Пак за Аква Сорс!

  • 126 702
  • 836
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 103
Когато Колактива  се пие паралелно с антибиотиците се получава усколяване на оздравителния процес. Не случайно го наричат "естествен антибиотик". Носи имуноглобулините в себе си и в случая това е по-важното, отколокото антителата.

Ако някой от медиците се включи и даде механизма на въздейстние - ОК!

Колкото до дисбактериозата - не мисля, че Колактива трябва да се комбинира с антибиотик. Така или иначе антибиотика изтребва наред. По-логично е да се дава след лекарството. Особено Колактив 3, който съдържа в себе си единия от пробиотиците.  newsm78 Иначе какъв е смисъла? Вкарваш нещо, което се изтребва, пак го вкарваш и пак се изтребва ..... и т.н.

# 481
  • София
  • Мнения: 1 103
Момичета, здравейте и от мен, специално се регистрирах в този форум, за да събера информация за Аква Сорс. Честно да ви кажа, не бях чувала за тях до вчера, но една педиатърка ми ги изписа за детето, което за месец и половина втори път е на антибиотик. Изписа ми колактив3, но го взимаме заедно с антибиотика,каза че било мощен имуностимулант. Откъде се снабдявате с тези продукти. Аз съм от Пазарджик, и тук ги има само в една аптека на супер високи цени.

   bouquet Добре дошла в темата за Аквасорс. Тук можеш да намериш и полезни и неполезни мнения.  Зависи как и какво четеш.
Много важно за теб е човека, който те снабдява да е в час и да ти дава информация. Той е този, който трябва да прави това. Защото ти купуваш от него и фирмата му заплаща за адекватните съвети, които е дал. Може да е лекар и ти да ги купуваш като лекарства. А тези продукти не са лекарства. Те са като диетите, съпътстващи едно лечение. Не бива да разчиташ на 100% на този форум и на тази тема.

Така, че избери своя доставчик не по територия, не по близост до теб, не по роднинство, а по интерес.  Hug Вече няколко пъти се пише това.
Към мен са се обръщали майки, които са направили регистрация при личния си лекар и той след това няма време да им обърне внимание.  Майки, които са се свързали с роднини или приятели, които не се интересуват и не могат да ги посъветват какво и кога, по колко и как.  Питат във форума, молят се за информация, но тези, които знаят повече също имат ангажименти с хора, предпочели ги за консултатни и не обръщат достатъчно внимание на други, които не са ги предпочели. Вероятно не им стига времето. Отговорят, но между другото. Защото фирмата им заплаща само за покупките направени през техните номера. За знаещите, това вече е работа и те също имат семейства и деца, които хранят. И не бива да се сърдим, да се обиждаме.

Това е проблема. Тези, които знаят обгрижват контингента си в по-голяма степен. Обаждат се и във форума, но като коректив.
Като при личния лекар например - отиваш при друг, но той не те приема (не си в неговия списък и ЗК не му привежда пари за теб) и това е нормално. Не го виниш. Може да те посъветва, така между другото, без ангажимент.

 Така, че или трябва да четеш и между редовете, за да се ориентираш или да си избереш качествен консултант, на който да имаш доверие и в комбинация с лекаря да се допълват. Пожелавам успех!

Фирмата е организирала доставките си и по телефона и по пощата и през СПИДИ, така че няма проблеми консултанта ти да е от всякъде. Т.е. да не е от Пазарджик.

 

# 482
  • Мнения: 36 104
Когато Колактива  се пие паралелно с антибиотиците се получава усколяване на оздравителния процес. Не случайно го наричат "естествен антибиотик". Носи имуноглобулините в себе си и в случая това е по-важното, отколокото антителата.


с това не съм съгласна - АБ убива, всичко, което ти дава коластрата, бифидусите и ацидофилусите
има сми да се пие поне 2 след спирането на аб
за ЗЕ не важи

момичета искам да ви питам,ако има алергия към тази добавка ,би трябвало да се получи реакция при първия прием ,нали?

не, по принцип една алергия може да стане и с натрупване - дори след 5-6 дни

# 483
  • Мнения: 2 070

не, по принцип една алергия може да стане и с натрупване - дори след 5-6 дни
точно в деня когато започнахме да пием,колактива и ЗЕ,детето вдигна температура,която спадна от самосебе си.понеже имаше зачервено гърло започнах по две коластри и една ЗЕ.5 дни след тази схема направи слаб бронхоспазъм.спрях ги.не мога да гадая от къде се получи това.не е показвала непоносимост към млечни храни

# 484
  • Мнения: 606
Момичета, знаете ли каква беше цената на зелените водорасли капките и как мога да си ги поръчам?
Колко време трябва да се пият??

# 485
  • Мнения: 5 810
От дистрибутори!Свържи се с: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=1944.Ще получиш най-компетентни съвети и няма да сбъркаш!Успех!

# 486
# 487
  • Мнения: 10
Момичета, здравейте и от мен, специално се регистрирах в този форум, за да събера информация за Аква Сорс. Честно да ви кажа, не бях чувала за тях до вчера, но една педиатърка ми ги изписа за детето, което за месец и половина втори път е на антибиотик. Изписа ми колактив3, но го взимаме заедно с антибиотика,каза че било мощен имуностимулант. Откъде се снабдявате с тези продукти. Аз съм от Пазарджик, и тук ги има само в една аптека на супер високи цени.

Повече за продуктите на АкваСорс и цените им можете да научите от тук:
 http://super-hrani.dir.bg

# 488
Момичета, здравейте. Купих си антиоксиданта на Аква Сорс, знам че трябва да пия по 2 капсули дневно, но по кое време на деня е добре да го взимам. Някоя от вас ползвала ли го е по дълго време и какви резултати  дава......Благодаря.

# 489
  • Мнения: 132
защо трябва да се купува  нещо от мултилевел маркетинг, когато се продава по аптеки по-ефтино? Mr. Green

# 490
  • Мнения: 10
защо трябва да се купува  нещо от мултилевел маркетинг, когато се продава по аптеки по-ефтино? Mr. Green

Най-добре е сутрин и вечер преди ядене, но няма проблем и ако се вземат двете капсули наведнъж.

# 491
  • Мнения: 132
и разбира се за 40 лева кутийката, не по ефтино... Party  Laughing

# 492
  • Мнения: 10
и разбира се за 40 лева кутийката, не по ефтино... Party  Laughing

О, доста по-скъпо е!
Това не е за бедни хора.

# 493
  • Мнения: 132
и разбира се за 40 лева кутийката, не по ефтино... Party  Laughing

О, доста по-скъпо е!
Това не е за бедни хора.

"защо да е лесно, ако може да е трудно"  Money Party

# 494
  • Мнения: 132
още по темата
http://www.framar.bg/product_review.php?id=30013422&from=970 … EF%F1.+%2A+90+GNC


как беше там "мултилевела бил по-евтин, щото не трябвало да се плаща за реклама..."  Joy

"Нерде Ямбол, нерде Стамбул"

17.92  * X = 75лв - задачка закачка, колко е Х
Само да не вземете да ми разказвате за уникалните особености на езерото Кламат, че да не ме заболи корема от смях

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 21:53 от Pease

Общи условия

Активация на акаунт