Avon VII

  • 11 088
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
Престраших се да ги отлепя и знаете ли какво се оказа - етикетът е двоен ... нещо като "малка книжка". Благодаря ти, pavlina77, че ме окуражи! Излишно съм се притеснявала.

# 211
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Нещо, което ми се случва за първи път - новият спрей за блестяща коса от серията "ADVANCE..." и ароматизиращият спрей за ходила, имат залепени нови етикети върху старите?! Имали ли сте такъв случай? 

И какво пише на тези етикети???

# 212
  • Мнения: 5 317
Престраших се да ги отлепя и знаете ли какво се оказа - етикетът е двоен ... нещо като "малка книжка". Благодаря ти, pavlina77, че ме окуражи! Излишно съм се притеснявала.
Явно е нормално. PeaceИмала съм такива етикети на маската за коса с маслина и на един крем.На единият етикет пишеше на български,на другия на различни езици и съдържанието на продукта.

# 213
  • Мнения: 1 028
Аз имам 2 рол-она на "Орифлейм" и техните етикети са такива,като го дръпнеш и 1 метър етикет на хармоника.

# 214
  • Мнения: 4 371
А видяли ли сте Девин какви брошури са пуснали в/у водите си. Avon Solutions - дневен хранителен режим за здрава кожа. В брошурката са обяснени стъпките за грижа за лицето от сутрин до вечер, а отзад има лунен календар Grinning

# 215
  • Мнения: 3 835
Имах няколко такива с поръчката - много са хубави. Искаше ми се повече да раздам!

Пийте само Девин! Peace

# 216
  • София
  • Мнения: 1 121
Та, новият SSS лосион е като лосион за тяло - бял. След известно време потъмняваш, но съвсем леко - може би затова препоръчват да се слага всеки ден. Стоях около 5 мин с него, не ми изцапа после нищо. То на този студ това си беше чист мазохизъм, ама нА - любопитство.  bowuu


  bouquet

# 217
  • Мнения: 217
Момичета какво ще кажете за Крема за оформяне на къдрици  от сериата Advance Techniques заслужава ли си и за маската за суха и увредена коса от същата серия. Heart Eyes

# 218
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета какво ще кажете за Крема за оформяне на къдрици  от сериата Advance Techniques заслужава ли си и за маската за суха и увредена коса от същата серия. Heart Eyes
Според моето скромно мнение, зависи какъв ефект очакваш. Аз съм с къдрава коса и съм го ползвала, не е лош, но съм по-доволна от ваксата за коса например. Виж и другите мами какво ще ти кажат.

# 219
  • Мнения: 5 619
Моля, кажете ми от нетната за май може ли да се поръчва сега? Защото представителката, с която аз контактувам, ми каза, че вече не може да се поръчва по нея-била само за предишния каталог. Става дума за тази оферта:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10321&AlbumId=48749

# 220
  • БГ
  • Мнения: 735
Момичета какво ще кажете за Крема за оформяне на къдрици  от сериата Advance Techniques заслужава ли си и за маската за суха и увредена коса от същата серия. Heart Eyes
[/quo
моя колежка си взе крема и лосиона, лосиона казва че е по-хубав, косата й е къдрава и не можела да я укроти, та с лосиона става, иначе е ползвала и други марки,но от този е най-доволна,къдриците стоят оформени .

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 765
Маската за очи на Planet Spa , като крем ли я ползвате т.е всеки ден или като маска?
И на мен ми хареса измиващата пяна от серията с бамбука.
Яна, а крема омазнява ли много лицето? Имам някакъв спомен, че си с мазна кожа....но може и да бъркам. newsm78

# 222
  • Мнения: 398
Ако за тяхната зона е минала датата на поръчка не може да поръча повече освен ако няма експресна.
Аз ще пускам тези дни та ако нещо ти е хванало окото - пиши ми ще ти го поръчам.

# 223
  • София
  • Мнения: 5 828
Получих си уикенд чантата, много е хубава, ще си поръчам и малката от новия каталог.
Обаче не ми дойде демо- лосиона SSS, дето толкова го похвалихте  Sad

# 224
  • София
  • Мнения: 769
Здравейте, искам да направя поръчка (не голяма Embarassed) от каталог 6.
Понеже нямам познат представител и се обръщам към Вас.... намирам се в Банишора.....

Общи условия

Активация на акаунт