Pampers ви предизвикват да възкликнете: „Толкова сухо! Но къде отиде?“

  • 13 509
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Pampers представя новите подобрени Baby-Dry пелени, които имат три абсорбиращи каналчета, създадени да запазят бебешката кожа суха от вечерта до сутринта с по-малко влага.

Влагата сутрин никак не е забавна!
Родителите влагат много любов и грижа, за да осигурят спокоен сън на бебето през нощта. Това включва целувката за „лека нощ“, чисто легълце, топла пижамка и пелена, която да му позволява да спи необезпокоявано. Но на сутринта мъничето се събужда с пълна и мокра пелена, което никак не е забавно!

Бебетата спят през по-голямата част от денонощието, а мократа пелена може да наруши съня им. Те стоят с една пелена повече от 12 часа, която трябва да попие около 2 – 3 шишета с мляко. Затова е много важно бебето да бъде сухо през нощта, за да се чувства спокойно и да не се нарушава сънят, от който има нужда за здравословното си развитие.

Сухи през нощта и сутринта
Революционната технология на новите пелени Pampers Baby-Dry помага за равномерното разпределение на влагата през цялата нощ чрез 3-те абсорбиращи каналчета във вътрешността на пелената. Равномерното разпределение на влагата през 12-те часа сън позволява на бебето да се събуди на сутринта толкова сухо, колкото се е чувствало и през нощта.


 
Предизвикателството „Толкова сухо, без следа от пиш. Но къде отиде?“
Когато родителите изпробват новите Pampers Baby-Dry, с изненада установяват, че влагата в пелената е значително по-малко на следващата сутрин. Какво си казват те, след като ги изпробват: „Толкова сухо, без следа от пиш. Но къде отиде?“.

Не искаме просто да приемате думите ни за верни! Затова Pampers ви канят да участвате в предизвикателството Pampers Baby-Dry и да откриете сами как работи новата технология.
 
Как да се включите?
Pampers ще подари Pampers Baby-Dry бъзкит на десет от вас, които имат желание да се уверят лично в качествата им и да споделят своето мнение във форума, като по този начин помогнат и на други майки, които се колебаят в избора на пелени.

За да бъдете един от „информаторите“ в BG-Mamma, единственото, което е необходимо да направите, е да заявите до 20.11.2016 г. в настоящата тема своето желание да участвате в кампанията, като напишете колко килограма е вашето бебче, за да получите най-подходящия размер пелени.
В експеримента могат да участват малчугани с пелени в размер от 3 до 6 (4 кг – 15 кг).



Как да проведете експеримента у дома, след като получите своя бъзкит?

Следвайте инструкциите, които ще откриете в кутията с Pampers Baby-Dry бъзкит.  Накрая ще откриете колко суха остава повърхността на пелените. Когато видите, че няма и следа от пиш, си задайте въпроса: "Но къде изчезна?"Снимайте се, докато с мъничето ви тествате новите пелени, споделете в коментар под темата как беше за вас да ползвате Pampers Baby-Dry и изпратете снимки от експеримента на e-mail: igra@bg-mamma.com

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 16:10 от Адри́

# 1
  • София
  • Мнения: 22 948
Искам да участвам в кампанията.Бебето ми е 7 кг Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 909
Участвам -11кг

Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 12:08 от yess

# 3
  • Мнения: 8 939
И аз участвам.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз се включвам. Дребосъчката в семейството е 11 кг. Peace

# 5
  • Мнения: 1 745
Записвам се и аз. Мъничето е 3,500 в момента.  Heart Eyes Тъкмо гледах рекламата и се заинтригувах.

# 6
  • Мнения: 67
Искам да участвам .... Бебето ми е 4,600 кг.

# 7
  • Мнения: 579
Искам да участвам, бебето ми е 9 килограма  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 803
 участвам, дребното е 10 кг.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 098
Заявявам участие. 10,5 кг  Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 469
Много искам да участвам в тази игра и да изпробвам тези памперси.Малката е 10кг.

# 11
  • Мнения: 3 199
Дъщеря ми е 11,500кг., ползваме памперси номер 5.

# 12
# 13
  • Мнения: 253
И аз бих искала да ги пробваме, 8,300 кг.

# 14
  • Мнения: X
Много искам да ги тестваме. Моята кукла е 6,5 кг.

Общи условия

Активация на акаунт