Отговори
  • Мнения: 5 622
 Искам да помоля всички майки, точно тук, в Красива мама да ми помогнат да направим едно момиченце сираче, което ще е абитуриентка тази година, щастливо...

Купих и роклята за бала, утре ще я снимам, ако искате да ви я покажа(страхотна е  Heart Eyes), но нямам възможност да купя обувките...

Ако някоя от вас има бежови(слонова кост, мръсно бяло) обувки, които са запазени, но няма да носи, може да ми ги изпрати, за да направим тоалетът и пълен.

Много се надявам да срещна подкрепата ви. Благодаря   bouquet

Допълвам, че забравих: Обувките трябва да са 37-38 номер

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 22:25 от БУБА

# 1
  • Мнения: 480
Приеми моите поздравления за жеста,който си сторила!Браво!
Нямам такива обувки но те подкрепям и мога да помогна с малка сума да речем ако е нужно закупуване на бижу или някакъв допълнителен аксесоар.
Разчитам на преценката ти !
очаквам отговор-тук или на лични  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 622
Ами това е другият вариант!Но не исках да моля за пари, а за конкретно нещо. Утре ще вземем роклята и ще ви я снимам да прецените имате ли нещо подходящо...

Роклето е късо, направо ми взе очите, момиченцето ще бъде като принцеска... Въодушевих се, но за съжаление и аз нямам възможност да завърша тоалета и затова моля за помощ  Hug

Ако никой не може да даде обувки, ще приема и пари, с които да купя нещо подходящо. МНого благодаря за отзивчивостта!   bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз също нямам такива обувки,но мога да помогна с някаква сума , макар и скромна  Embarassed
Виждам че си от Варна - аз също ....така че ако искаш пиши по-подробно как мога да ти бъда полезна  Hug

П.С Я разкажи подробничко историята....къде срещна това момиче,къде живее то и т.н.
И качи снимки ако искаш  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 622
Обувките забравих да кажа, че трябва да са 37/38 номер

Значи момиченцето ми е далечна роднина. Живеят в Дулово (До Силистра ако се не лъжа)  ooooh!

Тази година е абитуриентка, ще бъдат на Албена с класа си...

Днес за пръв път я заведохме на пицария. На 18 години не беше ходила никога до сега  Confused

Радвам се, че поне с нещо малко мога да я направя щастлива.

Дано успея и с инициативата за абитуриентската...

Ще снимам роклята утре и ще я кача тук.  Hug

# 5
  • Мнения: 4 629
Браво за жеста Бубе  Peace Кой номер обувки трябват за момичето? Аз имам едни от бала си, които съм обувала няколко пъти само. Незнам дали сестра ми още ги пази, но, ще проверя

# 6
  • Мнения: 4 629
Ей сега видях номера. Няма да станат моите дори и да ги пази сестра ми - по-малки са  Confused

# 7
  • Мнения: 5 622
Ами аз и бях дала едни мои, които ми стискаха и бяха 36 номер. На нея и бяха добре. Но все пак трябва да са около 37 номер. Даже мисля, че 38 ще са големи  Rolling Eyes НО все пак по-добре маалко по-големи, от колкото по-малки...

# 8
  • Мнения: 5 622
Момичета, ще изчакам до утре да видя дали няма да има случайно някой обувки, ако не, като пусна снимка на роклята, ще ви пиша на Лс, който с каквоо може да помогне. НАкрая като купим обувките, ще ги снимам и тях, както и момиченцето(ако тя не възрази, но не вярвам) и ще пусна снимките тук, да видим усмивката и  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 814
Буба, жестът ти е трогателен. Тъй като не мога да ти помогна с обувките, които са необходими на скъпата ти абитуриентка, моля те да посочиш начин, по който да изпратя скромна суми, с която да помогна ако не за  купуването им , то поне за допълнителен аксесоар, например чанта към роклята, която ти си закупила или друг такъв. Но ако повече мами се включим, мисля, че абитуриентският тоалет ще бъде изцяло завършен. И ще направим още едно дете щастливо!

