Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 471
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 825
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
И аз имам Бьорнер, на 6 години е, още реже добре, акО и да няма много търговски вид вече. Зеле, моркови на клечки, удобно е много.

# 826
  • Варна
  • Мнения: 36 729
Заведох малката на английски и докато бяха вътре вместо да отворя киндъла аз взех, че хлътнах в Ню Йоркър. Те пък вечно правят разпродажби, а на мен са ми голяма слабост зимните им фанели, та похарчих малко пари. И дънки исках да си взема ама то всичко тамошно е като клин. Ега ти дискриминацията, ми аз не съм толкоз кльощава, че да ми седят добре тия впитите, ще мязам на прищипан кренвирш.

По FOX пускат една реклама на сериалчета, които ще имат нови сезони от февруари. А рекламата е на фона на много яка песен, искам да си я намеря ама даже и шазама не я разпозна. Давайте идеи.

Вчера си взех шампоан на Дюкре за честа употреба. Днес се измих за сефте, доволна съм засега. Съвсем мъничко се наелектризира и нямам нужда от балсам. Че и някаква промоция хванах, 400 мл на цената на 200 Simple Smile

# 827
  • Мнения: 39 518
Това е омайващия кекс. Супер се получи.
Сандо, малка е моята щерка, но уви- съдбата друго ми сервира- 11 год. и 8 мес.
Моята кухня е много хубава. Харесваме си я. Просто на старата къща, където също имаме хубава кухня, и сега  на тази къща хола и кухнята са заедно. Писна ми от миризми. Сама взех кардинално решение- малка кухня на терасата. Там барабар с мивка, фурна, котлони, кафе машина, микровълнова. Единствено ако няма място за хладилник ще си направя вграден, който да е към трапезарията и да изглежда като част от обзавеждането.
Сега, ако работи снимка. бг ще ви я пусна.

# 828
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Давай да гледаме кухнята  Grinning. И аз съм на вълна ремонти, та... Дано накрая всичко да стане така, както сме го планирали. Че доста има за правене - и помещенията, и терасата.

# 829
  • Мнения: 5 374
Алечка, не те видях, но разбирам, че си с къса коса. на мен ваксата ми даваше много неприятно чувство за неизмита коса. Ползвах дъвка за коса.
Ние ходихме да търсим един пазар, за да си купим домашна шунка, месо, кайма, но ударихме на камък и се прибрахме с празни ръце. Месото тук има отвратителен дъх, надяваме се домашното такова да е по-добро. Не можем да попаднем и на читаво масло, а качественото и вкусно сирене е мираж.
Вчера вечерта правих крем карамел, стана разкошен Heart Eyes. Днес мисля да направя една мусака.
Ние също сме все още с елха.

# 830
  • Варна
  • Мнения: 36 729
Момичета, вчера пазарувах в Кауфланд и реших да експериментирам с едно сирене, което зяпам от доста време на щанда със сирена. То пък се оказа чудесно за моя вкус, сега опитах мъничко. Не е на квадратни буци, а явно го правят в торбички, защото повърхността му е като на седяло в тензух, формата му е приблизително кръгла, като една топка. На етикета пише, не се смейте, "Нашето домашно краве сирене" Simple Smile Не е солено, а вкусът му се доближава до крема сирене. Погледнах етикета, доста високи стойности протеин и мазнини, мисля, че режимните  по ВМ-НВХ ще му се зарадват.

# 831
  • София
  • Мнения: 17 326
Ох, много ми е болно малкото от снощи, явно я е пипнал вирус, висока Т, гърло, нос. Не може да стои права, болели я крачетата, лежи си само милото. Тя е общо взето здраво дете, та ми е непривично да я гледам такава. Даже на лекар не сме ходили, че е наистина зле, не искам да я мъча, като се пооправи.
Имахме доста планове тоя уикенд, ама явно ще си стоим у дома. Няма лошо и така малко да починем, ще замеся един хляб, ще направим и ние тортата на Тереза Маринова и така Simple Smile.
Рали, имате ли възглавничка за коремче с черешови костилки? При нас помагаше много, от ДМ я взехме май. И двамата ми бяха с колики, за жалост.

# 832
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Следобед мисля да направя опит за торта. Имам пандишпанови какаови пръчици, заквасена сметана и маскарпоне. Ще объркам маскарпонето и заквасената сметана, дали да не сложа и течен шоколад или млечен крем пудинг, че да не се разтече newsm78 Сиропирането се чудя с какво да е. Не обичам компоти и си мисля да карамелизирам леко захар и да я разредя с вода.
Не ми се смейте, не съм правила досега торти, защото ми се струват връткави. Само ми кажете, ако това, което съм замислила тотално няма да се получи или ако правя някаква недопустима грешка.

# 833
  • Мнения: 4 785
Ух, това роботче от Лидъл върши супер работа, за 30 сек. ми настърга салатата. Отивам да ям!

# 834
  • София
  • Мнения: 5 980
Сиропирай със студено кафе. Подсладено или не - според вкуса.

# 835
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сиропирай със студено кафе. Подсладено или не - според вкуса.
Мерси за идеята, ще я обмисля.

# 836
  • Мнения: 6 304
Аз ползвам разтворено пакетче "3 в 1" за да топя бишкоти или бисквити.

# 837
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Може да сиропираш и с мляко с какао.

# 838
  • София
  • Мнения: 18 679
Сефтосах ски-панталона. Огромна грешка да си купя гащеризон. Имах си своите основания, но пишкането с такава екипировка е мисия невъзможна, наложи се да ходя с придружител Joy Как не се сетих за този проблем, не знам.
В планината е рай Heart Eyes Иде ми да си направя една къщичка до пистите и там да си изкарам зимата Heart Eyes

# 839
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Може да сиропираш и с мляко с какао.

 Peace И дори само с прясно мляко става идеално. Вчера правих фалшива торта Гараш и понеже ми свърши какаото за блата и крема, сиропирах само с мляко. Всъщност почти винаги така го правя.

Общи условия

Активация на акаунт