Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
За съжаление не виждам снимката, но имам обувки цвят слонова кост, с които бях на сватбата си (тя беше през май), и са носени съвсем малко. Ако искаш, мога да ти ги покажа (сега трябва и да ги изровя, защото не знам къде са Crazy Имам и едни други много хубави сандали, убийствени са направо, ама не знам девойката дали носи висок ток.
И тях ще ти покажа, ако искаш. Flutter

Туфка, ако искаш ги снимай първо и ми ги прати на Лс, може и тук, ако решиш..

Ако пък твоите стават, то няма да има особена нужда някой да праща пари допълнително. Прати днес, за да знам какво да кажа на другите  Peace  Hug

# 31
  • Мнения: 8 769
Добре, чакай, отивам да се пробвам да ги намеря. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 622
На Туфка обувките верно са много хубави, но си личи, че са носени, а за роклята сякаш най-добрият вариант ще е да са нови. Роклята е страхотна, стои и супер и ако успеем да купим подходящите обувки, ще бъде чудесно!

# 33
  • Мнения: 1 418
Как се разбрахте за изпращането
на парите?Бих искала и аз да дам.

# 34
  • Мнения: 5 622

 Ами аз им казах да изпратят с пощенски запис. Мисля, че така е най-евтиният начин  Thinking

# 35
  • Мнения: 2 673
БУБА, пиши докъде стигнахте, искам да се включа с малка сума, но все пак...нещо..

# 36
  • София
  • Мнения: 900
Бубе ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
 Hug Hug Hug
Аз съм с интернет банкиране и с удоволствие
ще пратя парички.
Можеш ли да ми пратиш банкова сметка на лични  Hug

# 37
  • Мнения: 5 622
Изпратих ЛС на всички, които се включиха допълнително (надявам се да си получите всички Лс-тата)

Ще дам отчет колко пари сме събрали, но честно да ви кажа малко започва вече да ме е страх да не съберем пък повече от необходимото, че да се чудя какво да правя после. Предложиха ми, ако останат средства да купя и чанта и нещо козметично- гримчета или парфюм. Който иска, ще му върна и парите обратно, ако са останали  Hug

Бубе ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
 Hug Hug Hug
Аз съм с интернет банкиране и с удоволствие
ще пратя парички.
Можеш ли да ми пратиш банкова сметка на лични  Hug


Приятелко, в понеделник мога да ти дам разплащателната си сметка, че сега не я знам май наизуст  Embarassed Ще се обадя в банката и ще я взема Peace

Ще ти пиша след това  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 900
Бубе,
изобщо не вярвам някой да си поиска обратно парите  newsm78

Купете на бонбонката, това,
което иска и и достави истински пазарен празник  Hug Hug Hug
Само искаме снимка на щастливата абитуриентка  Wink  Hug

# 39
  • Мнения: 6 958
Ако останат парички нали ще кандидатства момичето, може да ги използва във връзка с това, пак ще са и от полза и то с образователна цел  Peace

# 40
  • Мнения: 5 622
И аз си мислих, че ако останат може да си плати курса курса, който е подготвителен за изпита, но все па това са вашите пари и вие трябва да решите какво ще става с тях  Hug

Бубе,
изобщо не вярвам някой да си поиска обратно парите  newsm78

Купете на бонбонката, това,
което иска и и достави истински пазарен празник  Hug Hug Hug
Само искаме снимка на щастливата абитуриентка  Wink  Hug

Снимка ще има, обещах  Wink

А за парите предлагам и варианта за връщане, за да не си помисли някой че бих злоупотребила или нещо подобно. Така, че ако някой реши, че ги иска, съм готова да ги върна. Стига да останат разбира се...

Понеже нямам идея кой какво ще прати, съм длъжна да предвидя всички варианти  Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бу, от Варна съм и имам ОГРОМНО желание да помогна...понеже хората трябва да си помагаме Wink така че ако имаш нужда от нещо за момичето...ми пиши...с удоволствие ще се включа с някакви парички или нещо друго ако е нужно...  bouquet Peace

# 42
  • Мнения: 5 622
Мисля за сега да спра със събирането на пари. КАто получа всичко, което са ми изпратили момичетата, ще видя дали има нужда от още нещо и ще пиша. Понеже си от Варна, няма да има нужда от време за изпращането на пари, както от другите градове, които идват на другия/по-другия ден и ще мога да се свържа с теб веднага  Hug

Нека изчакаме  Hug

# 43
  • Мнения: 1 277
Бубе, ако трябват още парички, пиши. Мога да помогна с малка сума. А ако момичето кандидатства във Винса, може да се яви и на предварителните изпити през април.
Виж тук  http://www.ue-varna.bg/bg/index.php?page=8001&id=7

# 44
  • Мнения: 5 622
До колкото разбрах, като говорих с нея, сега има курс, който тя иска да кара и след това имало изпити наистина предварителни.

Дано успее да се подготви и да я приемат, че да се измъкн от това село(уж град)- Дулово  Rolling Eyes

Ако има нужда от нещо, ще пиша в темата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт