Искам да кажа_(115)_27.03-02.04

  • 61 066
  • 992
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 2 623
Мерси за рецептите  Hug Пасирана няма да е, защото фидето и моркова трябва да се виждат /според инструкцията/, другото ще го докарам както знам.

Предимството на следобедната дрямка - пропускаш да лапнеш плувката  hahaha

# 826
  • Мнения: 22 036
Мерси за рецептите  Hug Пасирана няма да е, защото фидето и моркова трябва да се виждат /според инструкцията/, другото ще го докарам както знам.

Предимството на следобедната дрямка - пропускаш да лапнеш плувката  hahaha

Не споменавай плувка и сън в един пост! Днес станах в 7, за да ходя за риба и яхтата не запали. Още ближа рани  Crossing Arms.

# 827
  • Мнения: 14 654
Belinda  Simple Smile
Тъкмо влизах да напиша, че си много готино парче, а ти шегичка си направи. Получи ти се много добре! На първи април винаги дебна Сийка и тази година веднага я познах, макар че се е предрешила много успешно, ама твоят номер е един път  Hug
Пп: супа пт спанак не готвя, веднъж направих и всички вкъщи се погнусиха - децата казаха, че това е супа от зелени дрипи, а мм каза, че Нанди е сготвила гадост (ако помните филмчето за Кро).

# 828
  • Мнения: 18 014
Белинда, а аз умрях от яд, че съм те изпуснала  Mr. Green Готвя агнешко, извадих великденската украса, изкарах китките на терасата, с две думи пролетно ми е. Страхотно време днес Crazy

# 829
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Влязала съм в някаква гадна серия....
Вчера адва не получих инфаркт....заради таекуондото на детето. Трябваше днес да има тест, след като не получих ни мейл, ни съобщение се вдигнах и отидох...ами те ги тестват в момента. А той така чакаше това. Трудно е да обясня какво изпитах, правят го за втори път....да там са азиатци и те са с различно разбиране за света, но нали учиш децата на честност и отговорност.
За мен спорта си е спорт, а тук направиш ли определен брой часове и си готов. Нищо, че резултатите са плачевни. Най-гадното е убитите детски надежди и готчивият вкус в устата.
Получихме резултатите от училище....математиката я е развалил....защото на Кумон го учат методи за 5 клас, а отхвърлиха начина по който решават в първи. Е да но в училище оценяват този за първи. Днес ще ходя да се разправям със собственичката. На вдичко отгоре, заради заспали учителки прави тест два пъти. И ми обясняват колко е криетивен  и умрн и как дам е открил метода. Айде холан, не е чак толкова умен, а ако беше нямаше да е при тях.
Писна ми да гледат на нас като банкови сметки, искам резултати....но на место като това няма как да стане.

Цветя имам, много и голяма градина....сега съм наьначила майка ми за главен градинар.

# 830
  • Мнения: 22 036
Титина, за таекуондото не те разбрах?
Синът ми тренира вече 6 година и никога не сме имали проблем, макар че идват и ги оценяват от Корея.

# 831
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 884
Титина, би ли показала градината си?

# 832
  • Мнения: 811
влезнах да пиша , но влезна клиент и забравих какво щях да пиша Laughing Laughing

А да
Явно не само в БГ гледат на хората като на ходещи банкнотки Laughing Laughing

# 833
  • Мнения: 14 352
Жаки, ако ти попаднат обувки на Ара, пробвай. Моя приятелка работи в техен магазин и знам, че имат прилични модели за проблемни ходила.

Снощи аз май бях единствената жена с ниски обувки и официална роклА на събитието. Много се почудих дали да не обуя токовете, обаче накрая ги погледнах със съжаление и нахлузих равните.

Наградинарствах се аз, половината гладиоли ги харизах на кумицата, че ми писна. И какво направих? Минах през Лидл и си купих дива лоза  hahaha Луд не омалява. Добра работа свършихме днес, тревата е почнала да вехне (пръскахме я) и другата седмица ще я чистим. Купих си и нов шлайф за 30 лв. от Лидл пак, защото се оказа, че е по добър от моя Бош за 100 лв. Никаква справедливост!

Нямаме вода... И в магазина няма вода. Но открих сезона на сладоледа. Мисля да направя една пъдарска дрямка докато пуснат водата Simple Smile

# 834
  • София
  • Мнения: 18 679

Правиха ми диагностика на един апарат, много съм зле...
Не плачи, не си сама Sad И мене като ме качиха на апарата и всичко светна в червено, не можеха да повярват, че маломерен човек като мен, може да има толкова спаднали сводове. Ходилата ми са като на 80 кила бабичка, а нито съм едра, нито съм възрастна. Откъде това чудо, не знам Confused От токчетата, няма друго...И ген! Ето, и двамата ми сина са с плоскостъпие и носят стелки, а особено малкият е слабичък, тъничък...Кой знае, сигурно го имам от дете, но нашите не са обърнали внимание и резултатът след години е плачевен. За децата е важно да реагираш, защото ако се открие в ранна възраст, до 7-8 години, е поправимо. Ако не се коригира, може да доведе до гръбначно изкривяване, което за момиченца е особено вредно с оглед бъдещите бременности.

# 835
  • Мнения: 22 036
Белинда, стига ме плаши, че е от токчетата. Аз за сега не слизам от тях.

# 836
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Белинда,  Mr. Green, не те видях,обаче  Crossing Arms
Хубаво следобедно мероприятие направихме. Децата на кино, майките на вино  Crazy.Смърфовете бил готин, препоръка от 12 г. младежи  Peace.
МарИ,суфле/мусака от тиквички:
Скрит текст:
4 тиквички,настъргани на  едро ренде;
2-3 яйца;
1-2 суп.лъжици брашно;
натрошено сирене;
връзка копър;
счукан чесън;
сол,чер пипер  и малко олио за овкусяване
Обърквам,изсипвам в тавичка, пека и преди да изключа наръсвам с настърган кашкавал, до запичане
Ще пробвам и на Сбъдваща рецептата, предполагам от хлебната сода с кис.мляко, има височина и бухва  Peace.
Доволно си замезих  Embarassed.

# 837
  • Варна
  • Мнения: 6 342
Направихме няколкочасова разходка в Еко парка. Прибрахме се току що и се натръшкахме по леглата да почиваме. Simple Smile
Mariat, за писанката- и аз като Алечка клъцвам космените фитилчета с ножичка. С машинка ми се вижда мисия невъзможна, че ще се уплашат, пък и до голо-не. Често разресване трябва, особено на дългокосместите котки. Може да си вземеш фурминатор-с него се сваля доста козина и количеството на космите из къщи понамалява. Simple Smile

# 838
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
 След час изстрелвам децата на Смърфовете и аз и планирам шопинг. Баща им реши, че ще влиза с тях на кино, което ме устройва напълно  Mr. Green
Онзи ден получих 5 чифта сандали от Спортсдирект, мнооого съм доволна!

# 839
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Еееееее,де,спрете се вече с това пазаруване на едро  Thinking - 5 чифта сандали,8 чифта обувки  Shocked.Ненаситници!
Жаки, изненадващо готини модели сандали  Peace.
Аз пък се сдобих с дънки  hahaha,неочаквано. Извадих на младежа да мери, 2 чифта му стягат по краката, щот ...нали скини съм му взела  Whistling,и айде хоп-намъкнах ги аз  bowuu.То за хвалба ли е,за жалба ли-не знам. Thinking.Ако преровя и на таткото и ще се сдобия и с бойфренд модел  Whistling.Кеф ти риба ,кеф ти паламуд, какво да се моря да меря по магазините  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт