Дневникът тема 74 - Да отслабнем всички заедно!

  • 50 860
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 Hugзапис
Дано и при мен след празниците ми се събуди волята  Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
Момичета, какво правите като ви се дояде сладко? Замествате ли го с нещо илиии?

# 17
  • Мнения: 5 508
Варианти много, зависи кой ти е удобен на теб - ядеш плод, лъжица мед, малко натурален шоколад, фреш, смути ... Аз си правя десертче с плодове и чиа понякога, защото е по-засищащо.

# 18
  • тук и там
  • Мнения: 11 600
Аз си ям шоколад.Номерът е във това-дали можеш да контролираш количеството..Ако можеш да минеш със един -два реда шоколад,по-добре си хапни,от колкото да го мислиш цял ден.Правила съм опит да замествам-при мен не се получава..Просто,в моят случай- имам желание за шоколад конкретно,не просто за нещо сладко..Ако е за нещо сладко-мед,плдове,кокос и фурми и т.н. Peace

# 19
  • Мнения: 15 653
Момичета, какво правите като ви се дояде сладко? Замествате ли го с нещо илиии?

Аз си ям шоколад.Номерът е във това-дали можеш да контролираш количеството..Ако можеш да минеш със един -два реда шоколад,по-добре си хапни,от колкото да го мислиш цял ден.Правила съм опит да замествам-при мен не се получава..Просто,в моят случай- имам желание за шоколад конкретно,не просто за нещо сладко..Ако е за нещо сладко-мед,плдове,кокос и фурми и т.н. Peace

И при мен е така. Пробвала съм с плодове, мед и т.н., хапвам ги и накрая пак до шоколада опирам. Пробвала съм и да хапна само малко, за да ми мине, обаче с малко само не ми се получава. При мен действа следния номер - гледам вкъщи да има само шоколад. Обикновено ми се прияжда вечер, а аз вечер не ям шоколад, защото после не мога да спя. Но ако има други сладки неща /бисквитки, кроасани с крем и т.н./ направо заминават. Затова гледам да няма друго освен шоколад - така със сигурност няма да пипна  Peace

# 20
  • Мнения: 2 487
Мен сладкото по никакъв начин не ме изкушава, но пък тестените - много,   ooooh!
Липса на йод ли показваше това?

# 21
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Благодаря за новата тема Simple Smile Когато огладнея гледам да пия повече вода иначе за шоколада и аз гледам в къщи да няма друго сладко освен шоколад добре че мъжа ми не обича сладко иначе не се удържам Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Момичета, какво правите като ви се дояде сладко? Замествате ли го с нещо илиии?
Обикновено ми се прияжда сладко по времето, когато преди ядях...по-скоро по навик, а не че съм гладна.
Затова, първо изчаквам 5-10 минути, за да "видя" дали наистина ми се яде, или навика напира....    Laughing   По-често ми минава, но ако така или иначе не мога да си избия мисълта от главата, ям черен шоколад/ябълка/банан/чай с кокосово масло.
Откакто се храня ВМ, обикновеното сладко под формата на вафли/бисквити/кроасани и т.н. не ме привличат изобщо.В момента в къщи има 7 вида бисквитки-домашни, щолен, плодов кейк, баклава и изобщо не ме съблазняват.Но на Коледа, когато всички ядоха, не си ги отказах, похапнах си....    Laughing
По принцип, гледам да съм добре нахранена с друга храна, за да няма място за много сладко, дори да ми се прияде.

Апропо, млечен шоколад вече не мога да близна, отровен ми е от захар.

# 23
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Да и аз мразя млечен шоколад - прекалено е сладък и другите прекалено сладки неща не мога да ям Simple Smile

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Момичета, какво правите като ви се дояде сладко? Замествате ли го с нещо илиии?

Гледам да имам винаги сварени яйца или ако нямам режа парче краве масло, или лапвам парче сланина и след това не ми се яде каквото и да било. Аз, обаче съм като наркоманите без едно мога, но с едно не. Забелязах, че когато съм сита т.е. изяла съм правилните храни не огладнявам и не мога да бъда съблазнена. В аптеката/и друг път съм писала, че работя в най-голямата аптека в града/ постоянно се носят най-различни изкушения пици, бонбони, вина, торти и прочие и само едно да взема и край, устоя ли, обаче съм горда.
Вече се чувствам една стъпка по сигурна в успеха си, след като взех решението да имам 2х36 часа глад.

# 25
  • Мнения: X
Аз забелязах, че когато съм гладна налитам на сладкото. Вчера ядох един омлет за обяд, а за вечеря салата и днес кантара показа 64,5 кг. Само се надявам да продължа така..

# 26
  • Мнения: X
Аз забелязах, че когато съм гладна налитам на сладкото.
Скрит текст:
Вчера ядох един омлет за обяд, а за вечеря салата и днес кантара показа 64,5 кг. Само се надявам да продължа така..
Логично.
Организма при глад първо търси бързи въглехидрати, да попълни възможно най-бързо изразходените калории.

# 27
  • Мнения: X
То хубаво е логично, но когато логиката ми куца... 😁 Миналия месец по това време съм била почти 68 кг, според телефона ми. Добавих се в табличката като добавих лист за януари.

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 16:31 от Анонимен

# 28
  • тук и там
  • Мнения: 11 600
При мен не помага-пробвах със парче масло,не се отразява на апетита ми във положителна посока обаче..Във смисъл,че мога да изям цялата опаковка и пак да съм гладна..Лакомията ми е много просто,нищо не помага за това.. Embarassed

# 29
  • Мнения: 803
Привет и в новата тема  Simple Smile
 
И аз съм така, колкото и масло, сланина или подобни да хапна, пак си остава глада за сладко.

Кайсия, а Любо не коригира ли хранителния ти режим. Какво казва за това, че при стриктно спазване няма никакъв резултат за 1 месец. Струва ми се, че поне малко намаление би трябвало да има.

sun sea
, къде изчезна? Как вървят нещата при теб?

Надя, браво, много добър резултат в този празничен месец  Simple Smile Благодаря за темата и за януарското листче в табличката  Simple Smile Ще се записвам за пореден път с рекордни мерки, пък да видим.

Общи условия

Активация на акаунт