# 10
  • Мнения: 5 622
Утре ще пиша ЛС на всички, които имат желание да помогнат. КОлкото и скромна сума да е, като се съберем, ще я направим толкова, че да стигнат за обувки! Ако остане и за чанта(казаха в магазина, че могат да направят същата като роклята, но утре ще питам за каква цена става дума)

# 11
  • Варна
  • Мнения: 826
Окей чакаме да кажеш утре и да зарадваме момиченцето  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Hug

# 12
  • Мнения: 9 093
Бубс, евала за жеста - просто нямам думи Hug
Много мило ми стана...

# 13
  • Мнения: 6 958
БУБА моите чест и почитания за жеста  Hug А за обувките, не се вписвам в тази номерация, но на драго сърце бих помогнала  Peace Имам едни приятелки във Варна, ще им се обадя да видим дали някой може да помогне с нещо  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 917
Бубе, разплаках се.. Ако вземете решение, казвайте къде, ще пратя парички

# 15
  • Мнения: 2 386
Бубеееееееееееееее, как ме разплака....  Confused
Защо не ми каза днес.... Shocked
Ох....
 Heart Eyes Heart Eyes Cry   bouquet   bouquet
Много силна тема, ще изчакам до утре да видя роклята ...

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Бубе, и аз нямам такива обувки, но мога да ти дам пари да купите. Или пък за чантата, гримчета нови. Пиши ми на лични кък можем да се видим да ти дам.

# 17
  • Мнения: 5 622

 Ето я роклята, но гледам, че на снимката не е излязла толкова красива, колкото е в същност  Close

Да не говорим, че май съ я снимала малко накриво  Embarassed

Все пак ви я пускам, за да я видите, а като облечем момичето, ще го снимам, за да можем да видим завършеният тоялет  Hug





Роклята е от естествена коприна. Наистина съжалявам, че не е излязла толкова хубава, колкото е в действителност  Crossing Arms

Сега ще пиша Лс на всички, които искат да помогнат, за да успеем да купим обувките до 5-ти, когато тя си заминава за Дулово

# 18
  • Мнения: 1 531
Искам да помоля всички майки, точно тук, в Красива мама да ми помогнат да направим едно момиченце сираче, което ще е абитуриентка тази година, щастливо...

Купих и роклята за бала, утре ще я снимам, ако искате да ви я покажа(страхотна е  Heart Eyes), но нямам възможност да купя обувките...

Ако някоя от вас има бежови(слонова кост, мръсно бяло) обувки, които са запазени, но няма да носи, може да ми ги изпрати, за да направим тоалетът и пълен.

Много се надявам да срещна подкрепата ви. Благодаря   bouquet

Допълвам, че забравих: Обувките трябва да са 37-38 номер

Буба, направо кажи къде да ти изпратим парички, за да може момичето да си хареса обувки, които и после да носи с кеф.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че и чанта ще трябва.
Най-добре да се изпратят пари - кой колкото може.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
И аз мога да изпратя пари  Peace

Сега извадих моите обувки от бала ,точно отговарят на изискванията,цвят,номер , но макари обувани само няколко пъти си личи ,жалко наистина защото щяхада  са много подходящи за тоалета.

Буба,пиши ми днес,къде да пратя защото от утре няма да съм в Б-с една седмица и няма да мога да чета.

# 21
  • Мнения: 5 622
Момичета, мисля, че писах на всички Лс, ако съм пропуснала някой, моля да ми пише и да ме извини  Embarassed

Мисля, че се събрахме достатъчно хоора за да купим обувки или поне се надявам да е така. Каквото остане ще отиде за чанта или бижу. Днес забравих да питам колко ще струва чантата(ще я направят по поръчка същата акто роклята), но през седмицата ще свърша тази работа....

# 22
  • Мнения: 2 550
Обувки нямам (сревнение с момичето съм направо Голямата Стъпка Simple Smile ), но мога да пратя колие примерно...и гривна  newsm78
Или да пратя пари  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 958
Момичета, мисля, че писах на всички Лс, ако съм пропуснала някой, моля да ми пише и да ме извини  Embarassed

Да получих го.  Hug Обадих се и чакам да ми върнат обратно отговор...  Confused Но съм разочарована от приятелките си... Но друга тема... Надявам се все пак да се отзоват по някакъв начин, по бързо ще стане след като и те са от Варна    bouquet

# 24
  • Мнения: 6 958
А до кога трябва да стане това нещо междувременно?

# 25
  • Мнения: 5 622
Аз ти писах и на Лс, но пак да кажа и тук- на 5-ти тя си отива за Дулово. Сега е тук, защото има желание да кандидатства във ВИНС-а и проучва въпросът за някакъв подготвителен курс, купихме също и справочник за кандидатстване  Peace

# 26
  • Мнения: 6 958
Аз ти писах и на Лс, но пак да кажа и тук- на 5-ти тя си отива за Дулово. Сега е тук, защото има желание да кандидатства във ВИНС-а и проучва въпросът за някакъв подготвителен курс, купихме също и справочник за кандидатстване  Peace

Каква добра душичка си само  Hug Браво   bouquet

# 27
  • Мнения: 36
Здравей, Буба. Аз съм нова в този форум, но съм чела много теми тук и виждам че ти си от най- редовните.Много ми хареса жеста който правиш. Аз живея в Пловдив от година и половина, но съм от Варна. Ако беше казала по рано можех и аз да ти направя роклята. Във Варна имах ателие 10 години, но по семейни причини вече съм в пловдив. Но и тази е много хубава. Аз също мога да помогна с някаква сума. Другата седмица ще идвам до Варна и може де се видим да ти дам сумата. Ако решиш пиши да си разменим тел. Още веднъж браво за жеста

# 28
  • Мнения: 8 769
За съжаление не виждам снимката, но имам обувки цвят слонова кост, с които бях на сватбата си (тя беше през май), и са носени съвсем малко. Ако искаш, мога да ти ги покажа (сега трябва и да ги изровя, защото не знам къде са Crazy Имам и едни други много хубави сандали, убийствени са направо, ама не знам девойката дали носи висок ток.
И тях ще ти покажа, ако искаш. Flutter

# 29
  • Мнения: 5 622
Здравей, Буба. Аз съм нова в този форум, но съм чела много теми тук и виждам че ти си от най- редовните.Много ми хареса жеста който правиш. Аз живея в Пловдив от година и половина, но съм от Варна. Ако беше казала по рано можех и аз да ти направя роклята. Във Варна имах ателие 10 години, но по семейни причини вече съм в пловдив. Но и тази е много хубава. Аз също мога да помогна с някаква сума. Другата седмица ще идвам до Варна и може де се видим да ти дам сумата. Ако решиш пиши да си разменим тел. Още веднъж браво за жеста

Благодаря ти за готовността да помогнеш. Ще ти пиша телефона си на ЛС, като дойдеш да ми се обадиш и да решим къде да се видим   bouquet

# 30
  • Мнения: 5 622
За съжаление не виждам снимката, но имам обувки цвят слонова кост, с които бях на сватбата си (тя беше през май), и са носени съвсем малко. Ако искаш, мога да ти ги покажа (сега трябва и да ги изровя, защото не знам къде са Crazy Имам и едни други много хубави сандали, убийствени са направо, ама не знам девойката дали носи висок ток.
И тях ще ти покажа, ако искаш. Flutter

Туфка, ако искаш ги снимай първо и ми ги прати на Лс, може и тук, ако решиш..

Ако пък твоите стават, то няма да има особена нужда някой да праща пари допълнително. Прати днес, за да знам какво да кажа на другите  Peace  Hug

# 31
  • Мнения: 8 769
Добре, чакай, отивам да се пробвам да ги намеря. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 622
На Туфка обувките верно са много хубави, но си личи, че са носени, а за роклята сякаш най-добрият вариант ще е да са нови. Роклята е страхотна, стои и супер и ако успеем да купим подходящите обувки, ще бъде чудесно!

