Отговори
# 60
  • Мнения: 1 418
Браво!Тоалетът е страхотен!
Бубе-поздравления!И оздравявай
бързо.  bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 440
Да да!!! и аз доста одобрявам  smile3521...

# 62
  • Мнения: 6 958
Буба страхотна работата сте свършили  Hug Поздравления за всичко и аз пожелавам приятно прекарване на бала на момичето и успешна кандидатстуденстска кампания    bouquet
И да се оправяш бърже и приятно ти пътуване  Peace И после да разказваш как е минал бала и т.н.    bouquet

# 63
  • Мнения: 1 282
Поздравления! Тоалетът е невероятен. Съчетали сте всичко просто прекрасно! За пореден път се убеждавам, че когато хората се обединят се правят чудеса. Много успехи на момичето! И дано такива добрини се правят по-често.

# 64
  • Мнения: 8 769
Браво! smile3501Много хубава роклинка и обувки, и всичко!  newsm10Много е хубаво момичето, желая й късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Буба, оздравявай, приятно изкарване на Великдена у Турцията и като се върнеш, ще ти се обадя за другите буйки. Wink

# 65
  • Мнения: 2 631
Браво на Буба и на всички съфорумки за прекрасния жест   bouquet
Съжалявам само, че късно прочитам темата  Confused
Много ме зариби роклята, страхотна е!
Бубе, откъде е?

# 66
  • Мнения: 1 130
Момичета, много ме трогнахте всички! Браво за вашето благородство! Страшно съжелявам, че късно прочетох темата и не успях да се включа навреме! Предлагам ако по-нататък са необходими средства за детето по кандидастването Бубето да ни уведоми - с удоволствие ще се включа и аз  Peace

# 67
  • Мнения: 1 817
Бубе, момичета, трогнахте ме!   bouquet Съжалявам, че чак сега видях темата  Cry !
Пожелавам един незабравим бал на момичето!
А на теб, Бубе, скорошно оздравяване!

# 68
  • Мнения: 5 622
Много ме зариби роклята, страхотна е!
Бубе, откъде е?

От фирма Снежанка (май беше), имат магазин на Княз Борис във Варна. Аз даже си мислих да ми направят нещо подобно и на мен, но без тюлът отдолу, че много ми харесаха тези ретро точки  Blush

А на теб, Бубе, скорошно оздравяване!

Благодаря   bouquet

Понеже съм Марко Тотев, изкарах голяма част от престоят в Турция в ..леглото в хотелската стая  Crazy Болестта не прощава  Crossing Arms


Благодаря на всички още веднъж!   bouquet   bouquet   bouquet

# 69
  • Мнения: 78
Това което правиш е страхотно. Аз имам едни обувки цвят слонова кост №37 или 38. Ще ги снимам и ще ти пратя снимката в пон., защото в къщи нямам комп. 

# 70
  • Мнения: 617
Те са набавили обукви за тоалета вече. Само дето не ми се отварят снимките за да видя завършения тоалет.

Общи условия

Активация на акаунт