Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (15)

  • 30 546
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 048
Ще си ходите на гости с бебоците  newsm52

 Laughing Laughing Laughing

Даааа и ще и пращам домашен сладолед в хладилна чанта  hahaha

# 721
  • Мнения: 19 698
Е, това вече е интересно Grinning

# 722
  • Мнения: 5 895
Еее "живот ще си живеете" вие догодина. Пък аз в най-добрия случай ще седя закотвена в къщи Confused

# 723
  • Мнения: 3 902
Блингче, мерси! А никакви такива закотвени, другата година с големите тумбаци и ние до Варна! Simple Smile   Hug

# 724
  • Мнения: 3 126
Да, портогалският език има едно специфично шъшкане, което и на мен не ми допада. Слава Богу в името ми няма "ш" и звучи нежно. За скандинавските езици и за унгарския подкрепям, но пък хората там много красиви, за разлика от испанците. Латинска америка ми е на сърце също, но пак с уговорката, че харесвам руси и синеоки хора. Италия ми е най - насърце, може би, защото италиянският език ми е много добър и съм била из цяла Италия. Ако мога да живея с датчани в Испания би било супер, размечтах се!
Магнетик, и аз искам домашен сладолеееддд

# 725
  • Мнения: 5 895
^SunLight^, в бременно състояние не може да ме изкараш извън града Naughty Само до Сф за прегледи. То и в града не е много за мърдане. Изобщо голям затвор се очертава, ама здраве да е. Това ще ми е най-малкият дерт.
Поли, не ми говори за португалски. То и испанците ми шъкаха в началото на фона на латиносите, но като посвикнах да слушам испански акцент сега другите ми звучат странно Laughing Угодия няма. Иначе за външен вид няма спор. Аз общо взето освен русо и по възможност светлооко, друго не признавам Rolling Eyes Ама уви не можах да си намерян блондин. Но пък има зелени очи. Та се надявам да комбинираме нещата малко от малко Mr. Green

# 726
  • Мнения: 19 698
^SunLight^, в бременно състояние не може да ме изкараш извън града Naughty Само до Сф за прегледи. То и в града не е много за мърдане. Изобщо голям затвор се очертава, ама здраве да е. Това ще ми е най-малкият дерт.
Аз от януари не съм мърдала никъде. Като имаш предвид, че всяка година правим по две морета и едно пътуване из Европа пролетта. И не съжалявам изобщо Simple Smile

# 727
  • Мнения: 6 048
Блингче, ако ще седиш закотвена вкъщи, то ще е заради натежалия корем с девойка вътре.  preggo stork-girl

Боби, добре си направила, че си се върнала. И аз бих направила като теб. Слушай док и му вярвай. И си мисли как сваляш ЛХ сега и го буташ надолу, защото е важно и наложително. И организмът ще те послуша. В сряда ли си при него?
Дааа, в сряда съм на преглед и хормони. Вече нямам търпение да разбера ще правим ли нещо.  newsm56

Новата тема чука на вратата. Блингче, подготвяш ли я вече?  smile3523 Колкото до русите и синеоки дечица ... няколко комшии имат много сладки момченца, все русички, а никой от тях не е рус. И аз за такова си мечтая, поне на ММ майка му има пъстри очи, та тая надежда да вземе някакъв ген от нея.

А Португалия не знам, но ми е любима държава. Мечтая си да отида до там на екскурзия, понеже е по-осъществима мечта от най-мечтаната ми - Бразилия.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 19:15 от boby_pl

# 728
  • Мнения: 5 895
Кристи ми е сродна душичка за толкова много неща Hug
И ние последните години малко се раздвижихме напред назад. Особено миналото лято. За почивки в чужбина не ми се говори, защото все ни се разминават покрай разходите по лекари. Ама тази година много каръшка се оказа. Нито бременна, нито почивка. И то да кажеш, че последното е заради някаква страшно безпаричие, ами заради някакви глупости, което най ме изнерви... Единственият ми опит за кратка почивка завърши катастрофално. Направо имам чувството, че някой ме е проклел в това отношение.
За немърдането съм си го решила от години. Не ми стиска с разбитите ни пътища и шофьори убийци. Отделно трябва да имам сигурен лекар на близко разстояние по всяко време. С две думи за единия кеф няма да си го причиня. Лично усещане и решение. Преди и до Сф ме беше страх да ходя, но вече нямам избор. Поне веднъж месечно ще се ходи, ако забременея някой ден.
Боби, готова е от много време. Днес цял ден ви стимулирам да изписвате тази и да я пускам Mr. Green То се е видяло, че няма да има положителни тестове и бебета Confused

# 729
  • Мнения: 6 048
Ами давай да я изписваме тогава.  Grinning

Сега по повод това, че доста от нас мечтаят за девойки ... Гледам новините по Нова и пак излъчват кадри за побой между момичета. Направило ми е впечатление, че в днешно време момичетата растат по-нахални и нагли от момчетата. Говоря от лични наблюдения, понеже на работа имаме стажанти всяко лято и като дойдат момчетата са едни такива срамежливи, притеснителни, големи сладури. А девойките - ужас. С голямо самочувствие ама без никакво покритие. Как ще ги възпитаваме тия девойки не знам.  Thinking

Магнетик, ти започна ли да четеш онази книга, която издирваше и после намери?

# 730
  • Мнения: 3 902
Блингче, ние тогава ще ти идваме на гости Grinning Ти само го надуй коремчето...

Относно пътуванията и ние от две години всичко отлагаме... Добре че Май скочихме до Гърция за море... Ама така ми се обикаля света. И всеки като кажat: Kак изкарахте лятото... хм как по лекари и като гледам не се очертава скоро да приключим. Ама обещавам да не мрънкам, ако ходя бременна по прегледи Simple Smile

За русите бебета... И двамата с ММ сме руси, той има сини очи, аз пъстри. Баща ми беше рус със сини очи... Много се надявам да предадем гена Simple Smile

А за темата... вече така бързо ги изписваме, че Блингче, не знам как ще ни смогваш Grinning

# 731
  • Мнения: 5 895
Аз проблем с темите нямам. Правя ги малко след като пусна нова. Че напоследък за има няма две седмици ги изписваме. Не ме кефи, че списъкът с бременни не се увеличава Confused
Хайде бягайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт