се включите в надпреварата, необходимо e да отговорите на въпроса „Използвали ли сте досега продукти на „Българска роза“ АД и какви?“

Комплектът, който можете да получите, включва следните 5 продукта:
- Розова вода 330 мл
Серия Rose:
- Възстановяващ крем за лице с Q10
- Крем за около очи с Q10
- Крем против стрии
- Крем за ръце 75 мл

Последна редакция: пн, 26 сеп 2016, 11:27 от Реклама

# 1
  • Мнения: 5 682
Използвала съм да - крем за ръце и розова вода за лицето Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 778
„Използвали ли сте досега продукти на „Българска роза“ АД и какви?“

Използвала съм само розовата вода, но с удоволствие бих изпробвала и други продукти. Peace

# 3
  • Мнения: 819
Да,ползвала съм единствено крема за ръце,който намирам за много успешен и полезен

# 4
  • Мнения: 99
използвала съм зимата крема за ръце - страхотен

# 5
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте. Аз имам афинитет към продуктите с роза. Искам да похваля възстановяващия крем за лице с Q10 на „Българска роза“. Смятам цената му за много ниска предвид качествата му и го препоръчвам на мои приятелки, които ползват само скъпа чужда козметика. В този крем има и бадемово масло, което преди си купувах отделно. Използвала съм и LADY'S JOY течните кристали, защото косата ми е суха в краищата и има цъфтеж, с който не мога да се справя.

# 6
  • Мнения: 854
Използвала съм розовата вода, но бих пробвала и другите продукти

# 7
  • Мнения: 605
Харесвам продуктите на "Българска роза" и освен за себе си, често купувам за подарък, предимно за чужденци.
Използвала съм розова вода, крем за лице, лосион за тяло, крем за ръце.
Има доста продукти, които все още не съм използвала, но имам желание.

# 8
  • Мнения: 5 128
Здравейте!
Използвала съм само розовата вода до момента, с удоволствие бих опитала и другите ви продукти  Peace

# 9
  • Мнения: 47 986
„Използвали ли сте досега продукти на „Българска роза“ АД и какви?“
И аз съм използвала само розовата вода, много е приятна
Бих ползвала с удоволствие и останалите продукти, навлизам във възраст, когато вече започвам да имам нужда от кремове- за ръце, за лице....против стрии  Confused  Embarassed

# 10
  • София
  • Мнения: 553
Използвала съм  крем за лице и крем за ръце  Simple Smile

# 11
  • софия
  • Мнения: 756
Използвала съм крем за ръце и розова вода. Останах доволна и от двата продукта

# 12
  • Варна
  • Мнения: 469
Използвала съм само крема за ръце,който страшно много ми хареса.С удоволствие бих ползвала и други ваши продукти.

# 13
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Използвала съм розовата вода и крема за ръце с удоволствие бих пробвала и другите продукти.

# 14
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Използвали ли сте досега продукти на „Българска роза“ АД и какви? - Само розова вода, но сериозно се замислям и за другите продукти

Общи условия

Активация на акаунт