Отговори
  • Мнения: 27 735



Кварталът на богатите  Wink

"Medcezir"


Прилив и отлив

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB


Прилив и отлив - БГ сайт









Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма









В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...



Превод: LiLisy





Чаатай Улусой и Серенай Саръкая



Мине Тугай - Ендер, Баръш Фалай - Селим, Хазар Ергючлу - Ейлюл, Танер Йолмез - Мерт
Джан Гюрзап - Асъм Шекип Кая, Шебнем Донмез - Суде, Мурат Айген - Фарук







Стари теми

 Тема 1    Тема 2
Тема 3   Тема 4   Тема 5   Тема 6  
Тема 7    Тема 8   Тема 9   Тема 10   Тема 11   Тема 12  
Тема 13


Епизоди с превод


 mega.co.nz (Сезон 1)   mega.co.nz (Сезон 2 39-71серия)
mega.co.nz (Сезон 2 72-77серия)


Medcezir-BG-mamma Team+:
Лили, Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио, Синан, Валя, Пепи, Ася, Бела, viv4o, **morski_briz**
+ Редактор на превода: Лили и Ани
Субтитри: Ани, Вени и Ива



 


Епизоди с дублаж








Музиката от сериала

4shared.com   mega.co.nz

Всички изпълнения на ЯМира от 1-ви сезон



Всички изпълнения на ЯМира от 2-ви сезон









Сцените на ЯМира от официалния канал на сериала

1 част   2 част    3 част


















Така завърши 1-ви сезон  ooooh!







И дочакахме 2-ри  по БТв 
 Laughing  - от 05 юли   20.00ч







 Laughing Laughing


































Заслужената награда в Сеул  Party





 Party Party Party








Medcezir 2.Sezon Fragman | Kibariye - Sil Baştan












  Добре дошли в ятото на Medcezir 

# 1
  • Мнения: 31 183
Дано се върне хумора в сериала.

# 2
# 3
  • Мнения: X
Ивеее,   bouquet bouquet Hug Hug  Чичек



 Heart Eyes Heart Eyes



Цитат
И дочакахме 2-ри  по БТв  
 Laughing  - от 05 юли   20.00ч
Joy Joy Joy Joy

И наистина си лепнала горещите тапети... hahaha hahaha   супер...  Grinning Grinning Grinning  туй ще да е от деня на целувката днес...    Heart Eyes Heart Eyes



 Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 4
  • Мнения: 27 735

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Лу, що ми се смееш бе, рекох, че съм объркала датата  hahaha hahaha hahaha
в следващата тема ще празнуваме ден на секса  Blush Blush hahaha hahaha

# 5
# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте и от мен Simple Smile, рядко пишеща, но повече от редовно четяща  Laughing.
Аз гледам сериала само по телевизията и малко съм разочарована от първите серии. Нещо на мен тези тъмните моменти ми идват в повече, дано по-нататък нещата пак станат като в първия сезон.
И за края на този пост по една :* за всички

# 7
  • Мнения: 20 795
Дано се върне хумора в сериала.
Ще има и смях, и сълзи, и любов и разни други неща  Party Party Party

# 8
  • Мнения: X
Дано се върне хумора в сериала.
Ще има и смях, и сълзи, и любов и разни други неща  Party Party Party

Е, не оставаме хич без закачки...  Grinning Grinning  hahaha hahaha




 Grinning Grinning Grinning Grinning



Я: "Нищожество" - М: "Оркунище"  Joy Joy Joy

Мерт: "Узай не е ли кьосе?"   hahaha hahaha ама брадата на Мерт верно колко е гъста... той и в реала сега е с брада...


Лу, що ми се смееш бе, рекох, че съм объркала датата  hahaha hahaha hahaha
в следващата тема ще празнуваме ден на секса  Blush Blush hahaha hahaha


  Wink Peace Joy Joy Joy Joy

 Hug Hug  Датата кога е имала значение, виж часа ... Joy Joy  понякогааа  ... hahaha hahaha


ПП Ели къде изчезна, бе, кви бяха тез гларуси... Joy Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте и от мен Simple Smile, рядко пишеща, но повече от редовно четяща  Laughing.
Аз гледам сериала само по телевизията и малко съм разочарована от първите серии. Нещо на мен тези тъмните моменти ми идват в повече, дано по-нататък нещата пак станат като в първия сезон.
И за края на този пост по една :* за всички

Ооо, това е едва първи епизод от "тъмните". Има още дооооста  Cry Cry

# 10
  • Мнения: 27 735
и разни други неща  Party Party Party

 Blush Blush Joy



Слънчо  Heart Eyes Heart Eyes   Crazy Crazy Crazy

това ми е любимоооо  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Е, не оставаме хич без закачки...  Grinning Grinning  hahaha hahaha




 Grinning Grinning Grinning Grinning


# 11
# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Има нещо, което ми прави впечатление и не го бях забелязала в първи сезон.
Използват специални, нови филтри за камерите и на всичките кожите им са нереално перфектни.
Имам предвид кожата на подмишници, ръце  крака... Аз много забелязвам такива неща, както и че Седеф е освежила и поопънала тук там някоя бръчка.
Освен това огромно удоволствие ми прави да ги гледам как са облечени. Момичета, момчета, мъже, жени.
Дрехите на жените, обувки, бижута , слънчеви очила.
Този филм го харесвам не само заради интересния сценарий, а и заради естетическата и " модна" наслада за окото, нищо, че е от 2014 г.
И сега си спомних , че Седеф я обличаха много оригинално.

# 13
  • Мнения: 20 795
Има нещо, което ми прави впечатление и не го бях забелязала в първи сезон.
Използват специални, нови филтри за камерите и на всичките кожите им са нереално перфектни.
Имам предвид кожата на подмишници, ръце  крака... Аз много забелязвам такива неща, както и че Седеф е освежила и поопънала тук там някоя бръчка.
Освен това огромно удоволствие ми прави да ги гледам как са облечени. Момичета, момчета, мъже, жени.
Дрехите на жените, обувки, бижута , слънчеви очила.
Този филм го харесвам не само заради интересния сценарий, а и заради естетическата и " модна" наслада за окото, нищо, че е от 2014 г.
И сега си спомних , че Седеф я обличаха много оригинално.
Аз пък днес, докато гледах партито на финала, си мислех колко красиви са всички момичета от тайфата. Момчетата също са хубави  Peace Само Крачо с тази опашка беше доста странен  Joy Joy Joy Joy Joy

Една малка статистика:
За двата сезона на сериала актьорите са облекли 7 700 костюма и са обули 1740 чифта обувки.
Мерт е носил 150 различни тениски, като всичките са избрани от сценаристката Едже Йоренч. Но Яман е сменил само 7 чифта обувки  Whistling Whistling
За 77-те епизода е имало 35 партита  Party Party Party

# 14
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

                       Нова тема,нови красоти Simple Smile

                         Иве bouquet

               

                 

           Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт