По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 56 617
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 161
Здравейте, мили момичета! Едно нещо при нас се оказа сигурно – мъжът ми не е причината затова, че не забременявам. От една страна се радвам , защото не искам по никакъв начин той да се чувства виновен, но сега всички тревожни мисли и емоции ме объркват още повече. Не спирам да мисля какво в мен може да е причината. Искам да се  зарадвам на положителен тест за бременност. Предстои ми консултация с лекар, но това, което ме измъчва не ми дава мира. Какво правите в такива моменти?  Как се справяте с мисълта дали изобщо някога ще може да гушнете едно малко човече, което да ви каже „мамо”?

# 676
  • Мнения: 19 734
С времето свикваш и се бориш, докато успееш. Падаш, ставаш и продължаваш.

# 677
  • Мнения: 1 142
Здравей Усмивка, успех!
Раличка, борба и това е  Wink
 bouquet

# 678
  • Мнения: 758
Здравей Усмивка, успех!
Раличка, борба и това е  Wink
 bouquet



Здравей и на теб! Бог да те пази!

# 679
  • София
  • Мнения: 187
Падаш, ставаш, поизтупваш се и продължаваш. Бориш се и вярваш. Тук мога да кажа има много силни и борбени жени, жени които са утеха и подкрепа една за друга в тази борба. Благодарна съм за това, че ги има, че това тук го има. Зареждаш се дори само да четеш.

# 680
  • Мнения: 420
Привет Шакира и на всички  Hug
завръщам се от една малка ваканцийка  и днес ми се обаждат от Малинов- аз се зарадвах, че резултата от кариотипа е вече готов, а те отново да даваме кръв, че пробите били негодни  ooooh!

# 681
  • Мнения: 1 142
Марианка, много неприятно и не знам защо се получава. В нашата клиника ме викаха втори път да давам, защото не стигнала за каротипа, а после и в Надежда като давах кръв за кариотип, пак ми се обадиха да ми кажат, че не стига и трябва да ида отново. Но засега не ми е спешно за там и ако тръгнем да се местим в София, ще ида да дам.

# 682
  • Мнения: 1 409
Раличка, Кристи е дала идеалният пример.
Но бъди спокойна, първият шамар, че имаш репродуктивен проблем е най-силен и най-страшен. После, когато тръгнеш по пътя, е по-лесно. Свикваш и започваш да се бориш!
Успех!

# 683
  • Мнения: X
Да, пробите за кариотипа може да са негодни, защото първо трябва добре да се нахраните преди да дадете кръв. Това ни го казаха генетиците имало значение за намножаване на клетките.

 Дриймсче, на аеробика ще ходя на твоето място.

# 684
  • София
  • Мнения: 10 642
Да, пробите за кариотипа може да са негодни, защото първо трябва добре да се нахраните преди да дадете кръв. Това ни го казаха генетиците имало значение за намножаване на клетките.

 Дриймсче, на аеробика ще ходя на твоето място.
Така е, защото им трябват левкоцитите, а те се повишават от храна

# 685
  • Мнения: 1 142
Ясно, благодаря за разяснението.  Wink А аз имам лошия навик да давам кръв на гладно.

# 686
  • Мнения: X
кръвта за генетични е различна от тази "на гладно"

# 687
  • Мнения: 1 409
Ех, Нандин, колко е хубаво да те имаме и да ни даваш пояснения!  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: X
Как ли е алдита.Ако чете да драсне нещо, че я мисля.

# 689
  • Мнения: 6 583
Ех, Нандин, колко е хубаво да те имаме и да ни даваш пояснения!  Heart Eyes
Ооо, да, мен също много пъти ме е успокоявала bouquet

Общи условия

Активация на акаунт