Дневникът тема 74 - Да отслабнем всички заедно!

  • 50 842
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
                                                                            

                                                                                       "ДНЕВНИКЪТ"
                                                                              


                        
Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени
от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене
и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по
различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само  Wink ) предлагат.
                                                                                         
 
   Как диетуваме в нашата тема:

1)Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи.  welcome

2)Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.   goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен   eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и
споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага
 
6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

                                                                                                                  
                                                                                       У С П Е Х!  
 
                                                                        Каня всички вас на сладки приказки!
                                                                   Да споделяме опит, било то успешен или не !
                                              Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile



Табличка с постиженията ни

Стари теми:


                           



# 1
  • Мнения: 5 508
Честито за новата тема и много минуси в нея Peace

# 2
  • Мнения: 15 560
Здравейте. Записвам се в темата.
Само да попитам - с нова версия ли сме, че нещо много странно ми изглежда темата в момента. Само при мен ли е така?

# 3
  • София
  • Мнения: 11 570
Много минуси през новата година! Всукно и здравосовно отслабване пожелавам на всички.

Вяра, не сме на новата версия, а Надя е дала линк към мобилната версия. Изтрий си горе в линка m. и ще я виждаш нормално.

Последна редакция: ср, 28 дек 2016, 14:23 от Niya88

# 4
  • София
  • Мнения: 3 414
Много минуси през новата година ви пожелавам.
От 2.1.ще правя два разтоварващи на елда и кефир после още два без белтъчини.Продължавам понеделниците само к.мляко и кефир.
Снощи се подлъгах по един шоколад... Embarassed

# 5
  • Мнения: X
Правих я от телефона, сигурно за това е така. Дано до края на темата да се доближим до желаните килограми!

# 6
  • Мнения: X
Честита Коледа и от мен!  С пожелания за много свалени кг, много радости и късмет!    Hug

Аз не съм се престаравала с храната, но доволно си хапнах сарми на Коледа, Буш дьо Ноел, парче баклава, някоя и друга бисквитка....по чаша червено вино.Май това са ми прегрешенията.
Иначе, менюто ми беше домашни наденички, печена патица, салати, туршии, маслини....
Кг нагоре няма, въртя се на едни и същи от поне 10-на дни, с 200-300 грама нагоре-надолу.

# 7
  • Мнения: 150
Офф, аз от вчера уж исках да си се върна към режима...подлъгах се по палачинки, други сладки работи..Казах си, че вчера беше за последно, та от днес вече да съм режимна...вървеше добре, докато не прегреших отново като вчера  Confused Просто нямам достатъчно воля и това си е..Поне вчера и днес ядох през първата част на деня, та следобяд и привечер бях 1-2 часа на велоергометъра, изпих 2л вода + няколко чаши зелен чай.. вечерях само две варени яйца...И днес най-вероятно така ще направя..Пък утре да му мисля, дано волята надделее..А на вас ви пожелавам много минуси и повече воля(не като мен  Grinning)   bouquet

# 8
  • тук и там
  • Мнения: 11 530
Да се запиша и аз във новата тема..Аз продължавам със голямото тъпкане,но  след Нова Година ще се заема сериозно.Така или иначе-всички са във къщи..Почивни дни,ваканции и т.н. и не мога да се организирам и да тренирам и съм зарязала всичко.Онзи ден реших да направя една кратка 10 минутна аеробна-ми не стана..Малкото дойде и ме прекъсна на загряването още..Та докато не минат празниците и не се върнем към обичайното ежедневие-нито тренировките,нито храненето си мога да организирам.Да минават вече тези празници,че съвсем дебела ще стана.. ooooh!И аз си пожелавам да имам повече воля през Новата Година! Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
И аз си пожелавам повече воля, че ММ си е купил една кутия с вафли, която много ме привлича...

# 10
  • Мнения: 2 487
И аз тук. Нова година, нови свалени кг,  Heart Eyes

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 11 570
Планирам утре да лунувам, дано ми се получи, мисля все пак да хапна някой и друг плод.

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Благодаря за темата! Днес ми е първия ден, в който ще гладувам 36 часа, а вторият ще е на първи януари Peace
Ще ви отчета резултат, снощи заваля сняг и не можах да бягам тази сутрин, но сега като тръгне мъжа ми за работа почвам, децата спят Heart Eyes
Ще пия само чай, кафе, а айрян или протеин, ако вече хептен не мога да издържа, в което се съмнявам Blush Blush
С пожелание и аз на края на темата да се удовлетворени от себе си Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте, момичета!

Благодаря за новата тема.
Не съм се качвала на кантара тези дни. Гледам да не прекалявам с яденето, но не се и измъчвам, че съм нарушила режима. Хапвам си и някое парче шоколад, но вече не мога да изям сама и половината, което отчитам като голям напредък за намаляване на лакомията ми.  Joy
Знам, че януари ще започна отново. По принцип ми е по-лесно да спазвам режими зимата. Тази година имах свалени килограми и се надявам това да продължи и догодина - бавно и славно.  Hug Весело посрещане на Новата година и не бъдете прекалено строги със себе си.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт