По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 56 583
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 884
Буена, да, с лека инс. рез-ст съм. Сега отново започнах Глюкофажа да си пия. Но имам и Хашимото. А на биопсията излязоха НК, заради които до 7ия месец бях на Имуновенин всеки месец.
Оххх, виж не помня последните 2 пъти с какво бях стимулирана..Направо изключих..Трябва да разровя вкъщи. Първите 2п бяха с Клостил, а един път на ЕЦ. Но последните 2п при Стаменов бяха инжекции, които преминаха в хапчета. Бяха доста скъпички, ако се сравнява с Клостила.. Като ги намеря ще ти пиша.

Много ти благодаря за инфото Heart Eyes Ти с НЯР ли си, защо си била на ЕЦ и с лека стимуалция? С по колко антрални стартираше, поминиш ли? А глюкофажа до коя седмица го пи, след като забременя?
Ох, съжалявам за многото въпроси Sad

# 721
  • Мнения: 6 560
Как ще се казва новата клиника на Калчев и какъв е адресът да знам ако и потрябва?

# 722
  • София
  • Мнения: 781
Здравей, Електра. Клиниката още няма име (или поне не е оповестено). Ще се намира в района на басейн Дианабад. Предполагам септември месец ще се знае всичко и ще има точна информация в интернет.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 884
Как ще се казва новата клиника на Калчев и какъв е адресът да знам ако и потрябва?

И мен ме интересува тази информация, така че, моля ви, неговите пациентки, дръжте ни в течение тук, защото примерно аз не следя темата за Малинов Rolling Eyes Мерси Hug

# 724
  • Мнения: 3 903
Когато има официална информация ще споделим:)

# 725
  • София
  • Мнения: 781
Добре Wink

# 726

Общи условия

Активация на акаунт