# 33
  • Мнения: 1 418
Как се разбрахте за изпращането
на парите?Бих искала и аз да дам.

# 34
  • Мнения: 5 622

 Ами аз им казах да изпратят с пощенски запис. Мисля, че така е най-евтиният начин  Thinking

# 35
  • Мнения: 2 673
БУБА, пиши докъде стигнахте, искам да се включа с малка сума, но все пак...нещо..

# 36
  • София
  • Мнения: 900
Бубе ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
 Hug Hug Hug
Аз съм с интернет банкиране и с удоволствие
ще пратя парички.
Можеш ли да ми пратиш банкова сметка на лични  Hug

# 37
  • Мнения: 5 622
Изпратих ЛС на всички, които се включиха допълнително (надявам се да си получите всички Лс-тата)

Ще дам отчет колко пари сме събрали, но честно да ви кажа малко започва вече да ме е страх да не съберем пък повече от необходимото, че да се чудя какво да правя после. Предложиха ми, ако останат средства да купя и чанта и нещо козметично- гримчета или парфюм. Който иска, ще му върна и парите обратно, ако са останали  Hug

Бубе ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
 Hug Hug Hug
Аз съм с интернет банкиране и с удоволствие
ще пратя парички.
Можеш ли да ми пратиш банкова сметка на лични  Hug


Приятелко, в понеделник мога да ти дам разплащателната си сметка, че сега не я знам май наизуст  Embarassed Ще се обадя в банката и ще я взема Peace

Ще ти пиша след това  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 900
Бубе,
изобщо не вярвам някой да си поиска обратно парите  newsm78

Купете на бонбонката, това,
което иска и и достави истински пазарен празник  Hug Hug Hug
Само искаме снимка на щастливата абитуриентка  Wink  Hug

# 39
  • Мнения: 6 958
Ако останат парички нали ще кандидатства момичето, може да ги използва във връзка с това, пак ще са и от полза и то с образователна цел  Peace

# 40
  • Мнения: 5 622
И аз си мислих, че ако останат може да си плати курса курса, който е подготвителен за изпита, но все па това са вашите пари и вие трябва да решите какво ще става с тях  Hug

Бубе,
изобщо не вярвам някой да си поиска обратно парите  newsm78

Купете на бонбонката, това,
което иска и и достави истински пазарен празник  Hug Hug Hug
Само искаме снимка на щастливата абитуриентка  Wink  Hug

Снимка ще има, обещах  Wink

А за парите предлагам и варианта за връщане, за да не си помисли някой че бих злоупотребила или нещо подобно. Така, че ако някой реши, че ги иска, съм готова да ги върна. Стига да останат разбира се...

Понеже нямам идея кой какво ще прати, съм длъжна да предвидя всички варианти  Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бу, от Варна съм и имам ОГРОМНО желание да помогна...понеже хората трябва да си помагаме Wink така че ако имаш нужда от нещо за момичето...ми пиши...с удоволствие ще се включа с някакви парички или нещо друго ако е нужно...  bouquet Peace

# 42
  • Мнения: 5 622
Мисля за сега да спра със събирането на пари. КАто получа всичко, което са ми изпратили момичетата, ще видя дали има нужда от още нещо и ще пиша. Понеже си от Варна, няма да има нужда от време за изпращането на пари, както от другите градове, които идват на другия/по-другия ден и ще мога да се свържа с теб веднага  Hug

Нека изчакаме  Hug

# 43
  • Мнения: 1 277
Бубе, ако трябват още парички, пиши. Мога да помогна с малка сума. А ако момичето кандидатства във Винса, може да се яви и на предварителните изпити през април.
Виж тук  http://www.ue-varna.bg/bg/index.php?page=8001&id=7

# 44
  • Мнения: 5 622
До колкото разбрах, като говорих с нея, сега има курс, който тя иска да кара и след това имало изпити наистина предварителни.

Дано успее да се подготви и да я приемат, че да се измъкн от това село(уж град)- Дулово  Rolling Eyes

Ако има нужда от нещо, ще пиша в темата  Hug

# 45
  • Мнения: 2 386
Закъснях за набирането на средства  Sad , но се сетих, че мога да помогна с отлични кандидат-студентски теми по история...стига да и бъдат полезни  Hug

# 46
  • Мнения: 1 277


Дано успее да се подготви и да я приемат, че да се измъкн от това село(уж град)- Дулово  Rolling Eyes


Ще стискаме палци на момичето. Наистина, сега има интензивен курс, който е започнал вчера и продължава до 06. април.

# 47
  • Мнения: 5 622
Закъснях за набирането на средства  Sad , но се сетих, че мога да помогна с отлични кандидат-студентски теми по история...стига да и бъдат полезни  Hug

Ще я питам. Аз нямам идея точно какъв ще и е кандидат-студентският изпит. Ще ти пиша  Wink

# 48
  • Мнения: 814
Буба, чаках на лични, но нямам никакво съобщение, независимо че исках координати още в началото на темата ти, за да помогна. Дано са разрешени проблемите на скъпата ти абитуриентка, но ако още има нужда от още нещо, можете с нея да разчитате и на мен.

# 49
  • Мнения: 6 958
Закъснях за набирането на средства  Sad , но се сетих, че мога да помогна с отлични кандидат-студентски теми по история...стига да и бъдат полезни  Hug

Ще я питам. Аз нямам идея точно какъв ще и е кандидат-студентският изпит. Ще ти пиша  Wink

Питай я с наистина с какво ще кандидатства, ако има нужда от разяснения обяснения или каквото и да било, на драго сърце...  Peace

# 50
  • Мнения: 1 540
Бубе, страхотен жест правиш, поздравявам те!   bouquet
Виждам, че момичето иска да кандидатства в университет. Понеже говорите за Икономическия университет... ако момичето смята да кандидатства с икономика, мога да предоставя теми за кандидатстудентски изпит във Икономическия университет по икономика. Отпреди 5 години са, обаче, тогава аз кандидатствах... Но мисля, че не се изменят темите по икономика, така че питай момичето и ако му трябват, нека да се срещнем с теб и да й ги дам  Hug  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз пък имам по география  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 900
Бубе,
нямам нищо на лични  newsm78

Всичко наред ли е?!
 Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 6 958
Аз пък имам по география  Hug

Точно по география и трябват  Peace (аз нямам такива материали)

# 54
  • Мнения: 5 622
Бубе,
нямам нищо на лични  newsm78

Всичко наред ли е?!
 Hug Hug Hug

Да, наред е. Писах ти бе  Rolling Eyes  newsm78 Каазх, че за сега няма нужда от повече пари и ако има нещо, си запазвам правото да ти пиша пак  Hug


Аз пък имам по география  Hug

Точно такива ми трябват!

Защо не каза като се видяхме бре  Wink Събери ги моля те и да се видим пак тези дни, за да и ги дам. Става ли? Ще бъде много благодарна. КАто разбра, че съм питала за теми се зарадва, но я разочаровах, че съм намерила само по история..Сега ще я зарадвам. НО нека първо ги взема, че да не говоря напразно...

Ще ти пиша ЛС да се уговорим  Hug


Иначе днес купихме обувките, но понеже съм много зле, имам температура, главоболие и кашлям зверски, само купихме каквото трябва и се прибрах за да лежа. Ще направя снимките утре и ще ви ги покажа


Мисля, че ще успеем да вземем и чанта  Wink

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Бубе, оздравявай бързо!  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 900
Ей Бубанаааа,  Hug Hug Hug
я веднага да оздравяваш!!!!!!  Naughty

# 57
  • Мнения: 5 622
Ей Бубанаааа,  Hug Hug Hug
я веднага да оздравяваш!!!!!!  Naughty


Бубе, оздравявай бързо!  bouquet

Момичета, благодаря ви много! За съжаление днес съм по-зле и от вчера  Confused Половин ден днес преди обяда прекарахме в болницата заради мен и детето, защото и Габ е болен, а за мен бяха със съмнение за пневмония. Слава Богу рентгенографията не оправда тези очаквания, но все пак съм в нещо като начална фаза...

Както и да е..да не ви занимавам, исках просто да споделя  Cry

Влизам да ви пусна обещаните снимки

Обувките

Пак

Срамежливата абитуриентка

Една супер сладурска снимка на абитуриентката като е била на 5 годинки  Wink


Чантата също ще я направят, но може би ще се наложи да и я изпратя по пощата или като дойде пак тук, да си я вземе тогава..Все пак балът е чак май месец...

Благодаря ви момичета, че се включихте и ми помогнахте да направим тоалетът пълен, без вас нямаше да успея да я зарадвам така незабравимо  Heart Eyes   bouquet



П.С. Отивам да се лекувам, че утре ще ходим до Турция за Великден, но познайте на мен до какво пътуване и празнуване ми е..Айде, заминавам да лежа и да пия хапове  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 9 093
Бубе, нещата са прекрасни - а девойчето е като кукла   bouquet Сладурана и половина - само успехи й желая от тук нататък Grinning
А на теб и на Габриел пожелавам скорошно оправяне - пази се много през пътуването, да не си влошиш състоянието Peace
И весели празници Grinning

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ей, много е сладка...и роклята е върха...ПОЗДРАВЛЕНИЯ   bouquet  Peace

# 60
  • Мнения: 1 418
Браво!Тоалетът е страхотен!
Бубе-поздравления!И оздравявай
бързо.  bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 440
Да да!!! и аз доста одобрявам  smile3521...

# 62
  • Мнения: 6 958
Буба страхотна работата сте свършили  Hug Поздравления за всичко и аз пожелавам приятно прекарване на бала на момичето и успешна кандидатстуденстска кампания    bouquet
И да се оправяш бърже и приятно ти пътуване  Peace И после да разказваш как е минал бала и т.н.    bouquet

# 63
  • Мнения: 1 282
Поздравления! Тоалетът е невероятен. Съчетали сте всичко просто прекрасно! За пореден път се убеждавам, че когато хората се обединят се правят чудеса. Много успехи на момичето! И дано такива добрини се правят по-често.

# 64
  • Мнения: 8 769
Браво! smile3501Много хубава роклинка и обувки, и всичко!  newsm10Много е хубаво момичето, желая й късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Буба, оздравявай, приятно изкарване на Великдена у Турцията и като се върнеш, ще ти се обадя за другите буйки. Wink

# 65
  • Мнения: 2 631
Браво на Буба и на всички съфорумки за прекрасния жест   bouquet
Съжалявам само, че късно прочитам темата  Confused
Много ме зариби роклята, страхотна е!
Бубе, откъде е?

# 66
  • Мнения: 1 130
Момичета, много ме трогнахте всички! Браво за вашето благородство! Страшно съжелявам, че късно прочетох темата и не успях да се включа навреме! Предлагам ако по-нататък са необходими средства за детето по кандидастването Бубето да ни уведоми - с удоволствие ще се включа и аз  Peace

# 67
  • Мнения: 1 817
Бубе, момичета, трогнахте ме!   bouquet Съжалявам, че чак сега видях темата  Cry !
Пожелавам един незабравим бал на момичето!
А на теб, Бубе, скорошно оздравяване!

# 68
  • Мнения: 5 622
Много ме зариби роклята, страхотна е!
Бубе, откъде е?

От фирма Снежанка (май беше), имат магазин на Княз Борис във Варна. Аз даже си мислих да ми направят нещо подобно и на мен, но без тюлът отдолу, че много ми харесаха тези ретро точки  Blush

А на теб, Бубе, скорошно оздравяване!

Благодаря   bouquet

Понеже съм Марко Тотев, изкарах голяма част от престоят в Турция в ..леглото в хотелската стая  Crazy Болестта не прощава  Crossing Arms


Благодаря на всички още веднъж!   bouquet   bouquet   bouquet

# 69
  • Мнения: 78
Това което правиш е страхотно. Аз имам едни обувки цвят слонова кост №37 или 38. Ще ги снимам и ще ти пратя снимката в пон., защото в къщи нямам комп. 

# 70
  • Мнения: 617
Те са набавили обукви за тоалета вече. Само дето не ми се отварят снимките за да видя завършения тоалет.

Общи условия

Активация на акаунт