~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 5 ~

  • 42 238
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 413


"Номер 309" 

№ 309




Всяка сряда от 20:00 ч. по FOX tv

Продуцент: Gold film
Режисьор:  Хасан Толга Полат
Сценаристи: Аслъ Зенгин и Бану Зенгин



В главните роли:

Демет Йоздемир (Лале); Фуркан Палалъ (Онур); Сумру Явурджук (Сонгюл); Нуршим Демир (Исмет); Гьокче Йозюйол (Куртулуш), Джихан Ерджан (Ерол), Йозлем Токаслан (Йълдъз), Суат Сунгур (Фикрет), Севинч Ербулак (Бетюл), Бейти Енгин (Шади), Фатма Топташ (Нилюфер), Ирем Хелваджиоулу (Пелинсу),  Пелин Улуксар (Нергиз), Мурат Тавлъ (Самет), Джерен Тасчъ (Филиз), Фатих Айхан (д-р Онур)  и други.


      


Резюме:

Онур може да вземе наследството си, останало от дядо му, само ако се ожени и има деца. Той отива насила на среща, уговорена от семейството му. Майката на Лале й урежда среща в същия ресторант. Лале и Онур, които не се познават, сядат на една маса един срещу друг, но тази грешка им готви голяма изненада.















"Любовта не разбира от думи" 

Aşk Laftan Anlamaz





Всяка събота от 20:00 ч. по Show tv

Продуцент: Bi Yapım
Режисьор: Мюге Уурлар
Сценаристи: Нурай Услу, Айлин Ерен, Юсюф Кюршад Гюрсес



В главните роли:

 


Резюме:

Живеещата със своите приятелки в Истанбул, но родена на село, Хаят се натъква случайно на единствения наследник на текстилната империя на Сарсълмаз, Мурат Сарсълмаз. Историята на Мурат и Хаят е една история, която започва с кавги, но после се превръща в приятна любовна история.





 






"Висше общество" 

Yüksek Sosyete 




Край: 24 декември 2016 г.

Продуцент: Bi Yapım
Режисьор: Метин Балекоулу
Сценарист: Язи Одасъ


В главните роли:




Резюме:

Джансу, която е дъщеря на едно от най-известните семейства във висшето общество, започва да следва знаците по пътя си, за да си построи нов живот. Керем е отраснал при заможно семейство, а родителите му, вече пенсионери, им прислугват. За да сбъдне мечтите си, Керем приема да заеме мястото на приятеля си от детство - Мерт, в рамките на месец. Пътищата на Джансу и Керем се пресичат точно в този момент. В свят, в който ще крият кои са, може би, любовта с цялата си различност и изпити ще бъде победител над съдбата.



 

  










Линкове към сериите с превод
на руски език, на български език и на турски език:



"Висше общество" - български субтитри

"Висше общество" – руски субтитри

"Висше общество" – турски език


"Номер 309" – български субтитри

"Номер 309" – руски субтитри

"Номер 309" – турски език


"Любовта не разбира от думи" – български субтитри

"Любовта не разбира от думи" – руски субтитри

"Любовта не разбира от думи" – турски език



АРХИВ:



Добре дошли в темата!

# 1
  • Мнения: 33 399
За темата  newsm51 newsm51 newsm51

И едни сладури  Heart Eyes Heart Eyes


Реве, реви идиотке  ooooh!

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 17:15 от Hurricane~ Нарцис Джуниър~Средната Етърва Б.А ~

# 2
  • Мнения: 21 201
Здравейте Simple Smile в новата тема и благодаря за нея.
Снощната серията с руски субтитри. Party
https://cloud.mail.ru/public/42cv/9Hb5VXYFP

# 3
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Не пиша,но ви следя и чета с интерес,естествено заради 309. Wink
За темата  newsm51

# 4
  • Мнения: 21 201
Рускините са страхотни, преведоха сетовото видео отпреди дни. Party
https://vk.com/club116464248?z=video-116464248_456239967%2Fee95d … l_wall_-116464248

Биби, би ми било интересно да разбера твоята гледна точка относно случилото се в снощния епизод.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 294
Снеже, благодаря за темата  Hug

# 6
  • Мнения: 1 109
Благодаря за темата  bouquet

# 7
  • Мнения: 21 201
Изгледах серията с превод и ми хареса още повече от снощи по време на онлайна(чак сега разбрах, че вратата на офисът му остана открехната след като им сервираха кафетата, и Пелинсу се възползва от предоставената й възможност да заснеме видеото).
За мен Онур е прав, че към онзи момент премълча пред Ляле, защото ако се бе разкрила истината въобще нямаше да стигнат до сватба.
Друг е въпроса, че не трябваше да мълчи досега и след като роди веднага трябваше да сподели с нея, но от друга страна нима имаха възможност да останат насаме от гости, #Crazy не!?! Crossing Arms
Домът им се превърна в хотел, doh всеки влиза и излиза кога му скимне, аз като странична наблюдателка се изморих от присъствието на толкова народ, Outta Joint а за тях не знам, бих им връчила награда за търпимост. Whistling
Единствено и само не оправдавам Онур, че към настоящия момент сам не отмени договора, а се луташе между родителите си и Ляле, но и го разбирам. Той попадна в преса притиснат от родителите си и нея, и останал без въздух Ляле го доунищожи напускайки го вместо да му подаде съпружеска ръка.
Кофтито е, че Онур остана сам-самичък сред свои, Rolling Eyes защото и вуйчо му като разбра цялата истина от Йълдъз взе да дава назаден. Crossing Arms
Ляле ме смая Shocked с каква лекота излъга майка си, че Онур е извън страната, а тръгнала на него да му чете морал за честност, на това му казвам наглост и дебелоочие. Значи кога тя лъже и маже, и то не веднъж, и дваж по различни поводи има причина, но не се замисля защо той е премълчал от нея, едва ли е безпричинно, но къде ти, за да разбере се изисква ум, а тя първо действа, след това мисли. ooooh!
Сета продължава в дома на Сонга.
Скрит текст:

Джерен с майка си.
Скрит текст:
NEW
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 22:32 от Neidjal

# 8
  • Мнения: 33 399
И тя го лъжеше, ма сега ореола сложила  Crossing Arms Няма да се учудя и ако се усуква около Д-р Онур, та съвсем да го вбеси  Tired

# 9
  • Мнения: 21 201
И тя го лъжеше, ма сега ореола сложила  Crossing Arms Няма да се учудя и ако се усуква около Д-р Онур, та съвсем да го вбеси  Tired
Ауууу, въобще не ми бе хрумнало това. ooooh!
Ако стигне дотам, ще започна да си мисля, че на Онур хич не му трябва такава лигла, ноооооо да не се настройвам предварително.

# 10
  • Мнения: 33 399
И тя го лъжеше, ма сега ореола сложила  Crossing Arms Няма да се учудя и ако се усуква около Д-р Онур, та съвсем да го вбеси  Tired
Ауууу, въобще не ми бе хрумнало това. ooooh!
Ако стигне дотам, ще започна да си мисля, че на Онур хич не му трябва такава лигла, ноооооо да не се настройвам предварително.
Нали трябва да заведе детето на преглед, ще пропусне да каже на Онур, убедена съм  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
И тя го лъжеше, ма сега ореола сложила  Crossing Arms Няма да се учудя и ако се усуква около Д-р Онур, та съвсем да го вбеси  Tired
Скрит текст:
Ауууу, въобще не ми бе хрумнало това. ooooh!
Ако стигне дотам, ще започна да си мисля, че на Онур хич не му трябва такава лигла, ноооооо да не се настройвам предварително.
Нали трябва да заведе детето на преглед, ще пропусне да каже на Онур, убедена съм #Cussing out
Вярноооооо, със сигурност, ще прави Онур на маймуна и остава отново да започне да си споделя с д-ра. Confused
С него, със сестрите си, с майка си(няма лошо, но в рамките на допустимото), със сулю и пулю, само с Онур не. Crossing Arms
Надявам се в скоро време да ги видя щастливи(като на тази снимка)

и бързо да разрешат проблема си както досега, а сценаристите да им отпуснат малко моменти на нежност както е редно, а не като сестринско-братска обич. Stop

# 12
  • Мнения: 33 399
Много бяха сладки в тази сцена  Heart Eyes Heart Eyes

А направи ли ви впечатление като излизаше и я целуна за чао и после се върна и пак я целуна. Сякаш усещаше, че скоро няма да му се случи  smile3518 Weary

# 13
  • Мнения: 21 201
Много бяха сладки в тази сцена  Heart Eyes Heart Eyes

А направи ли ви впечатление като излизаше и я целуна за чао и после се върна и пак я целуна. Сякаш усещаше, че скоро няма да му се случи  smile3518 Weary
Здравейте.
Той по принцип си я гледа като бижу с много нежност, копнеж, желание и любов.
Аз по-скоро възприех по начина, по който ти си възприела тази сцена момента, в който си говореха по тела и се гледаха на камерите.
Усетих сцената все едно е на сбогуване. Rolling Eyes
Скрит текст:

# 14

Общи условия

Активация на акаунт