Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 61

  • 58 627
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Моята схема за утрогестана е 3 пъти на ден по 2 вагинално и 3 пъти на ден по 1 през устата Simple Smile

# 736
  • Мнения: X
Значи сутринта преди трансфера изпиваш 3 утрогестана и си готова  Wink

# 737
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Сигурно така ще направя. Аз още чакам да ми се обадят дали яйчицата са ми оплодени baby_neutral

# 738
  • Мнения: 320
Сигурно така ще направя. Аз още чакам да ми се обадят дали яйчицата са ми оплодени baby_neutral
От клиниката ще ти кажат,как точно да приемеш утрогестана.Преди трансфера сутринта си вземаш всички хапове както всяка сутрин,можеш и да закусиш и кафенце да пиеш.След трансфера ти слагат утрогестан три вагинално.

# 739
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Казаха ми да съм жадна и гладна без кафе, защото са ми извадили много яйцеклетки и трябва да дам изследвания:белтък.....и още доста.

# 740
  • Мнения: 1 142
marianka, често пъти разболяването може до доведе до неуспех след това. Докато си болна организмът започва да се бори с болестта, а имунитета, който си създаваш може да е причина да не се получи бременността.
Предполагам, че зависи и колко си болна, но според мен се консултирай с лекаря си.
Знам, че е много неприятно отлагането и после пак да чакаш, но моя док винаги ме е съветвал да отложим, за да не рискуваме и да не си губим шанса напразно.
Дано бързо се оправиш  Hug

# 741
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=949761.new#new

Общи условия

Активация на акаунт