Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Закъснях за набирането на средства  Sad , но се сетих, че мога да помогна с отлични кандидат-студентски теми по история...стига да и бъдат полезни  Hug

# 46
  • Мнения: 1 277


Дано успее да се подготви и да я приемат, че да се измъкн от това село(уж град)- Дулово  Rolling Eyes


Ще стискаме палци на момичето. Наистина, сега има интензивен курс, който е започнал вчера и продължава до 06. април.

# 47
  • Мнения: 5 622
Закъснях за набирането на средства  Sad , но се сетих, че мога да помогна с отлични кандидат-студентски теми по история...стига да и бъдат полезни  Hug

Ще я питам. Аз нямам идея точно какъв ще и е кандидат-студентският изпит. Ще ти пиша  Wink

# 48
  • Мнения: 814
Буба, чаках на лични, но нямам никакво съобщение, независимо че исках координати още в началото на темата ти, за да помогна. Дано са разрешени проблемите на скъпата ти абитуриентка, но ако още има нужда от още нещо, можете с нея да разчитате и на мен.

# 49
  • Мнения: 6 958
Закъснях за набирането на средства  Sad , но се сетих, че мога да помогна с отлични кандидат-студентски теми по история...стига да и бъдат полезни  Hug

Ще я питам. Аз нямам идея точно какъв ще и е кандидат-студентският изпит. Ще ти пиша  Wink

Питай я с наистина с какво ще кандидатства, ако има нужда от разяснения обяснения или каквото и да било, на драго сърце...  Peace

# 50
  • Мнения: 1 540
Бубе, страхотен жест правиш, поздравявам те!   bouquet
Виждам, че момичето иска да кандидатства в университет. Понеже говорите за Икономическия университет... ако момичето смята да кандидатства с икономика, мога да предоставя теми за кандидатстудентски изпит във Икономическия университет по икономика. Отпреди 5 години са, обаче, тогава аз кандидатствах... Но мисля, че не се изменят темите по икономика, така че питай момичето и ако му трябват, нека да се срещнем с теб и да й ги дам  Hug  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз пък имам по география  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 900
Бубе,
нямам нищо на лични  newsm78

Всичко наред ли е?!
 Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 6 958
Аз пък имам по география  Hug

Точно по география и трябват  Peace (аз нямам такива материали)

# 54
  • Мнения: 5 622
Бубе,
нямам нищо на лични  newsm78

Всичко наред ли е?!
 Hug Hug Hug

Да, наред е. Писах ти бе  Rolling Eyes  newsm78 Каазх, че за сега няма нужда от повече пари и ако има нещо, си запазвам правото да ти пиша пак  Hug


Аз пък имам по география  Hug

Точно такива ми трябват!

Защо не каза като се видяхме бре  Wink Събери ги моля те и да се видим пак тези дни, за да и ги дам. Става ли? Ще бъде много благодарна. КАто разбра, че съм питала за теми се зарадва, но я разочаровах, че съм намерила само по история..Сега ще я зарадвам. НО нека първо ги взема, че да не говоря напразно...

Ще ти пиша ЛС да се уговорим  Hug


Иначе днес купихме обувките, но понеже съм много зле, имам температура, главоболие и кашлям зверски, само купихме каквото трябва и се прибрах за да лежа. Ще направя снимките утре и ще ви ги покажа


Мисля, че ще успеем да вземем и чанта  Wink

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Бубе, оздравявай бързо!  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 900
Ей Бубанаааа,  Hug Hug Hug
я веднага да оздравяваш!!!!!!  Naughty

# 57
  • Мнения: 5 622
Ей Бубанаааа,  Hug Hug Hug
я веднага да оздравяваш!!!!!!  Naughty


Бубе, оздравявай бързо!  bouquet

Момичета, благодаря ви много! За съжаление днес съм по-зле и от вчера  Confused Половин ден днес преди обяда прекарахме в болницата заради мен и детето, защото и Габ е болен, а за мен бяха със съмнение за пневмония. Слава Богу рентгенографията не оправда тези очаквания, но все пак съм в нещо като начална фаза...

Както и да е..да не ви занимавам, исках просто да споделя  Cry

Влизам да ви пусна обещаните снимки

Обувките

Пак

Срамежливата абитуриентка

Една супер сладурска снимка на абитуриентката като е била на 5 годинки  Wink


Чантата също ще я направят, но може би ще се наложи да и я изпратя по пощата или като дойде пак тук, да си я вземе тогава..Все пак балът е чак май месец...

Благодаря ви момичета, че се включихте и ми помогнахте да направим тоалетът пълен, без вас нямаше да успея да я зарадвам така незабравимо  Heart Eyes   bouquet



П.С. Отивам да се лекувам, че утре ще ходим до Турция за Великден, но познайте на мен до какво пътуване и празнуване ми е..Айде, заминавам да лежа и да пия хапове  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 9 093
Бубе, нещата са прекрасни - а девойчето е като кукла   bouquet Сладурана и половина - само успехи й желая от тук нататък Grinning
А на теб и на Габриел пожелавам скорошно оправяне - пази се много през пътуването, да не си влошиш състоянието Peace
И весели празници Grinning

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ей, много е сладка...и роклята е върха...ПОЗДРАВЛЕНИЯ   bouquet  Peace

Общи условия

Активация на акаунт