Нова биосертифицирана серия от "Алтея Органикс" – грижа за лице с роза и жасмин

  • 22 208
  • 278
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Деликатността на розата и изяществото на жасмина в неустоима комбинация

С настоящата тема ще имате възможността да тествате 3 продукта от новата ни серия за грижа за лицето с опияняващия аромат на роза и жасмин. Убедете се, че полезното за вашата кожа може да бъде и много приятно и ефективно!

„Алтея Органикс“ е българска семейна компания, която произвежда единствено биосертифицирани продукти – по стандартите на USDA или Natrue. Отглеждаме насаждения от маслодайна роза и лавандула, а цветовете от тях обработваме в нашата собствена дестилерия, за да получим по наши подобрени рецепти етеричните масла и флоралните води, които  са 100% органични. Тези суровини влагаме в производството на козметичните продукти. Продуктите  се продават в над 70 страни, като основните са САЩ, Китай, Корея. Стабилното развитие на компанията ни позволява да съсредоточаваме все повече ресурси, внимание и ентусиазъм в сферата на научната работа по разработване на нови продукти. И резултатът не закъснява – ето, че сега можете да се запознаете с най-новата ни серия продукти, предназначена за всеки тип кожа и подходяща за всяка възраст.

Серията "Роза и жасмин" е най-новата серия продукти, която дълбоко хидратира, детоксикира, омекотява и разкрасява кожата на лицето, придава ѝ блясък и се бори с първите признаци на стареене.



Ключовите активни съставки за серията са:
-   Подмладяващият комплекс от роза и жасмин – специално разработена комбинация, която заздравява и разкрасява кожата и помага в борбата с първите признаци на стареенето ѝ.
-   Хиалуроновата киселина – дълбоко ревитализира кожата и ѝ осигурява така необходимата хидратация.

Целта на всеки от продуктите от серията  е да подпомогне кожата на лицето да се справи с негативите, причинени от стреса и неблагоприятните въздействия от околната среда, и да отключи нейния естествен потенциал за красота.

5 приятни стъпки, осигуряващи не само чистота, красота и свежест, но и блаженство

Стъпка 1: Почистване
Био гелът за измиване на лице "Роза и жасмин" – органичен почистващ продукт, който ефективно отстранява грима, омазняването и замърсяването от нежната кожа на лицето, без да я изсушава. В състава му е добавен сок от алое вера който спомага за ограничаване и овладяване на възпаленията и стимулира подновяването на клетките.

Стъпка 2: Дълбоко почистване
Био маска за лице "Роза и жасмин" – почиства кожата, като поглъща токсините, замърсяванията и омазняването от порите, без да изсушава кожата. Бори се с раздразненията и сухотата, стимулира кръвообращението, подобрява тена и текстурата на кожата. Оставя усещане за чистота, мекота и свежест. Основна активна съставка е розовата глина, за която е известно, че елиминира зачервявания и стимулира клетъчната регенерация.

Био ексфолиант за лице "Роза и жасмин" – ефективно премахва мъртвите клетки и нежно отпушва порите, за да подобри цялостната структура и блясък на кожата. В състава си включва истински малинови семена и масло от мeй чанг (Litsea Cubeba), което регулира отделянето на себум. Може да се използва до 3 пъти седмично.

Стъпка 3: Тонизиране
Био овлажняващ тонер за лице "Роза и жасмин" – лека ароматна комбинация от органична българска розова вода и чисти растителни екстракти. Дълбоко хидратира и омекотява кожата, придавайки ѝ равномерен тен. Екзотичната му ключова съставка – червено водорасло, е известна със способността си да повишава капацитета за хидратация на кожата, като същевременно ѝ осигурява антиоксидантна защита.

Стъпка 4: Подхранване
Био серум за лице – с лека консистенция, но с мощен ефект – подпомага възстановяването на кожата от вредните влияния, на които е подложена през деня, подобрява структурата и излъчването ѝ.
Вложените в него червени и сини водорасли са известни със способността си да повишават капацитета за хидратация на кожата, да ѝ осигуряват детоксикация, антиоксидантна защита, както и равномерен и сияен тен. За другата му активна съставка – масло от шам фъстък – се знае, че стимулира активността на клетките, водейки до силен стягащ и забавящ стареенето ефект. Серумът омекотява кожата, придава ѝ сияйност и устойчивост на ежедневния стрес. Подходящ е за всеки тип кожа, дори и най-чувствителната, използва се малко количество вечер, самостоятелно или преди крем, като при необходимост може да се нанася и сутрин преди дневния крем.

Стъпка 5: Овлажняване
Финалната стъпка от вашата козметична приказка е представена от два продукта – един универсален и един създаден специално за нежната чувствителна зона около очите:
Био универсален крем за лице "Роза и жасмин" – богат и същевременно лек, той прави за кожата на вашето лице всичко това, от което тя се нуждае – омекотява я, осигурява ѝ дълбока хидратация, придава ѝ жизненост и блясък, бори се с първите признаци на стареенето и отключва нейния естествен потенциал за красота.

Био околоочен крем "Роза и жасмин" – дълбоко хидратиращ и насочен конкретно към чувствителната зона под очите, той я подмладява, като ограничава до минимум тъмните кръгове, фините линии и подпухналостта. Концентратът от сини водорасли, който е една от основните активни съставки на крема, подпомага активирането на епидермалната хиалуронова киселина, с което подсилва кожата, повишава хидратацията ѝ, защитава я от вредните ефекти на замърсяванията, като същевременно съживява и освежава нежната област около очите.

Запознахте се със седемте звезди на новата биосертифицирана серия грижа за кожата на лицето на „Алтея Органикс“ с аромат на роза и жасмин. Успяхме ли да ви изкушим? Избрахте ли си вече първия продукт, който несъмнено искате да опитате? Или не е само един? Нека ви предложим откъде да започнете!



Включете се в предизвикателството и петима от вас ще имат възможността да тестват комплект от 3 продукта от серията "Роза и жасмин" – Биосерум за лице, Биоуниверсален крем и Биоексфолиант! Всичко, което трябва да направите, е да отговорите на въпроса : „Използвали ли сте други биопродукти на „Алтея Органикс“? Кои са те и какво бихте ни споделили за тях?“ Ще имате на разположение един месец, за да опитате продуктите, а след това да споделите своите отзиви за всеки от тях. Ще ги очакваме с нетърпение!

Ако ароматът на роза и жасмин изкушава сетивата ви – включете се и ни отговорете. Защото най-добрият начин да се убедите в качеството, е сами да ги опитате.

Възползвайте се от специално намаление само за потребители на
BG-Mamma!

За да получите своя персонален код за 15% отстъпка, изпратете мейл до nikolay.ivanov@alteya.com с текст "BG-Mamma".

Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 17:52 от Адри́

# 1
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Здравейте! Simple Smile

От много време обмислям покупка от "Алтея Органик". Никога досега не съм ползвала продукти на марката. Чета само положителни коментари и много бих искала да изпробвам продукти на "Алтея Органик"! С удоволствие участвам в играта!

# 2
  • Мнения: 8 952
Не съм ползвала продукти на "Алтея Органик". Любопитно ми е да изпробвам.

# 3
  • Мнения: 1 988
Не съм ползвала продукти на тази марка, но след прочетеното, определено бих искала.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Не съм използвала продукти на марката, но описанията звучат обещаващо и ще се радвам да ги тествам.  Peace
Интересно ми е как ще се отразят на кожата ми. Към момента използвам само медицинска козметика.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 519
До сега не съм използвала продукти на Алтея Органикс,но много обичам аромата на рози и с удоволствие бих изпробвала нещата им  Flutter

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 461
Не съм ползвала продукти на „Алтея Органикс“. Дори не съм чувала за тях  Embarassed Бих пробвала, защото обичам да откривам нови продукти.

# 7
  • Мнения: 29 344
Не съм ползвала продуктите Ви, но с удоволствие бих опитала!  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 132
Не съм ползвала продуктите на Алтея Органикс досега. Чела съм за марката и затова ще ми бъде много полезно да опитам и продуктите.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 561
Използвала съм розовата ви вода, определено съм фен и много бих искала да изпробвам нови продукти на марката.
Обожавам аромата на рози!

# 10
  • Мнения: 142
Не съм ползвала продукти на марката, но след това което прочетох, с удоволствие бих изпробвала действието им !

# 11
  • София
  • Мнения: 940
Имам вода от лавандула, страхотна е.

# 12
  • Мнения: 11 737
Не, не съм използвала, но с удоволствие бих  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 610
Не съм ползвала продукти на "Алтея Органик",но с удоволствие бих опитала.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 709
За първи път чувам за марката Embarassed С удоволствие бих тествала продуктите.
Правя много добри и описателни ревюта Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт