Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 52

  • 52 790
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 260
Ами аз преди да забременя бях 49 после от много повръщане свалих 5 от месец и нещо вече си ям и мислех че съм качила поне 3 4 кг но се шокирах когато видях че не съм

# 691
  • Мнения: 9 196
45 килограма не е нормално и когато не си бременна. Освен, ако не си дете.

# 692
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Много е относително, зависи и от височината Simple Smile) аз преди да забременея бях 45 кг.. но съм си и ниска Simple Smile но също така сега през бременноста си качих доста.. 15 кг.. Simple Smile

# 693
  • Мнения: 925
И аз в 5ти месец бях 45.Сега в 37 сед съм 53.Ако бебето се развива нормално няма причина за притеснение.И с предишните ми бременности съм била така.

# 694
  • Мнения: 631
Здравейте! Би трябвало да съм във 2ра г.с. + 5 дни. От вчера имам зацапване (не е кръв, но е като бялото течение, но розовеещо) и почти постоянни бодежи в яйчниците  (предимно левия). Какво мислите? Мъчи се да се закрепи? Отива на извънматочна? Всичко е наред?

# 695
  • Мнения: 845
Кааак така си 2ра г.с??? И знаеш, че си бременна??

# 696
  • Мнения: 988
Здравейте! Би трябвало да съм във 2ра г.с. + 5 дни. От вчера имам зацапване (не е кръв, но е като бялото течение, но розовеещо) и почти постоянни бодежи в яйчниците  (предимно левия). Какво мислите? Мъчи се да се закрепи? Отива на извънматочна? Всичко е наред?
Кога Ви е била последната менструация и колко дни закъснение имате?
Няма как да сте 2г.с.

# 697
  • Мнения: 1 238
Ами аз когато мислех, че ми идва ми зацапа солидно розовеещо смесено с бяло течение както го описваш, но бях в 4та седмица. В 2гс овулираш обикновено

# 698
  • Мнения: 631
Последен МЦ 5 юли. Закъснение 5 дни. Вчера бях на гинеколог, който установи наличието на плоден сак 7.94 мм.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Щом се вижда плоден сак явно не е извънматочна, как ти дойде тази идея? 5 дни закъснение е около 4 г.с. +5 дни, въпреки че според ПРМ излиза, че си точно в 4 г.с., явно си с къс цикъл и ранна овулация. За розовеещото течение - и аз имах такова, според АГ от леко напукани капиляри заради хормоните. И бодежи имах, пиех но-шпа, ако много се засилят.

# 700
  • Мнения: 631
Да, къс е наистина. Идва ми на 21 до 24 дни.

# 701
  • Мнения: 16 874

Последният ми месечен цикъл бе в периода 27 юни - 1 юли.
Това не е месечният ти цикъл, а периодът на кървенето  ✌

# 702
  • Мнения: 320
Момичета доста е обсъждана темата за видеозона, но искам и вашето мнение вреден ли е той? С рискова бременност съм от началото и ме гледат всяка седмица( вече съм 30г.с). Четох за развиване на аутизъм ?!

# 703
  • Мнения: 234
Момичета доста е обсъждана темата за видеозона, но искам и вашето мнение вреден ли е той? С рискова бременност съм от началото и ме гледат всяка седмица( вече съм 30г.с). Четох за развиване на аутизъм ?!

За вагинален ли става дума?

# 704
  • Мнения: 9 196
Момичета доста е обсъждана темата за видеозона, но искам и вашето мнение вреден ли е той? С рискова бременност съм от началото и ме гледат всяка седмица( вече съм 30г.с). Четох за развиване на аутизъм ?!

Значи 100% от децата трябва да са аутисти по твоята логика.

Аутизма е с неизяснен произход, но най-вероятно е генетична аномалия - поне само за това са открити доказателства.

Общи условия

Активация на акаунт